دعوت‌نامه‌های رویداد سونی به منظور معرفی PS4 نئو برای روز ۱۷ شهریور ارسال شد

دعوت‌نامه‌های رویداد سونی به منظور معرفی PS4 نئو در روز ۱۷ شهریور ارسال شد

کمپانی سازنده‌ی کنسول‌های بازی پلی استیشن‌ قصد دارد که یک رویداد جدید را برگزار کند و دلیل اصلی برگزاری رویداد سونی احتمالا معرفی کنسول میان‌رده‌ای خود یا همان پلی استیشن ۴ نئو خواهد بود که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و خیلی از طرفداران سونی منتظر رونمایی از آن هستند.
در حال حاضر می‌دانیم که تولید کنسول پلی استیشن ۴ نئو که به نوعی نسل بین پلی ۴ و پلی ۵ محسوب می‌شود، قطعی شده و این کنسول به زودی وارد بازار خواهد شد. سونی به هر دلیلی تصمیم گرفت که از این کنسول در رویداد E3 ۲۰۱۶ رونمایی نکند و مایکروسافت را با معرفی ایکس باکس وان اسکورپیو در این زمینه تنها بگذارد.

حالا خبر رسیده است که سونی از معرفی پلی استیشن ۴ نئو در رویداد توکیو گیم شو نیز صرف نظر کرده است و قصد دارد یک رویداد مخصوص به خود را برگزار کند. این رویداد سونی به طور محوری بر روی نسل جدید کنسول‌های این کمپانی تمرکز خواهد داشت و البته محصولاتی نظیر هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر و بازی‌های جدید نیز احتمالا از دیگر مهمانان آن خواهند بود.

کنسول پلی استیشن ۴ نئو ستاره‌ی رویداد سونی خواهد بود

دعوت‌نامه‌های رویداد سونی به منظور معرفی PS4 نئو برای روز ۱۷ شهریور ارسال شد

دقایقی پیش گزارشی منتشر شده است مبنی بر این که کمپانی ژاپنی دعوت‌نامه‌های رسمی برای حضور در این مراسم را برای شرکت کنندگان ارسال کرده و بر طبق اطلاعات درج شده در آنها، رویداد سونی در روز هفتم ماه سپتامبر (۱۷ شهریور ماه) و در ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

البته مدیران سونی از جزییات این مراسم صحبتی به میان نیاورده و تنها اشاره کرده‌اند که این مراسم مربوط به حوزه‌ی کنسول پلی استیشن خواهد بود. هرچند که تشخیص محتوای این مراسم همانطور که بالاتر نیز گفتیم، چندان دشوار نخواهد بود و طرفداران همه‌ می‌دانند که منتظر معرفی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی چه محصولاتی هستند.

گفته می‌شود که کنسول پلی استیشن ۴ نئو (PS4 Neo) از بازی های با رزولوشن 4K پشتیبانی خواهد کرد و این موضوع به عنوان قابلیت اصلی این کنسول معرفی شده است. البته قاعدتا یک طراحی مدرن‌تر، مشخصات سخت افزاری بالاتر و احتمالا مصرف بهینه‌تر انرژی نیز از دیگر ویژگی‌هایی خواهد بود که سونی برای محصول جدید خود در نظر گرفته است. به هر حال برای متوجه شدن این موارد لازم است که تا کمتر از یک ماه دیگر هم صبر کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*