تلفن هوشمند اوبونتو

میزو در حال طراحی و تولید یک تلفن هوشمند اوبونتو جدید است

نظرتان در مورد یک تلفن هوشمند اوبونتو جدید چیست؟ بله، هنوز این محصولات هنوز هم منسوخ نشده‌اند. البته تلفن هوشمند اوبونتو در مقایسه با رقیبان قدرتمند و پرطرفدار iOS و اندرویدی حرف زیادی برای گفتن ندارند. طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده، کمپانی چینی میزو در حال حاضر با همکاری Canonical – کمپانی پشتیبان سیستم عامل رایگان مبتنی بر لینوکس – در حال طراحی و تولید یک تلفن هوشمند اوبونتو است.

تلفن هوشمند اوبونتو میزو در راه است

در این گزارش‌ها آمده است که این تلفن هوشمند مبتنی بر اوبونتو در واقع نسخه‌ای مشابه با محصولات با کیفیت و گران شرکت میزو نظیر میزو ام ایکس 4 (Miezu MX4) و میزو پرو 5 (Miezu Pro 5) با سیستم عاملی متفاوت خواهد بود. به نظر می‌رسد این دو کمپانی قصد دارند یک بار دیگر شانس خود را در تولید یک تلفن هوشمند اوبونتو امتحان کنند.

فردی با نام کاربری OMG! Ubuntu مدعی شده است که اخیرا در صفحه اختصاصی مربوط به مشکلات و باگ‌های سیستم عامل اوبونتو، دستگاهی با کد Midori ذکر شده که تاکنون نامی از آن نشنیده‌ایم. تمامی دستگاه‌های مبتنی بر ابونتو که توسط شرکت میزو ساخته شده‌اند، با کد برگرفته شده از انیمیشن معروف دراگون بال (Dragon Ball) همراه بوده‌اند و میدوری نیز از این قاعده مستثنی نیست. به عنوان مثال آراله (همان میزو ام ایکس 4) و توربو (میزو پرو 5) هر دو نام کارکترهای کودکانه این انیمیشن هستند. همین موضوع یک نشانه بسیار مستقیم از دخالت میزو در ساخت این دستگاه به شمار می‌رود.

این کاربر (همان OMG! Ubuntu) همچنین از مکالمه خود با یکی از مهندسان نرم افزاری شرکت Canonical خبر داده که طی آن این مهندس تنها وجود یک دستگاه جدید را تایید کرده و هیچ اطلاعات دیگری در این زمینه لو نداده است. از آنجایی که اطلاعات فعلی ما بسیار محدود است، حدس و گمان بیشتر در این زمینه بی‌فایده خواهد بود. دو کمپانی میزو و Canonical به‌زودی اطلاعاتی را پیرامون این تلفن هوشمند اوبونتو منتشر خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. باید جالب باشه