گوشی ال جی Spirit

آپدیت اندروید مارشمالو برای گوشی ال جی Spirit عرضه شد

پس از تلفن هوشمند ال جی Magna، این بار نوبت رسیده به گوشی ال جی Spirit که به سیستم عامل اندروید مارشمالو کوچ کند. طبق اخباری که به‌تازگی دریافت کرده‌ایم دارندگان این تلفن هوشمند می‌توانند اقدام به دانلود و نصب این آپدیت کنند.

همان‌طور که گفتیم کمپانی کره‌ای برای محصول خود یعنی گوشی ال جی Spirit آپدیت اندروید مارشمالو را عرضه کرده که البته نسخه‌ی ۶.۰.۱ نیست بلکه نسخه‌ی ۶.۰ آن خواهد. در هر صورت انجام چنین عملی قطعا برای دارندگان این تلفن هوشمند خوشایند خواهد بود.

در کنار امکانات جالبی که سیستم عامل اندروید مارشمالو به همراه دارد مانند حالت Doze، مدیریت بهتر باتری، مدیریت بهتر درخواست‌ها برای استفاده از اطلاعات توسط برنامه‌ها و Google Now on Tab، به‌روزرسانی جدید شامل پچ امنیتی اندروید می‌گردد که برای ماه مه عرضه شده بود تا دارندگان گوشی ال جی Spirit به آخرین پچ‌های امنیتی دسترسی داشته و از گزند خطرات احتمالی در امان باشند.

در نظر داشته باشید که عرضه‌ی این آپدیت به‌صورت منطقه‌ای بوده و امکان دارد برای منطقه‌ای که شما در آن سکونت دارید این آپدیت هنوز عرضه نشده باشد به همین دلیل باید تا زمان عرضه صبر کنید.

برای دانلود و نصب به‌روزرسانی نیز کافی است که از طریق منوی تنظیمات خود اقدام به آپدیت گوشی ال جی Spirit کنید. در صورتی که شما نیز یکی از دارندگان این تلفن هوشمند هستید و آپدیت عرضه شده را نصب کرده‌اید تجربه‌ی خود را با ما در میان قرار دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خیلی خوبه که الجی داره ب صاحبان گوشی های پایین رده و میان رده اش با ارائه اپدیت احترام میذاره و مثل از شرکتا فقط به فکر تولید گوشی نیس