با بازی Spec Ops:The Line یک جنگ واقعی را تجربه کنید+تریلر و گالری عکس

 


بازی Spec Ops: The Line یک بازی سبک سوم شخص اکشن میباشد که Yager Development تولید کننده این بازی و همچنین شرکت ۲ K Games منتشر کننده این بازی است. ویژگی اصلی این بازی قابلیت بازی آنلاین بازی است که میتوان گفت بیشتر از بخش تک نفره، روی بخش چند نفره و آنلاین بازی کار شده است. 

کاراکتر بازی Captain Walker نام دارد و داستان بازی نیز در دبی اتفاق می‌افتد. بازی از گرافیک خیره کننده ای برخوردار است و صداگذاری بازی نیز بسیار هماهنگ و واقعی کار شده است به گونه ای که تداعی یک صحنه واقعی با افراد واقعی برای شما رخ میدهد.
داستان بازی در مورد فردی به نام کاپیتان کنارد است که سازمان دهی یک گروه تروریستی را بر عهده دارد که  قصد تصرف شهر و قتل و غارت مردم را دارند. نیروهای دلتا فورس امریکا برای پایان دادن به زندگی این یاغی خود را بسیج کرده اند که کاراکتر بازی Captain Walker  فرماندهی این تیم را بر عهده گرفته است . داستان بازی از کتاب قلب تاریکی الهام گرفته شده است تا داستان واقعی تر باشد . شهر دبی اولین بار است که لوکیشن یک بازی ویدیویی قرار گرفته است.
در طول بازی شما با قدرت اختیاری که بازی به شما میدهد میتوانیم اخر بازی را خودتان رقم بزنید و اگر یک بار دیگر همان مرحله را بازی کنید پایان متفاوتی را شاهد خواهید بود که این از معدود بازی هایی است که این سبک را در ان شاهد خواهیم بود . در طول بازی شاهد قافل گیر شدن شما توسط توفان شن که از مراحل بازی است که بسیار زیبا کار شده تا شما را از کشتار و به سوی دشمن هجوم اوردن را به فرار وعقب نشینی وا مبدارد نیز وجود دارد. از دیگر کارهای گرافیکی روی بازی میتوان به خون ریزی های افراد مسدوم که بسیار واقعی کار شده نام برد. در مراحل بازی با قافل گیر شدن شما توسط دشمن , شما با دشمن رو در رو شده که با مشت میتوانید انها را از پای در اورده یا حداقل کمی خود را پیدا کنید و همچنین شما میتوانید با قافل گیری دشمن به ارامی گردن انها را شکسته تا دشمنان از حضور شما بویی نبرند.
گرافیک بازی با استفاده از موتور UE3 و تصاویر و دموهای داخل بازی زیبا و جالب می شود. به جرات می توان گفت گرافیک بازی درخور و قابل توجه هست. استفاده از Yager Sands برای هرچه طبیعی تر شدن افکت شن در بازی کم نظیر هست. در بازی درصد تخریب پذیری بالایی رو شاهد هستیم.طراحی کاراکترها و جزئیات به خوبی انجام شده است.طراحی سلاح ها و اتومبیل ها به خوبی صورت گرفته است.رنگ بندی محیط قابل توجه است,محیط ها پرجزئیات طراحی شدند.حس عبور از این شهر با خونهای ریخته شده بر زمین و مردمانی آویزان از تابلوها و ساختمانه ای مخروبه و شهری تخریب شده و اینکه هرلحظه امکان آمدن طوفانی مهیب وجود دارد به خوبی در بازی خورانده شده و به شما منتقل خواهد شد.دموهای بازی، هیجان و اضظراب جالبی را القا میکنند.
صدای بازی انچنان گیراست که شما را درون جنگهای واقعی فرو میبرد با صدا گذاری اسلحه ها از روی اسلحه های واقعی با بهره بردن از دوبلرهای حرفه ای برای افراد درون بازی و موسیقی فوق العاده ی بازی که بیشتر از بخشهای آن به گوش میرسد لذت این بازی را دوچندان میکند.
Spec Ops: The Line در تاریخ ۲۶ Jun سال ۲۰۱۲ (۶ تیر ماه ۱۳۹۱ ) برای کنسول های PC,PS3, Xbox360 منتشر خواهد شد.
در ادامه توجه شما را به دیدن تصاویری از  محیط بازی و نیز تریلر این بازی جلب می کنیم
 

گالری  تصاویر :

 

{photo}91/02/31/spec-the-line{/photo}

 

تریلر بازی :


منبع : وب سایت سازنده

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. با جرات میتونم بگم یکی از زیباترین داستان های بازی بود که تا به حال دیده بودم….فوق العاده زیبا طراحی شده بود..
    ضربه روحی سرباز ها در عین خشونت چهره هاشون…..
    حسرت والکر در انتهای بازی..تصاویر مادر و فرزند مرده….مرگ لوگو….همه و همه خوب طراحی شده بود…
    و ممنون از شما بخاطر مقاله زیباتون…….. :THANK-YOU: :THANK-YOU: :THANK-YOU: