گوشی زنفون 3

گوشی زنفون 3 در رویداد Coputex 2016 رونمایی خواهد شد

شرکت ایسوس یکی از تولیدکنندگان بزرگ و برتر رایانه‌ای است که محصولات متنوعی را تولید می‌کند. ایسوس در سال 2014 از نسل اول سری گوشی‌های هوشمند زنفون (ZenFone) رونمایی کرد. حال با توجه به گزارش‌های جدید و تیزر منتشر شده از سوی این شرکت قرار است که از گوشی زنفون 3 در Computex 2016 رونمایی کند.

سری اول زنفون پس از عرضه به بازار مورد توجه بسیاری قرار گرفت، این شرکت تایوانی پس از استقبال فراوان مشتریان، تصمیم به عرضه نسل دوم این دستگاه گرفت. ایسوس، گوشی هوشمند زنفون 2 را در نمایشگاه CES 2015 که در ماه ژانویه برگزار شد به‌صورت رسمی معرفی کرد. این دستگاه موفقیت بزرگی برای غول تکنولوژی تایوانی کسب کرد. در حال حاضر ایسوس اسم و رسمی را در صنعت گوشی‌های هوشمند دارد. اکنون این شرکت اکثر نیازهای یک مصرف کننده تکنولوژی را مانند یک رایانه قدرتمند برای گیمرها و یک گوشی هوشمند پرچم‌دار تامین می‌کند.

حال یک سال از حضور آخرین پرچم‌دار ایسوس در بازار گذشته است، پس انتظار می‌رود که به‌زودی از گوشی زنفون 3 رونمایی کند. البته تاکنون شایعات متعددی درباره این دستگاه منتشر شده است. با توجه به گزارش‌های جدید منتشر شده، قرار بر این است که گوشی هوشمند زنفون 3، به‌عنوان یک پرچم‌دار تمام عیار در چند نسخه مختلف معرفی شود. این دستگاه در طی برگزاری Computex 2016 که در اواخر ماه میلادی جاری در شهر تایپه تایوان برگزار می‌شود رونمایی خواهد شد.

گوشی هوشمند زنفون 3 ایسوس در هفته جاری با انتشار یک تیزر تبلیغاتی رسمی شد. به‌تازگی یک ویدئو کوتاه در کانال رسمی یوتیوب ایسوس شده که به رویداد Zenvolution در Computex سال جاری اشاره می‎‌کند. در این ویدئوی 34 ثانیه‌ای به دوربین دستگاه هم اشاره شده و شاید ایسوس سه نسخه مختلف از این دستگاه را روانه بازار کند. به هر حال هنوز باید منتظر برگزاری رویداد رسمی ایسوس برای معرفی زنفون 3 باشیم.


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*