خودرو الکتریکی پورشه

خودرو الکتریکی پورشه به زودی تولید می‌شود؟

وقتی از خودرو الکتریکی و دوستدار طبیعت صحبت می‌شود، مطلقا اولین گزینه‌ای که به ذهن هرکسی می‌رسد، تسلا است. اما به‌تازگی فاش شده خودرو الکتریکی پورشه نیز درراه است. خودرویی که به ادعای شرکت سازنده‌ی آن، آمده تا در صدر بازار بنشیند. با گجت نیوز همراه باشید.

در دوره‌ای که تسلا بر بازار خودروهای الکتریکی حکمرانی می‌کند، کم‌تر تولیدکننده‌ای به خودش اجازه می‌دهد ادعای ساخت اتومبیل بهتری را عنوان کند. بااین‌حال گزارش‌های ناقل آن است که خودرو الکتریکی پورشه بسیار بهتر از اتومبیل‌های ساخته‌شده در دره‌ی سیلیکون عمل خواهد کرد.

این داستان از جایی شروع که مهندسی از کمپانی پورشه بانام محفوظ، ماموریت E که در دست اجرا است را یک “چیز خاص” قلمداد کرد. از طرفی دیگر یکی مدیران حال حاضر شرکت خودروسازی پورشه، کاملا مطمئن است که این محصول با سایر رقبای موجود کاملا متفاوت عمل خواهد کرد.

خودرو الکتریکی پورشه بهترین در نوع خود خواهد بود

ماموریت بسیار ویژه‌ی پورشه که به‌عنوان E شناخته‌شده است، ظاهرا بر توسعه‌ی اتومبیل الکتریکی این شرکت فعالیت می‌کند. همان‌طور که گفتیم یکی از مدیران پورشه اظهارات جالبی راجع به محصول جدید این تولیدکننده داشته. وی ضمن اینکه محصول جدید پورشه را کاملا متفاوت از رقبا دانست و حتی آن را برتر از خودروهای تسلا خواند اضافه نمود:

چیزی که در مورد تسلا خیلی مضحک بوده، پنهان کردن ایرادات محصولات تولیدی‌شان است. ظرفیت باتری خودروهای تسلا با دو شروع پرشتاب تقریبا به پایان می‌رسد. این‌ها چیزی نیستند که شما بتوانید در ماموریت E بیابید. شما آزادی عمل دارید تا مداوم با حرکات سنگین خودرو را به چالش بکشید و در این حالت حتی باتری خودرو داغ هم نخواهد شد. ماژول کنترل قدرت گرمای بیش از حد تولید نمی‌کند و صندلی‌ها به‌هیچ‌وجه کیفیت پایینی ندارند.

خودرو الکتریکی پورشه

ماموریت E قرار است در شروع کار خورد مدلی مفهومی از اولین خودرو برقی پورشه ارائه کند. این طرح مفهومی ظاهرا دارای پیشرانه‌ای با خروجی ۶۰۰ اس بخار (۴۴۰ کیلووات) است. شتاب صفرتا صد این خودرو ۳.۵ ثانیه در نظر رفته شده و قابلیت سپری کردن مسیری با مسافت بیش از ۵۰۰ کیلومتر (بیش از ۳۱۰ مایل) را دارد.

ثمره‌ی ماموریت E، ظاهرا قرار است یکی از بهترین‌ها در کلاس خود باشد. با توجه آمار و ارقامی که از این خودرو در دست داریم و آنچه در خصوص عدم ایجاد گرما توسط باتری این خودرو گفته‌شده، با یک محصول بسیار باکیفیت و مطلوب الکتریکی روبه‌رو هستیم که حداقل با استانداردهای فعلی می‌تواند بهترین مورد در نوع خود باشد. باید منتظر ماند و دید در زمانی که تا معرفی این خودرو باقی مانده، پورشه چه تغییراتی را در سر دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*