هیلز رونج

با جیپ رنگید هلز رونج بیش‌تر آشنا شویم

جیپ به تازگی کانسپتی جدید به سری محصولات خود اضافه کرد. این خودروساز تماما آمریکایی که در زیرمجموعه فیات کرایسلر قرار دارد، مفهومی جدید هیلز رونج (Hell’s Revenge) به معنای انتقام جهنم را در جشن بیست و پنجمین سال برگزاری رالی HOG در اسلوونی پرده برداری کرد. برای آشنایی بیش‌تر با این خودرو با گجت نیوز همراه باشید.

شرکت جیپ در آخرین اقدام مهم خود، مفهومی جدیدی به مناسبت آغاز  رالی گروه دارندگان هارلی (Harley Owners Group) که به اختصار به آن‌ها هاگ (HOG) می‌گویند رونمایی کرد. این نسخه‌ی  بسیار خاص، با نام هیلز رونج خوانده می‌شود.

جیپ بازهم  حامی اصلی این دوره از مسابقات شد و با اینکه حمایت کمپانی بزرگ برندسازی کاهش یافته، زیرمجموعه‌ی شاسی بلند ساز گروه فیات کرایسلر با همکاری تیم Garage Italia Customs، این خودرو جدید را تولید کرده است.

جیپ رنگید هیلز رونج برای ارج نهادن به صاحبان موتور‌های هارلی

با توجه به آنچه سازنده‌ای این خودرو اعلام کرد، مفهومی جیپ رنگید هیلز رونج برای ادای احترام به مالکان موتورسیکلت‌های هارلی دیویدسون طراحی شده و همه آن‌ها در ارزش‌ها و سبک زندگی مخصوص خود مشارکت دارند و همچنین این خودرو تاییدی بر قرابت قوی میان دو برند است.

رنگید هیلزگروه طراحی این شرکت، برای مزین کردن نمای ظاهری خودرو، از شعله‌های آتش استفاده کرده که نشان دهنده‌ی نماد مشخص و مشترک میان دو شرکت جیپ و هارلی یعنی همان شور، اشتیاق و هیجان است. شعله‌های آتش نقش بسته بر بدنه‌ی این خودرو به همان روشی ایجاد شده‌اند که برای رنگ‌آمیزی مخزن سوخت در موتورسیکلت‌ها استفاده می‌شود.

رنگید هیلز رونجب Garage Italia Customs نیز در طراحی داخلی  از جلوه‌های شعله‌ی آتش بهره برده‌اند و تمام قالب داشبورد به طور قابل توجهی به رنگ زرد، نارنجی و قرمز در آماده‌اند. با توجه به حس و حال فضای داخلی هیلز رونج ، صندلی‌ها نیز با تلفیق چرم ناپا و جین سیاه رنگ طراحی‌شده‌اند که در دوخت آن‌ها رنگ نارنجی بکار رفته است.

برای اعطای توانایی‌های فوق العاده‌ی آفرود به  رنگید هیلز رونج ، در این نسخه از کیت افزایش ارتفاع سیستم تعلیق، صفحات ترمز جدید، رینگ‌های آلومینیومی سیاه رنگ و تایرهای مختص به خارج از جاده استفاده شده است. همچنین دو نورافکن LED به پایه‌ی ستون A این خودرو  اختصاص داده شده است.

رنگید هیلزقوای حرکتی جیپ رنگید هیلز رونج از پیشرانه‌ی 2.0 لیتری توربو دیزل منشا می‌گیرد که توانایی تولید 125 کیلووات (167 اسب بخار) را دارد. این نیرو توسط جعبه دنده اتوماتیک 9 سرعته به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*