اپلیکیشن ناوبری آفلاین و آنلای

دانلود ۵ اپلیکیشن ناوبری آفلاین و آنلاین برای اندروید و آی او اس ؛ نقشه یابی به سبک قرن ۲۱

می‌خواهید به بیرون روید؟ زمان آن فرارسیده تا شما با انتخاب یک اپلیکیشن ناوبری همیشه خود را در مسیر نگه دارید. اما اگر برخی مکان‌ها فاقد سیگنال‌های GPS بود تکلیف چه می‌شود؟ نگران نباشید، تمامی اپلیکیشن های ناوبری که ما در این پست قصد معرفی آن‌ها را داریم امکان استفاده از نقشه‌ها به صورت آفلاین و حتی دانلود کامل نقشه‌ها، راه‌ها و داده‌های مکان‌های مختلف را بر روی دیوایس‌تان به شما خواهند داد.

علاوه بر ناوبری، اکثر این اپلیکیشن‌ها مسیریاب‌های کاملی هستند که اطلاعات زنده ترافیکی، هشدارهای جاده‌ها، ارتباطات اجتماعی و بسیاری از دیگر امکانات را با سرعت بالا در اختیار شما می‌گذارند. این ۵ اپلیکیشن بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته و جزو محبوب‌ترین‌ها هستند تا شما به راحتی و با آسوده خاطر بودن، آن‌ها را انتخاب کنید.

۵ اپلیکیشن ناوبری آفلاین و آنلاین

HERE WeGo

HERE WeGo نام یک اپلیکیشن ناوبری رایگان همراه با ارائه راه‌های دقیق، هدایت مسیر تا مسیر و اطلاعات ترافیکی است. این ویژگی‌ها برای تمامی راه‌های شما توصیه می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید تمامی آن‌ها را در قالب یک اپلیکیشن در اختیار داشته باشید. این اپلیکیشن ناوبری هر چیزی که بخواهید نظیر قیمت بلیت‌ها، کرایه تاکسی‌ها، تاخیرهای ترافیکی و چگونگی صاف و یا ناهموار بودن را در ارتباط با مسیرتان به شما ارائه خواهد داد. ویژگی راهنمای صوتی مسیر به مسیر نیز مناسب زمان رانندگی، پیاده روی و مسافرت با حمل و نقل عمومی است. البته که شما می‌توانید با این اپلیکیشن حتی نقشه‌های مورد نظر خود را دانلود کنید تا همیشه همراه شما باشند.

دانلود اپلیکیشن HERE WeGo برای اندروید و آی او اس

MAPS.ME

این اپلیکیشن ویژگی‌های مسیرهای پیاده روی، مسیرهای حرکتی به مکان‌هایی خاص و گزینه دانلود نقشه‌های مورد نظر شما به صورت رایگان را ارائه خواهد داد. این اپلیکیشن ناوبری بیش از ۳۴۵ کشور و جزیره را تحت پوشش خود قرار داده و قابلیت‌ دانلود نقشه‌های آفلاین با میلیون‌ها مکان جذاب نظیر رستوران‌ها، مکان‌های جذاب توریستی، استیشن بنزین و گاز، ایستگاه های مترو و غیره را به کاربران ارائه می‌دهد. در اینجا ما همچنین شاهد استفاده از یک سیستم فشرده سازی نقشه‌ها برای مصرف هرچه کمتر دیتای گوشی هوشمند شما خواهیم بود.

دانلود اپلیکیشن MAPS.ME برای اندروید و آی او اس

Sygic GPS Navigation & Maps

اپلیکیشن ناوبری سایجیک (Sygic) یکی از بهترین ارائه کنندگان نقشه های سه بعدی آفلاین بوده که همراه با راهنمای صوتی نقطه به نقطه و به‌روزرسانی رایگان نقشه‌ها حسابی موفق به کسب محبوبیت از سوی کاربران شده است.

در اینجا همچنین ما نمایش زنده اطلاعات ترافیکی، هشدارهای وجود پلیس و دوربین های کنترل سرعت، مکان‌های پیشنهادی برای پارک اتومبیل و همچنین جاذبه‌های توریستی را نیز در اختیار خواهیم داشت. اگر شما نیازمند استفاده از نقشه های آفلاین هستید توصیه ما به شما استفاده از اپلیکیشن ناوبری سایجیک خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن Sygic GPS Navigation & Maps برای اندروید و آی او اس

Waze

ویز یک اپلیکیشن ناوبری بزرگ و مبتنی بر جامعه ترافیکی است که به شما امکان پیوستن به سایر رانندگان جهت به اشتراک گزاری گزارش لحظه‌ای ترافیکی مناطق مختلف، راه‌های میانبر برای حفظ هرچه بیشتر زمان/ سوخت و همچنین بهبود روابط اجتماعیتان را خواهد داد. به طور کلی این اپلیکیشن دارای ویژگی‌هایی نظیر راهنمای مسیر زنده، جامعه گزارش هشدارها، ناوبری نقطه به نقطه، نقشه آفلاین و یا زنده، محاسبه گر خودکار، اطلاعاتی در خصوص مکان‌های تجاری و بسیاری از امکانات سودمند دیگر است.

دانلود اپلیکیشن Waze برای اندروید و آی او اس

Komoot

کوموت نیز یک اپلیکیشن به درد بخور برای استفاده در فضاهای باز همراه با ارائه ویژگی‌هایی نظیر نقشه آفلاین و آنلاین، ناوبری نقطه به نقطه، پیشنهاد راه‌های مخصوص دوچرخه سواران و موتور سواران است. شما می‌توانید مجموعه‌ای از تورهای مسافرتی کوتاه را با توصیه‌های این اپلیکیشن جهت پیاده روی و ورزش برگزینید. علاوه بر این شما می‌توانید به این تورها تصویر اضافه کرده و درخواست همراه کنید تا همراه دوستانتان به ماجراجویی در جهان هستی بپردازید.

دانلود اپلیکیشن Komoot برای اندروید و آی او اس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. Maps.me واقعا عالیه، نقشه ایران رو در سه قسمت دانلود کنید و به راحتی آفلاین استفاده کنید. با رابط کاربریِ سرراست و آسان.
    پیشنهاد میکنم امتحان کنید