فبلت گلکسی Note 6

فبلت گلکسی Note 6 دارای فوکوس خودکار مادون قرمز است

در ماه‌های اخیر گزارشات و شایعات بسیاری درباره فبلت آینده سامسونگ، یعنی فبلت گلکسی Note 6 منتشر شده است، این شایعات شامل مشخصات احتمالی و اندازه صفحه نمایش می‌شود. حال با توجه به گزارشات جدید که توسط یکی از مهندسان سامسونگ فاش شده است، انتظار می‌رود که از فوکوس خودکار مادون قرمز (IR) در دوربین این دستگاه استفاده شود.

منبع این خبر Android Geeks بوده که با یکی از مهندسان سامسونگ مصاحبه‌ای داشته و در طی آن جزئیاتی درباره دوربین گلکسی نوت 6 (Galaxy Note 6) فاش شده است. این مهندس خواستار این بوده که نامش فاش نشود، آن‌طور که پیدا است فبلت گلکسی Note 6 به فوکوس خودکار مادون قرمز مجهز است، البته این مهندس درباره مشخصات دوربین فبلت آینده سامسونگ هیچ بحثی نکرده و احتمالا این خبر از دسته شایعات باشد.

با توجه به گفته‌های این مهندس، سامسونگ در حال انجام آزمایشات داخلی دوربین گلکسی Note 6 با فوکوس خودکار مبتنی بر مادون قرمز است. وجود ویژگی فوکوس خودکار مادون قرمز، بدان معنی است که فبلت گلکسی Note 6 فوکوس فوق‌العاده بهتری را در شرایط نور کم به ارمغان می‌آورد. با این حال دوربین فبلت جدید سامسونگ به‌سادگی می‌تواند اجسام مختلف و انسان‌ها را از طریق گرمای بدن تشخیص دهد، در نتیجه فوکوس بهتری را ایجاد می‌کند.

آن‌طور که پیدا است آزمایشات انجام شده روی دیافراگم دوربین دستگاه آینده بسیار نزدیک به گلکسی اس 7 و اس 7 اج است، لازم به ذکر است که در حال حاضر دوربین گلکسی اس 7 به‌عنوان بهترین دوربین گوشی‌های هوشمند انتخاب شده است.

البته این خبرها و شایعات منتشر شده چندان مورد تایید نیست و شاید دوربین نهایی فبلت گلکسی Note 6 بسیار متفاوت‌تر از انتظارات باشد. همچنین Android Geeks خبر فوق را با منبعی ناشناس منتشر کرده و هیچ اعتباری برای تایید و یا رد این خبر فاش شده توسط مهندس سامسونگ نیست. حال اگر گفته‌های این مهندس حقیقت داشته باشد، این بدان معنی است که شاهد دوربین قدرتمند و متفاوتی در نوت 6 خواهیم بود که حتی عملکرد بهتری نسبت به پرچم‌دارهای گذشته (خانواده اس 7) خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*