درآمد 270 میلیونی اپلیکیشن لاین از فروش استیکر

درآمد 270 میلیون دلاری اپلیکیشن لاین تنها از طریق فروش استیکر

یکی از جالب‌ترین پیام رسان‌ها اپلیکیشن لاین بوده که بیش از 5 سال است به فعالیت می‌پردازد. کمپانی سازنده این اپلیکیشن ژاپنی ادعا می‌کند که آن‌ها طی سال گذشته موفق شده‌اند درآمد 270 میلیون دلاری را تنها از طریق فروش استیکرهای این پیام رسان به دست آورند که می‌تواند حجم بسیار زیادی باشد.

در حال حاضر پیام رسان‌های متعددی مشغول فعالیت هستند و هرکسی می‌تواند بین آن‌همه پیام رسان یکی را جهت استفاده برگزیند. در این بین ژاپن صاحب یک پیام رسان به نام لاین (Line) بوده که از مارس سال 2011 میلادی تا به حال مشغول فعالیت است. در بسیاری از مناطق دنیا نظیر تایلند، اندونزی، ژاپن و ایران اپلیکیشن لاین به‌عنوان یک پیام رسان معروف به فعالیت می‌پردازد و این محبوبیت به‌قدری زیاد است که ما حتی شاهد عرضه پوشاک مختلف و عروسک‌هایی با طرح استیکرهای محبوب این اپلیکیشن هستیم.

استیکرهای اپلیکیشن لاین همانند اموجی‌ها هستند با این اوصاف که شما قادر خواهید بود تا احساسات پیچیده‌تر خود را نیز از طریق آن‌ها به دوستان خود منتقل کنید. برخی از این استیکرها به‌صورت رایگان عرضه می‌‌شوند ولی اکثر استیکرهای اپلیکیشن لاین به فروش می‌رسند. حال از کمپانی سازنده این پیام رسان خبر می‌رسد که آن‌ها طی سال گذشته موفق به کسب درآمد 270 میلیون دلاری تنها از طریق همین استیکرها شده‌اند.

خرید از فروشگاه استیکرهای متنوع اپلیکیشن لاین

شما می‌توانید در فروشگاه مملو از استیکر اپلیکیشن لاین حضور یافته و هرکدام از آن‌ها را که مورد علاقه شماست و یا در فرهنگ امروزی محبوب شده است را خریداری کنید. به‌عنوان مثال اگر عاشق یک انیمه ژاپنی هستید استیکرهای آن را خریداری کرده و یا از طرفداران فیلم Avengers هستید به دنبال استیکرهای مربوط به این فیلم بگردید و آن‌ها را خریداری کنید. تنوع استیکرهای این فروشگاه به‌قدری زیاد است که شما را ترغیب به خریدهای زیادی خواهند کرد. جالب اینجاست که استیکرهای ایرانی موجود در این فروشگاه نیز کم نخواهد بود.

درآمد 270 میلیونی اپلیکیشن لاین از فروش استیکر

لاین همچنین ادعا می‌کند که کاربران این پیام رسان در طول روز بیش از 389 میلیون استیکر را برای یکدیگر ارسال می‌کنند. البته این استیکرها تفکیک نشده‌اند. ممکن است رایگان باشند و یا از فروشگاه خریداری شده باشند. به هر حال ارسال چنین حجم از استیکرهایی در طول یک روز در سطح اپلیکیشن لاین نشان می‌دهد که استیکرهای عرضه شده در این پیام رسان توانسته‌اند به‌خوبی نزد کاربران محبوب شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*