پورشه

13 دستگاه بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور در کشورمان آخر هفته نابود خواهند شد!

بعد از شروع سال نو، سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور اقدامات مهمی حول پایان دادن به رویه‌ی بی اصل و نسب ورود محصولات قاجاق به داخل کشور صورت دادند. نخستین اقدام در این باب، برای خودروها رقم خورد و پس از آن اقدامات به سمت گوشی‌های هوشمند گرایش پیدا کردند. اما حالا کار به جایی کشیده که قرار است تا آخر هفته 13 عدد بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور به کام مرگ کشانده شوند. با گجت نیوز همراه شوید.

بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور، در آستانه‌ی مرگ!

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی به تازگی از امحای 13 واحد خودرو لوکس قاچاق خبر داد و طبق اظهارات ایشان، چنین اقدامی برای بار نخست است که در کشور علمی خواهد شد.

پورشهسیدعبدالمجید اجتهادی طی بحثی که با یکی از خبرنگاران حوزه مرتبط داشت، در خصوص جزئیات این پروند توضیحاتی را اضافه کرد و گفت:

مطابق این پرونده که در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت متهم پرونده 13 خودروی لوکس شامل بنز S500 ، بی ام و ، پورشه و  رنجروور را به صورت قاچاق و از طریق مرزهای غیررسمی وارد کشور کرده و حتی تعدادی از آنها را نیز فروخته بود که با پبگیری‌های لازم موضوع کشف و پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قزار گرفت.

وی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:

در این پرونده متهم به پرداخت 14 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و خودروها نیز ضبط شدند.

آقای سیدعبدالمجید در مقام مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص چگونگی امحای چندین واحد از خودرو‌های لوکس توضیح داد:

با توجه به قانون و هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان اموال تملیکی، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه مقرر شده تا این خودروها برای اولین بار در کشور امحاء شود.

او همچنین ادامه داد:

به دلیل اینکه امکان عرضه این خودروها در کشور طبق مقرات فعلی وجود ندارد و همچنین موضوع صادرات آنها نیز مقدور نیست لذا این 13 خودروی لوکس در هفته جاری و در استان فارس که پرونده این خودروها در آنجا بررسی شده است امحاء شده و از بین می روند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

 1. اونوخ کره شمالی رو مورد تمسخر قرار میدیم :/
  خوب چه کاریه از بین ببرنشون!!!

 2. این خودروها نماد اختلاف طبقاتی و فخر فروشی مرفهین بی درد به قشر کارگر است و باید از بین برود

 3. آقایون مسئولین اگه راست میگین از امحاء ماشینا فیلم بگیرین و کلیپش رو پخش کنین (مثلا تا درس عبرت بشه)!!!

 4. اخه کی باورش میشه اونم تو ایران یه همچین ماشینای رو از بین ببرن گفتن ماهم باور کردیم خخخخخ

 5. “خورد” از مصدر خوردن میاد. به معنی میل کردن غذا. الان این ماشینا قراره خورده بشن؟ والا ما آدمخوار دیده بودیم، ماشینخوار ندیده بودیم دیگه 😐
  احتمالا اون کلمه ای که شما دنبالش میگشتین “خُرد” بوده دوست عزیز و البته این اولین باری نیست که گجت نیوز اشتباهات “دبستانی” در نگارش داره. بیشتر دقت کنید

 6. مملکتو تور خدا بفروشید بدین اونا که ندارن خوب بدید بدبخت بیچاره ها

 7. آخه حیف نیست این جیگرا رو آدم خراب کنه خوب حداقل فقط راننده هاشونو مجازات کنین