قیمت اکانت‌های پلی استیشن پلاس

سونی قیمت اکانت‌های پلی استیشن پلاس را افزایش داد!

کمپانی سونی در تصمیمی جدید قیمت اکانت‌های پلی استیشن پلاس را افزایش داده است. بر اساس این تصمیم قیمت حساب سالانه با افزایشی ۱۰ دلاری به ۵۹.۹۹ دلار، حساب سه ماهه ۲۴.۹۹ دلار و حساب ماهانه ۹.۹۹ دلار قابل خریداری خواهد بود. لازم به ذکر است که سونی در پی این افزایش قیمت به کاربران متعهد شده است که ماهانه بازی‌های رایگان بیشتر و بهتری را در اختیار مشترکین قرار دهد.

با سرویس پلی استیشن پلاس، کاربران شبکه پلی‌استیشن می‌توانند با قیمتی کمتر و بعضاً رایگان به خرید در فروشگاه پلی‌استیشن بپردازند و هر ماهه محصولات رایگان از این فروشگاه دریافت کنند. علاوه بر آن کاربران می‌توانند خیلی زودتر از کاربران معمولی، به نسخه دمو بسیاری از بازی‌های روز دسترسی داشته باشند.

از سوی کاربران سرویس پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) خبر می‌رسد که سونی اخیراً با هدف عرضه‌ی عناوین رایگان بیشتری در طول ماه، قیمت اکانت‌های این سرویس را افزایش داده است. این در واقع نخستین باری است که قیمت اکانت‌های پلاس ایالات متحده و کانادا از سال ۲۰۱۰ تا به حال افزایش می‌یابد.

افزایش ۱۰ دلاری اکانت یک ساله پلی استیشن پلاس

قیمت اکانت‌های پلی استیشن پلاس

چندی بیشتر طول نکشید که خود سونی نیز در وبلاگ رسمی خود، با به‌روزرسانی پست قدیمی مربوط به قیمت‌های پلی استیشن پلاس ، قیمت‌های جدید را به تاریخ ۲۲ سپتامبر (۱ شهریور) به این صفحه اضافه کرد. این افزایش قیمت برای تهیه اکانت یک ساله با افزایشی ۱۰ دلاری مواجه شده است؛ بنابراین مشترکین برای شارژ اکانت خود به مدت یک سال می‌بایست ۵۹.۹۹ دلار را بپردازند. علاوه بر آن برای خرید اکانت سه ماهه پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) نیز باید ۲۴.۹۹ دلار هزینه کنید. در همین حین قیمت اکانت ۱ ماهه بدون هرگونه افزایشی، همان ۹.۹۹ دلار قبلی خود باقی مانده است.

شاید خیلی از مشترکین سرویس آنلاین پلی استیشن سونی بر این باور باشند که قیمت‌های جدید شامل اکانت‌های فعلی آن‌ها نیز باشد. لازم به ذکر است که این قیمت‌ها از تاریخ یکم شهریور ماه جاری شده است. بنابراین اگر شما از این به بعد قصد خرید و یا شارژ اکانت پلی استیشن پلاس داشته باشید، می‌بایست از قیمت‌های جدید تبعیت کنید.

سونی می‌گوید که این تصمیم گرفته شده در ارتباط با افزایش قیمت، با توجه به شرایط فعلی بازار و همچنین اعطا کردن افزایش محتوای ارزشمند به کاربران گرفته شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*