هشدار نیانتیک: تقلب در پوکمون گو باعث بن شدن دائمی بازیکنان می‌شود

هشدار نیانتیک: تقلب در پوکمون گو باعث بن شدن دائمی بازیکنان می‌شود

بازی پوکمون گو در اوایل عرضه مانند حالا از امنیت کاملی برخوردار نبود و گیمرها می‌توانستند موقعیت مکانی خود را تغییر دهند تا بازی در کشورهایی که هنوز به طور رسمی عرضه نشده بود، قابل انجام باشد و یا یکی دیگر از روش‌های تقلب در پوکمون گو این بود که با استفاده از ربات‌های اختصاصی، بازیکنان می‌توانستند وظیفه‌ی گشت و گذار و شکار پوکمون‌ها را به یک ربات خودکار واگذار کنند!
اما نیانتیک، کمپانی سازنده‌ی این بازی در آمریکا با اتخاذ تصمیم‌های جدید و بستن سرورهای خود به روی سرویس‌های شخص ثالث، مدام در تلاش است که بتواند روش‌های تقلب در پوکمون گو را محدود کند و این فرصت را در اختیار بازیکنندگان دیگر بگذارد که با تلاش خودشان و با گذشت زمان بتوانند در بازی پیشرفت داشته باشند و از یک رقابت جذاب با دیگر بازیکنان در سراسر جهان لذت ببرند.

یکی از مشکلات بزرگ بازیکنان ضعیف‌تر این است که تعداد زیادی از بازیکنان دیگر با تقلب در پوکمون گو توانسته‌اند اکانت خود را به سطح بسیار بالایی برسانند و با به دست آوردن پوکمون‌های بسیار قدرتمند و آیتم های ویژه، دیگر عملا رقابت با آنها برای کاربران تازه کار غیر ممکن است. این موضوع در باشگاه‌های هر منطقه نیز صدق می‌کند و حتی نزدیک شدن به برخی از باشگاه‌ها به دلیل وجود این بازیکنان در آنجا برای دیگران غیر ممکن و بسیار سخت است.

هرگونه تقلب در پوکمون گو عواقب بدی برای بازیکنان خواهد داشت

هشدار نیانتیک: تقلب در پوکمون گو باعث بن شدن دائمی بازیکنان می‌شود

به همین دلیل نیانتیک تصمیم گرفته است که حساب‌های کاربری تمام کسانی که با تقلب در پوکمون گو لول خود را ارتقا می‌دهند را به طور کامل بن کند تا سرورهای بازی شاهد رقابت منصفانه‌تر و جذاب‌تری باشند. طبق پیامی که به طور رسمی بر روی پورتال پرسش و پاسخ نیانتیک درباره‌ی این بازی منتشر شده است، آنها اعلام کرده‌اند که به محض اطلاع از انجام شدن تقلب توسط یک بازیکن، حساب کاربری او به طور کامل بن شده و آن بازیکن از سرورهای بازی اخراج می‌شود؛ شما عزیزان گجت نیوزی می‌توانید بخشی از این پیام را در زیر بخوانید:

[این پیام چه زمانی برای کاربران نمایش داده می‌شود] Your account was permanently terminated for violations of the Pokémon GO Terms of Service.
این پیام زمانی نمایش داده می‌شود که حساب آن کاربر به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین بازی پوکمون گو به طور کامل بسته شده باشد. این موضوع [ تقلب در پوکمون گو ] شامل موارد زیر می‌شود: فریب بازی برای تشخیص مکان فعلی شما، استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز، استفاده از ابزارهای نرم افزاری سفارشی‌سازی شده و یا دسترسی به سرورهای بازی پوکمون گو از طریق نرم افزارها و بازی‌های شخص ثالث غیر رسمی.

البته باید توجه داشته باشید که در متن این پیام آمده است که موارد تقلب در این بازی تنها به این موارد محدود نمی‌شوند و هرگونه عملی که باعث فریب دادن سرورهای بازی شود و یا باعث دسترسی به یک آیتم شود و یا نمایانگر یک رفتار ضد رقابت جوانمردانه باشد، باعث بن شدن دائم بازیکن متقلب خواهد شد و نیانتیک در این زمینه بسیار جدی عمل خواهد کرد. البته کمپانی سازنده این امکان را در اختیار افرادی که حسابشان به طور کامل بسته شده نیز قرار داده است که با ثبت یک درخواست رسمی، دلیل این موضوع را جویا شوند و یا اگر فکر می‌کنند که اکانت آنها به طور اشتباهی بن شده است، درخواست بازیابی حسابشان را به این کمپانی ارسال کنند.

بنابراین اگر شما هم از طرفداران سفت و سخت پوکمون گو هستید، بهتر است که هر چه سریع‌تر استفاده از ابزارهای کمکی و نرم افزارهای متفرقه را برای پیشرفت سریعتر کنار بگذارید و خودتان وارد خیابان‌ها شوید و پوکمون‌هایتان را از روش جوانمردانه شکار کنید!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*