آیا هواوی تبلت نکسوس گوگل را در سال جاری می‌سازد؟

آیا هواوی تبلت نکسوس گوگل را در سال جاری می‌سازد؟

همانطور که می‌دانید شرکت گوگل هرساله سری دیوایس‌های نکسوس خود را به بازار عرضه می‌کند که توسط دیگر شرکت‌ها ساخته می‌شوند. هم‌اکنون طرفداران گوشی‌های هوشمند نکسوس در انتظار عرضه دیوایس‌های جدید این شرکت هستند، حال خبرهایی جدیدی منتشر شده که به برنامه ریزی گوگل برای تولید تبلت‌های نکسوس اشاره دارد و این احتمال وجود دارد که هواوی تبلت نکسوس گوگل را در سال جاری میلادی بسازد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

به تازگی خبرهای جدیدی درباره تولید دیوایس‌های جدید نکسوس منتشر شده است. آنطور که پیداست گوگل قرار است که در سال جاری کروم بوک‌های جدید خود را به بازار عرضه کند و شاید خط تولید تبلت‌های اندرویدی را هم راه‌اندازی کند که شرکت هواوی ساخت و طراحی آن را بر عهده داشته باشد.

متاسفانه هنوز جزئیات چندانی درباره تبلت نکسوس گوگل منتشر نشده و هنوز نام آن مشخص نیست، اما بر اساس گزارشات منتشر شده این تبلت اندرویدی دارای صفحه نمایش ۷ اینچی و رم ۴ گیگابایتی است و قرار است که تا قبل از پایان سال جاری میلادی روانه بازار شود.

باتوجه به شایعات منتشر شده به احتمال زیاد این دیوایس نکسوس ۷ پی نام خواهد داشت. به احتمال بسیار زیاد گوگل در تاریخ ۴ اکتبر برابر با ۱۳ مهر ماه دو گوشی هوشمند جدید نکسوس، نسخه ۴k کروم کست و هدست واقعیت مجازی دی دریم را معرفی می‌کند.

در حال حاضر تمامی خبرهای منتشر شده بر اساس حدس و گمان بوده و هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. انتطار می‌رود که در روزهای آینده خبرهای بیشتری در این باره منتشر شود، به هر حال دور از واقعیت نیست که شرکت گوگل خط تولید تبلت‌های جدید نکسوس را راه اندازی کند. اکنون باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر درباره برنامه گوگل و همکاری مجدد هواوی با این شرکت باشیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*