Suli ، روشنگری از دیار آینده

انواع زیادی از لامپ‌ها و چراغ‌هایی که با استفاده از انرژی نور خورشید کار می‌کنند در بازار‌ کشورهای مختلف دنیا به فروش می‌رسند. اما Suli نمونه‌ای متمایز از سایر کالاهای دسته خود است و کاربردهای فراوان آن در کنار نحوه تامین انرژی نور، از جمله مواردی هستند که سولی را به گجتی دوست داشتنی تبدیل می‌کند.

Suli با طراحی زیبا و مهندسی شده با ابعادی کوچک به بازار عرضه می‌شود و وزن پایین دستگاه امکان آویزان کردن آن از پشت کیف برای شارژ شدن و یا نوردهی در شب، چسباندن به شیشه، نورانی کردن حیاط یا باغچه و یا حتی استفاده به‌عنوان چراغ ایمنی دوچرخه را فراهم می‌سازد.

سولی در میدان رقابت حریفان قدرتمندی نظیر LuminAID و Waka Waka Light را باید از سر راه خود بردارد که هردو از دسته لنترن‌ها هستند.

از میان راه‌های گوناگون تامین انرژی مانند آب نمک یا انرژی گرانش زمین، سازندگان سولی انرژی خورشیدی را برای محصولشان برگزیده‌اند. اکوسیستم به‌کار رفته در این گجت بسیار جامع و سازمان یافته طراحی شده است. Suli روشنایی برابر با ۲۵ لومن به ارمغان می‌آورد و قابلیت نورافکنی تا ۶۰ ساعت و به ۵ حالت را داراست. انرژی خورشیدی با ذخیره شدن در سه باتری AAA تعبیه شده درون سولی، پس از قرار گرفتن زیر نور خورشید طی ۶ الی ۱۲ ساعت به حداکثر ظرفیت می‌رسد.

suli-solar-lamp-5

شما می‌توانید با قرار دادن سولی بر سر یک بطری آب در تاریکی شب نوعی چراغ بسازید و روشنایی آن را چندین برابر کنید.

آنچه سولی را از مشابه‌های خود متمایز می‌کند نحوه فرآیند ساخت آن است. سولی جزو معدود چراغ‌هاییست که به واسطه پرینت سه بعدی تولید و به بازار عرضه می‌شود.

کمپانی سازنده سولی با نام Suli Labs پیش از این با برگزاری کمپین موفقی در سال گذشته کیفیت محصولات خود را بر همگان ثابت کرده است. اینک محصول جدید خود را با قیمتی برابر با ۳۱.۴۹ دلار آمریکا پیش فروش می‌کند که با تخفیف نسبتا جزئی همراه می‌گردد و سفارش‌ها تا انتهای ماه جاری میلادی به دست مشتریان خواهد رسید. لوازم جانبی سولی نیز کمتر از ۱۵ دلار قیمت‌گذاری خواهند شد. پس از اتمام پیش فروش، قیمت اصلی Suli بدون تخفیف معادل ۳۶.۹۹ دلار خواهد بود.

کمپانی Suli Lab با هدف برقراری ارتباط گسترده با مردم و سپردن آزادی عمل به آنان، تعدادی از فایل‌های پرینت سه بعدی مربوط به لوازم جانبی سولی را همراه با کالا برای مشتریان ارسال خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*