بهترین مپ های تاون هال 10

سری جدید بهترین مپ های تاون هال 10 بازی کلش آف کلنز

بازیکنان زیادی در سراسر جهان اوقات فراغت خود را با بازی کلش آف کلنز سپری می‌کنند. همانطور که می‌دانید این بازی نیازمند استراتژی‌های به خصوصی است که بسته به تاون هال شما، می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه منتخبی از بهترین مپ های تاون هال 10 را برایتان تهیه کرده‌ایم.

یکی از استراتژی‌های موثر در کلش آف کلنز، ترکیب مناسب هنگام حمله به دهکده حریف است. با این وجود در صورتی که تنها در انجام حملات موفق باشید، دهکده‌تان پیشرفت چندانی نخواهد داشت و در کنار آن باید مپ مناسب و مقاومی در برابر حملات دشمنان برای دهکده خود بچینید. اما نحوه چینش ساختمان‌ها به هیچ عنوان کار ساده ای نبوده و ممکن است ساعت‌ها مشغول به چیدن یک مپ قدرتمند باشید. در همین راستا تعدادی مپ مهندسی شده برایتان تدارک دیده‌ایم که در چهار دسته فارمینگ، تروفی، هیبرید و وار قرار می‌گیرند. این مپ‌ها طبق آخرین تغییرات تاون هال 10 چیده شده‌اند.

بهترین مپ های تاون هال 10 : فارمینگ

آیا قصد افزایش قدرت حمله یک نیرو را دارید یا افزایش دوام و دفاع یک ساختمان؟ برای دستیابی به هر دو موارد ذکر شده، باید در ابتدا به ذخیره منابع دهکده بپردازید. حمله به سایر دهکده‌ها می‌تواند روش موثری برای جمع‌آوری میزان لوت مورد نظر باشد اما اگر آنچه به دست می‌آورید به راحتی توسط دشمنان غارت شود، هیچ‌گاه به میزان گلد یا اکسیر مورد نظر نخواهید رسید. اینچاست که کارایی مپ‌های فارمینگ برجسته می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یکی از مپ‌های فارمینگ زیر، به ذخیره هرچه بیشتر منابع خود بپردازید. این مپ تنها به حفظ منابع دهکده شما خواهد پرداخت و تضمینی بابت تعداد تروفی‌ها نخواهد داد.

بهترین مپ های تاون هال 10 : تروفی

بازیکنان برتر کلش آف کلنز بر اساس تعداد تروفی‌هایشان شناسایی می‌شوند. از خاطر نبرید که چیدن یک مپ مقاوم در رسیدن به این جایگاه نقش بسیار مهمی خواهد داشت و به این‌گونه مپ‌ها اصطلاحا مپ تروفی می‌گویند. با انتخاب مپ تروفی، ممکن است طی چند روز بخش اعظم لوت دهکده خود را از دست بدهید. بنابراین پیش از انتخاب آن، از آپگرید بودن ساختمان‌ها و نیروهایتان اطمینان حاصل کنید. همچنین توصیه می‌کنیم پس از رساندن تروفی‌های دهکده به میزان مورد نظر، مپ خود را از حالت تروفی به فارمینگ یا هیبرید تغییر دهید.

بهترین مپ های تاون هال 10 : هیبرید

بیشتر بازیکنان این بازی مپ هیبرید را برای دهکده خود برمی‌گزینند؛ چرا که علاوه بر حفظ منابع، به افزایش تروفی‌های دهکده نیز می‌توانند بپردازند، هرچند که میزان این افزایش کم باشد. مپ‌های هیبریدی گزینه‌ای مناسب برای کسانی به شمار می‌رود که نمی‌توانند مدام به دهکده‌شان سر بزنند و از آن مراقبت کنند. اگر شما هم در این گروه از بازیکنان قرار دارید، مپ‌های هیبرید را از دست ندهید.

بهترین مپ های تاون هال 10 : وار

یکی از مهم‌ترین خصوصیاتی که کلش آف کلنز را به محبوبیتی جهانی رسانده، امکان جنگ بین قبایل (وار) است. بازیکنان در جنگ بین قبایل می‌توانند در صورت برنده شدن لوت زیادی دریافت کنند و سطح قبیله خود را ارتقا دهند. حتما می‌دانید که تعیین برنده در جنگ بین قبایل به تعداد ستاره‌های کسب شده توسط هر قبیله بستگی دارد و اگر تعداد ستاره‌ها یکسان باشد، این درصد تخریب است که برنده را مشخص خواهد کرد. در صورتی که برای دهکده خود مپ مناسبی برگزینید که حتی یک درصد خرابی کمتری داشته باشد، ممکن است سبب برد کلن شوید و تمامی هم قبیله‌ای‌های خود را شادمان سازید. امیدواریم پس از این توضیحات به اهمیت مپ وار پی برده باشید. در ادامه تعدادی از بهترین مپ های تاون هال 10 برای وار را مشاهده خواهید کرد.

شما می‌توانید با جست‌وجو در گجت نیوز، مپ‌های سایر تاون هال‌ها را نیز مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. مپ تان هال 10