گوشی آیفون

گوشی آیفون پسران گم‌شده در دریا جهت بازیابی دیتا به کوپرتینو فرستاده شد

در ۲۴ جولای سال گذشته، چند پسر ۱۴ ساله سفر دریایی کوتاهی را جهت ماهیگیری در دهانه دریایی آغاز کردند. پری کوهن و آستین استفنوز در طی این سفر مفقود شده و طبق گزارشات احتمالا جان باخته‌اند. دلیل اصلی مرگ این دو پسر جوان هنوز نامشخص است؛ قایق واژگون شده این دو نیز به همراه گوشی آیفون آن‌ها در ۱۸ مارس و در فاصله ۱۰۰ مایلی سواحل برمودا پیدا شد.

گوشی آیفون آستین جهت بازیابی دیتا به اپل ارسال می‌شود

گوشی آیفون آستین درون این قایق پیدا شد و حالا بزرگ‌ترین سرنخ کارآگاهان جهت مشخص شدن دلیل مرگ این دو جوان محسوب می‌شود. هر دو نفر در این قایق به شبکه اینترنت و برج مخابراتی متصل بوده‌اند. علاوه بر گوشی آیفون آستین، پری نیز یک آیپد به همراه داشت. او در آخرین لحظات به مادر خود پیام داده بود که شارژ تبلت در حال تمام شدن است و البته این‌که یک آیفون همراه خود دارد. علاوه بر این، پس از شروع طوفان و خطرناک شدن محیط اطراف، این دو پسر در پیام اسنپ‌چت به دوستان خود این جمله را ارسال کرده بودند: بدبخت شدیم (We’re F****d).

خانواده دو پسر پس از پیدا شدن آیفون، در مورد این‌که با گوشی چه کنند اختلاف نظر داشتند. بدین ترتیب به دادگاه رجوع کردند. امروز جروجری کیسر، یکی از قضات منطقه پالم بیچ اعلام کرد که این آیفون به همراه FedEx به کمپانی اپل ارسال می‌شود تا اطلاعاتی نظیر تصاویر، پیام‌ها و… از آن بازیابی شود. در ادامه تصاویری از بخش‌های جلویی و پشتی آیفون را مشاهده می‌کنید:

گفته می‌شود این تلفن در حال حاضر در وضعیت بسیار بدی قرار دارد، چراکه به مدت یک سال درون آب قرار داشته است. حال این‌که آیا اپل قادر به بازیابی دیتا از این محصول است یا خیر هنوز برای ما مبهم است. گزارشات از تلاش‌های بسیار زیاد اپل در این زمینه خبر داده‌اند. به‌محض منتشر شدن خبری از سوی اپل و دادگاه، حتما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در حال حاضر باید همچون دو خانواده قربانی صبور باشیم. نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بی صبرانه منتظر خبرای جدید هستیم . امیدوارم کارشناس های اپل موفق به بازیابی اطلاعات گوشی بشن . خدا به خانواده هاشون صبر بده . خیلی دردناک مردن این دو نوجوون