نسخه موبایل بازی Deus Ex Go برای اندروید و iOS عرضه شد

نسخه موبایل بازی Deus Ex Go برای اندروید و آی او اس عرضه شد

پس از اینکه شرکت Square EX در اوایل ماه ژوئن نسخه موبایل بازی Deus Ex با نام بازی Deus Ex Go را معرفی کرد، امروز شاهد آن بودیم که نسخه اندروید و آی او اس این بازی در فروشگاه‌های اپ استور و گوگل پلی عرضه شده است. با گجت نیوز همراه باشید.

این سومین بازی شرکت Square Enix است که با پسوند Go و برای پلتفرم‌های موبایل عرضه می‌شود. پس از ساخت نسخه Go بازی‌های هیتمن (Hitman Go) و توم ریدر (با نام Lara Croft Go) توسط این شرکت بازی سازی، اکنون شاهد عرضه بازی Deus Ex Go بودیم.

اگر شما تاکنون نسخه مخصوص کامپیوتر بازی تیراندازی اول شخص Deus Ex را بازی نکرده باشید، داستان از این قرار است که در آینده‌ای نزدیک، بشر با دستکاری DNA به دنبال بهبودهای ژنتیکی و تقویت سایبری بدن انسان است. اما در این کار زیاده‌روی کرده و نوعی قدرت جدیدی را بوجود می‌آورد که این قدرت، انسان‌های معمولی را به فرا انسان‌هایی با توانایی‌های فوق بشری تبدیل کرده و قدرت پردازش اطلاعات سایبری را در آنها افزایش داده است.

دو بازی قبلی این شرکت، یعنی Hitman Go و Lara Croft Go بازی های موبایل را وارد فاز تازه‌‌ای کردند. مکانیسم این بازی‌ها کاملا جدید بود: بازیکن در این بازی باید با تکیه بر قدرت تصمیم‌گیری خود، بهترین مسیر را انتخاب کرده و تصمیمات درستی را برای رسیدن به هدف بگیرد، چیزی که در مکانیسم بازی‌های اول شخص سنتی ندیده بودیم.

دستورالعمل انجام بازی Deus Ex Go نیز به نظر شبیه به دو بازی Hitman Go و Lara Croft Go باشد. شخصیت اصلی بازی Deus Ex Go با استفاده از قدرت‌های فرا انسانی که دارد، به ساختمان‌ها نفوذ کرده، پازل‌های پیش رو را حل می‌کند و داستان بازی را با انجام 50 مرحله به اتمام می‌رساند.

بازی Deus Ex Go هم‌اکنون در فروشگاه‌های Google Play و App Store و با قیمت 5 دلار در دسترس است.

 

نسخه اندروید بازی Deus Ex Go – دانلود

نسخه iOS بازی Deus Ex Go – دانلود

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*