خرید و فروش اکانت Pokemon Go در بازار سیاه با قیمت های نجومی

خرید و فروش اکانت Pokemon Go در بازار سیاه با قیمت‌های نجومی

بازی پوکمون گو بی شک یک پدیده جهانی است که به سرعت در بین علاقمندان به بازی‌های موبایل و حتی کسانی که علاقه‌ای به انجام بازی با موبایل خود ندارند، در حال فراگیر شدن است. در همین راستا، خرید و فروش اکانت Pokemon Go به یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران تبدیل شده به گونه‌ای که بازار سیاه را با قیمت‌های نجومی درنوردیده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

بازی Pokemon Go نیز مانند هر بازی دیگری از این دست، نیازمند افزایش سطح و رفتن به سطوح بالاتر با ارتقاء اکانت می‌باشد که هرچه سطح این اکانت بالاتر باشد، ارزش آن نیز بیشتر است. اخبار منتشر شده حاکی از آن است که وب‌سایت‌هایی نظیر League of Trading به کاربران خود این امکان را داده که اکانت بازی‌های مختلف را جهت خرید و فروش در اختیار دیگران قرار دهند و بدون شک با توجه به محبوبیت روزافزون بازی پوکمون گو، اکانت‌های آن نیز بازارهای رسمی و غیررسمی را به تسخیر خود درآورده است.

این اکانت‌ها با قیمت پایه 10 دلار و با توجه به سطح بازی، پوکمون‌های شکار شده، آیتم های کسب شده، Ultraballs ها و دیگر امکانات به‌دست آمده توسط اکانت، تا مبلغ 11000 دلار در بازارهای سیاه قیمت‌گذاری شده‌اند. همچنین، سرویس Power Leveling نیز جهت خرید در این وب‌سایت‌ها موجود است که بازیکن با استفاده از این سرویس می‌تواند به بازی وارد شده و از امکانات آن استفاده نماید. مذاکره پیرامون قیمت خرید و فروش اکانت Pokemon Go در این وب‌سایت و وب‌سایت‌های مشابه معمولاً از حدود 500 دلار شروع و با گذر زمان حتی ممکن است به ارقامی نجومی و دور از انتظار نیز برسد.

وب‌سایت CNBC اخیراً با شخصی به نام امیر حسینی مصاحبه کرده که به گفته این وب‌سایت، او توانسته ماهیانه 2000 دلار از خرید و فروش اکانت Pokemon Go به جیب زده و از این طریق امرار معاش کند. او حتی این مبلغ را به ماهیانه 5000 دلار نیز رسانده است و در سن 25 سالگی، مانند یک تیم تجاری حرفه‌ای کسب درآمد می‌کند. حسینی معتقد است:

بازی پوکمون گو یکی از بهترین بازی‌های آنلاین است که در آن می‌توان با ارتقاء سطح و افزایش ارزش اکانت، در بازارهای سیاه خرید و فروش اکانت Pokemon Go به کسب درآمد پرداخت.

اگر شما هم فکر می‌کنید توانایی این را دارید که با انجام بازی پوکمون گو به کسب درآمد بپردازید، می‌توانید از همین امروز اقدام کنید. مقاله آموزش نکات ساده قبل از شروع بازی Pokemon Go را مطالعه کنید تا با نحوه ورود و انجام بازی آشنا شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*