آیفون جدید اپل

تغییرات آیفون جدید اپل: رم 3 گیگابایتی و بازده بیشتر

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از آیفون جدید اپل شایعات و اخبار پیرامون این محصول بیش از پیش شده است. در تازه‌ترین این شایعات دیجیتایمز گزارش می‌دهد که ظرفیت رم این دستگاه به 3 گیگابایت ارتقاء پیدا خواهد کرد و به طور کلی کارایی این دستگاه را بیشتر از محصولات قبلی اپل خواهد کرد.

به نقل از آخرین گزارش مطبوعات تایوانی (Digitimes)، گوشی جدید اپل آیفون 7 و یا آیفون 6SE نام خواهد داشت که با 3 گیگابایت رم همراه خواهد بود.

همان‌طور که بسیاری از شماها احتمالاً می‌دانید، آیفون 6 و 6 پلاس نخستین گوشی‌های اپل هستند که حاوی ظرفیت دو گیگابایتی در حافظه رم هستند. تا پیش از آن اپل در آیفون‌های 5 و 5 اس از رم 1 گیگابایتی بهره می‌برد. حال گوشی جدید اپل در راه است و ما اطلاعاتی را به صورت غیر رسمی از این محصول توسط دیجیتایمز به دست آورده‌ایم. از آنجایی که مطبوعات روابط عمیقی را با تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند دارند، معمولاً حاوی خبرهای تازه‌ای از گوشی‌ها و تبلت‌های عرضه نشده هستند. از همین رو ما معمولاً به خبرهای منتشر شده توسط آن‌ها اعتماد می‌کنیم و بر مبنای آن‌ها حدسیات خودمان را نیز قالب می‌گیریم.

این گزارش جدید، به نقل از منابع صنعتی که نامشان ذکر نشده است مطرح شده و ادعا می‌کند که قیمت تراشه‌های حافظه DRAM در نیمه دوم سال جاری ملزم به افزایش است. علاوه بر آن سه تولیدکننده بزرگ این تراشه‌ها شامل سامسونگ الکترونیکس، اسکی هاینیکس و میکرون تکنولوژی به صورت عمدی سهمیه تولید خود را در مدت زمان اعلام شده کاهش می‌دهند. محدود کردن تولید همراه با افزایش پیش بینی شده ظرفیت رم در نسل آینده گوشی‌های هوشمند، می‌تواند قیمت کلی این محصولات را در پایان سال افزایش دهد.

تصویر آیفون جدید اپل

رم 3 گیگابایتی در آیفون جدید اپل

دیجی تایمز به نقل از منابع صنعتی خود خبر می‌دهد که احتمالاً آیفون جدید اپل با رم افزایش یافته 3 گیگابایتی روانه بازار می‌شود. علاوه بر این، همان منابع ادعا می‌کنند که استاندارد جدید گوشی‌های بالارده اندرویدی نیز از 4 گیگابایت به 6 گیگابایت افزایش خواهد یافت.

تا حد زیادی انتظار می‌رود که به طور رسمی از آیفون جدید اپل در اوایل ماه سپتامبر پرده برداری شود که بر اساس همین شایعات اپل نهم این ماه را نشانه گرفته است. با قضاوت بر شایعات پیرامون سری آیفون 7 به نظر می‌رسد که عمده تغییرات آیفون جدید اپل در مشخصات داخلی بوده و از نظر ظاهری شاهد ظاهری نسبتاً شبیه به آیفون 6 اس و 6 اس پلاس خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*