آخرین مطالب
20
امروز
ماشین پلیس تهران

خودروهای هیبریدی هیوندای ، ماشین پلیس تهران می‌شوند

خودروهای هیبریدی هیوندای مانند سوناتا LF، ماشین پلیس تهران می‌شوند. این اتفاق با هدف نوسازی ناوگان خودروی نیروی انتظامی و کمک به حفظ محیط زیست رخ خواهد داد.

نیروی انتظامی تهران بزرگ تصمیم دارد به منظور ارتقای توان ناوگان خودرویی خود و همچنین کمک به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوای تهران، خودروهای هیبریدی هیوندای را به خدمات بگیرد. پس از پلیس دوچرخه سوار، حالا قرار است ماشین پلیس تهران نیز به مرور زمان تغییر کرده و ناوگان خودرویی نیروی انتظامی با اتومبیل‌های مدرن و به‌روز و با هدف بهبود توان‌مندی‌ها و خدمات‌رسانی بهتر تقویت شود.

سوناتا LF هیبریدی : جدیدترین ماشین پلیس تهران

نیروی انتظامی پایتخت به دنبال آن است تا با وارد کردن خودروهای هیبریدی به ناوگان خودرویی خود، علاوه بر نوسازی ماشین های پلیس، از خودروهای دوست‌دار محیط زیست در عملیات‌های پلیسی استفاده کند. خودروی سوناتا LF هیبریدی اولین خودرویی است که به احتمال زیاد و در صورت گذراندن موفقیت‌آمیز آزمایش‌ها و تست‌های تخصصی پلیس، به ماشین پلیس جدید تهران تبدیل می‌شود و در نیروی انتظامی و پلیس راهور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خودروی هیبریدی، محصولی از کشور کره جنوبی بوده و قادر است با برق و بنزین حرکت کند.

ماشین پلیس تهران

۵ دیدگاه

 1. پهپاد مقرون به صرفه تره

  (-1)
 2. پلیسا کابل با الاغ تردد مینماید

  (-1)
 3. حامد چون تحریمیم
  ماشین پلیس باید المانی باشه نه اسباب بازی

  (3)
 4. چرا ساختار ماشین‌های پلیس نباید خاص باشد و فقط با مقداری برچسب و شبرنگ یک خودرو سفید رو تبدیل به ماشین پلیس کنیم؟

  (-1)
 5. با سلام واحترام ما هنوز از قافله خیلی عقب افتاده ایم.

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*