پوستر جدیدی از فیلم Furious 8 با بازی وین دیزل منتشر شد

پوستر جدیدی از فیلم Furious 8 با بازی وین دیزل منتشر شد

اگر از طرفداران دنیای ماشین‌سواری بوده و از تعقیب و گریزهای پلیسی لذت ببرید و مهم‌تر از همه اهل فیلم دیدن باشید، محال است تابه‌حال سری فیلم‌های سریع و خشن (Fast & Furious) را ندیده باشید. به تازگی پوستر جدیدی از نسخه‌ی هشتم این مجموعه یعنی فیلم Furious 8 منتشر شده است.

نسخه‌ی هشتم این مجموعه‌ی پرطرفدار قرار است با هنرمندی وین دیزل به عنوان نقش اول فیلم ساخته شود. پیش از این گفته می‌شد که نام این نسخه ممکن است Fast & Furious 8 باشد و یا به خاطر این‌که نام فیلم قبلی Furious 7 بود، نام شماره‌ی جدید فیلم، Fast 8 گذاشته می‌شود تا سنت نام‌گذاری این مجموعه حفظ شود.

اما برخلاف تمام پیش‌بینی‌ها، کمپانی یونیورسال که مسئولیت تولید این فیلم را برعهده دارد، نام Furious 8 را برای آن انتخاب کرده است و این موضوع در پوستر جدید این فیلم تایید شده است. در این پوستر که ساعاتی پیش در سایت رسمی یونیورسال منتشر شده، وین دیزل به عنوان نقش اول فیلم در حالی که به نظر می‌رسد در حال تفکر برای گرفتن یک تصمیم سخت است، نشان داده شده است. این بار او و گروهش چه نقشه‌ی جدیدی را در سر دارند؟ شاید آن‌ها قصد دارند به سراغ قصه‌ی دوست قدیمی او و یک انتقام‌گیری دیگر بروند.

پوستر جدیدی از فیلم Furious 8 با بازی وین دیزل منتشر شد

عبارت «جاده‌های جدید پیش رو است» هم در بالای تصویر این پوستر قرار دارد و شاید قرار است در فیلم Furious 8 ، داستان اصلی به کلی تغییر کند و شاهد ماجرای کاملا متفاوتی از سوی تورتو (با بازی وین دیزل) و همدستانش باشیم. اگر شما هم جزو آن مخاطبانی هستید که عقیده داشتید مجموعه‌ فیلم‌های سریع و خشن باید بعد از نسخه‌ی هفت تمام شده و به آرشیو سینما اضافه می‌شد، پس توضیحات بعدی را از دست ندهید!

گویا قرار است فیلم Furious 8 که هشتمین نسخه‌ از این مجموعه به حساب می‌آید، اولین فیلم از سه‌گانه‌ی نهایی سریع و خشن باشد و در نهایت، داستان این مجموعه در نسخه‌ی دهم به پایان خواهد رسید! شاید با خود بگویید مگر چه بلایی مانده که بر سر این گروه منحصربه‌فرد نیامده باشد و چه داستانی برای تعریف کردن باقی مانده است؟ اما کارگردان فیلم یعنی آقای فلیکس گری گری (Felix Gary Gray) این اطمینان را می‌دهد که تمام تلاشش را برای برای تکراری نشدن داستان به کار خواهد گرفت و تماشاگران اتفاقات جذابی را بر روی پرده‌ی سینماها خواهند دید.

شارلیز ترون یکی از اعضای جدید گروه بازیگران فیلم Furious 8 خواهد بود

طبق اخباری که چند هفته‌ی پیش منتشر شد، اضافه شدن شارلیز ترون (Charlize Theron) به گروه بازیگران این فیلم، یکی از همین تلاش‌های جناب کارگردان برای افزایش تعلیق ماجرای داستان بوده است. ترون که پیش از این هم تجربه‌ی موفقی در فیلم مد مکس داشت، قرار است در Furious 8 به عنوان یک شخصیت منفی ایفای نقش کند و هیچ توضیح بیشتری پیرامون کاراکتر او در فیلم منتشر نشده است.

فیلم Furious 8 در مراحل میانی طراحی صحنه و فیلم‌برداری قرار داد و آن‌طور که وعده داده شده، قرار است در تاریخ چهاردهم آوریل سال ۲۰۱۷ (۲۵ فروردین سال ۹۶) بر روی پرده‌ی سینماها اکران شود. در این فیلم جذاب و اکشن، هنرمندان مطرحی نظیر وین دیزل (Vin Diesel)، دواین جانسن (Dwayne Johnson) که با نام راک هم شناخته می‌شود، شارلیز ترون (Charlize Theron)، کرت راسل (Kurt Russell)، میشل رودریگوئز (Michelle Rodriguez)، تایرس گیبسن (Tyrese Gibson)، لوداکریس (Ludacris) و جیسون استاتهام (Jason Statham) به کارگردانی فلیکس گری ایفای نقش خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*