تصاویری از نمای بالا از طبیعت زیبای بنگلادش در جنوب آسیا

تصاویری از نمای بالا از طبیعت زیبای بنگلادش در جنوب آسیا

کشور‌های جنوبی و شرقی قاره ما آسیا با بهره‌گیری از طبیعتی سر سبز و آب و هوایی بی‌نظیر همواره مورد توجه عکاسان و گردشگران جهان قرار داشته‌اند. بنگلادش که یکی از خوش آب و هوا‌ترین سرزمین های جنوبی آسیا است مهد عکاسانی است که با تصاویر خارق العاده خود طبیعت زیبا و جذاب این کشور را به نمایش می‌کشند. در ادامه شاهد تصاویر خیره کننده شمیم شوریف عکاس خلاق بنگلادشی از طبیعت زیبای بنگلادش هستیم.

جمهوری خلق بنگلادش یکی از جنوبی‌ترین کشور‌های آسیا با ۱۴۸ میلیون نفر جمعیت مسکن مسلمانان بسیار زیادی است تا حدی که ۸۹.۷ جمعیت این کشور را مسلمانان سنی مذهب تشکیل داده‌اند. بنگلادش به لطف نزدیکی به خط استوا و قرار گیری در جلگه هموار بنگال میزبان باران‌های موسمی و رودخانه‌های پر آبی است که تاثیرات مثبت ویژگی‌های آب و هوایی بنگلادش بر روی شکوفایی اقتصاد این کشور انکار نشدنی است.

“شمیم شوریف” خلبان و عکاس حرفه‌ای بنگلادشی از سرزمین خود تصاویری بی‌نظیری از طبیعت زیبای بنگلادش را ثبت کرده تا بیش از پیش به معرفی طبیعت و آب و هوای فوق العاده کشور خود در جوامع جهانی بپردازد. شمیم که زاده یکی از روستای کشور بنگلادش است در کودکی برای تحصیل به پایتخت کشور یعنی “داکا” سفر می‌کند که این سفر به نقطه عطفی برای زندگی او مبدل شد.

او با پیمودن مسیر دشوار زندگی شهری و پیگیری استعداد‌های خود توانست تا به یکی از برجسته‌ترین خلبانان مسافرتی و عکاسان حرفه سرزمین خود مبدل گردد. در ادامه تصاویری باورنکردنی و رویایی که توسط دوربین او ثبت شده‌اند را شاهد هستیم. این تصاویر طبیعت زیبای بنگلادش چشم هر جهانگرد و مسافری را به خود خیره می‌کند.

گالری تصاویر طبیعت زیبای بنگلادش

تصاویری از نمای بالا از طبیعت زیبای بنگلادش در جنوب آسیا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*