آخرین مطالب
21
امروز

انتشار تصويري از اسمارت فون جديد سري Liquid شرکت ايسر

acer new smartphone

در حالی که کنگره جهانی موبایل را با فاصله‌ی یک هفته در پیش داریم، ایسر یک تیزر از گوشی هوشمند جدید مبتنی بر اندروید خود را در حساب گوگل پلاس این شرکت منتشر کرده است که در ادامه به اختصار به آن خواهیم پرداخت.

این مدل معرفی نشده بخشی از سری Liquid گوشی‌های هوشمند این تولیدکننده تایوانی خواهد بود. تصویر منتشر شده اطلاعات چندانی را فاش نمی‌کند اما در قسمت پشتی دستگاه، یک دکمه‌ی قابل پیکربندی تعبیه شده است که می‌توان اجرای وظیفه خاصی نظیر اجرای اپلیکیشن دوربین یا هر وظیفه دیگری را به آن اختصاص داد.

با وجود نمای بسته‌ای که در این تصویر وجود دارد می‌توان گفت که با دستگاهی نازک روبرو هستیم؛ خصوصا دکمه‌های کناری دستگاه این تصور را تقویت می‌نمایند. البته این احتمال نیز وجود دارد که در تصویر منتشر شده تنها جذاب‌ترین زاویه دستگاه نمایش داده شده باشد و چشمان ما دچار خطا شده باشد اما در مجموع، این تیزر وعده‌ی دستگاهی جالب توجه را می‌دهد.

بطور قطع این گوشی و بسیاری گجت‌های دیگر را از ایسر در کنگره جهانی موبایل شاهد خواهیم بود. بنابراین خود را برای خبرهای بیشتر آماده کنید.

منبع : phonearena

 

Acer teases a new Android smartphone with something interesting on its back
Ahead of MWC 2014, which officially starts next week, Acer teased a new Android smartphone on its Google+ page. The unannounced model will be a part of the Taiwanese maker's Liquid series of phones. The image isn't especially revealing, but the device features a interesting sensor on its back panel. It could be an infrared blaster, a fingerprint sensor, or some kind of hardware button. Only Acer knows at this point. configurable function button on its back. The user can assign a shortcut to it – to open the camera app, for example.

From the little we can see, this phone will look sleek. The buttons on its left side seem especially thin. Of course, it could turn out that the photo simply depicts the phone's most attractive angle, and our eyes are deceived. Regardless, the picture is promising.

We will see this and more from Acer at this year's MWC. Tune in for our live coverage of the event next week.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*