رونمایی از خودروی LaFerrari Aperta در نمایشگاه پاریس

از روز گذشته و با افتتاح نمایشگاه خودروی پاریس شاهد رونمایی از محصولات جدید خودروسازان بزرگ جهان هستیم. فراری نیز خودروی LaFerrari Aperta را در پاریس و در حضور علاقه‌مندان معرفی کرد.

خودروی جدید فراری با نام Aperta عصر روز پنجشنبه در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ معرفی شد. پیش از آغاز نمایشگاه اخباری مبنی بر عرضه این خودرو به گوشمان رسیده بود و اکنون فراری از خودروی روباز خود با نام Aperta پرده‌برداری کرد.

در حال حاضر ۲۰۹ دستگاه از خودروی LaFerrari Aperta تولید شده که تمامی آنها به فروش رسیدند. البته فراری ۹ دستگاه از این خودرو برای مراسم هفتادمین سالگرد تاسیس کمپانی نگه داشته و ۲۰۰ دستگاه دیگر به سرعت فروخته شد.

خودروی LaFerrari Aperta

مسئولین فراری در خصوص این خودرو گفته‌اند که فراری Aperta مشخصات آیرودینامیکی مشابهی با مدل معمولی آن داشته و از لحاظ مستحکم بودن نیز تفاوت چندانی با مدل قبلی ندارد. Aperta از یک پیشرانه V12 و یک موتور الکتریکی و مجهز به تکنولوژی KERS بهره می‌برد. موتور این خودرو قدرتی معادل ۹۴۹ اسب بخار داشته و نسبت به قبل تغییری نداشته است.

خودروی LaFerrari Aperta

حضور فراری در نمایشگاه خودروی پاریس تنها به معرفی خودروی LaFerrari Aperta ختم نمی‌شود و این کمپانی برنامه‌های زیادی را در پاریس خواهد داشت

همچنین کمپانی فراری در نمایشگاه پاریس، توربو V8 مبتنی بر سیستم انتقال قدرت GTC4 Lusso T را برای اولین بار معرفی کرد. خوشبختانه به نظر می‌رسد که در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ شاهد حضور فعالی از فراری خواهیم بود و این کمپانی برنامه‌های زیادی را برای این نمایشگاه خواهد داشت.

این شرکت خودروساز ایتالیایی مشخصات پنج نمونه از ۳۵۰ مدلی را که برای مراسم هفتادمین سالگرد تأسیس کمپانی آماده کرده است، اعلام کرد:

۱. استیو مک کوئین (Steve McQueen): خودرویی که از مدل دهه شصتی GT Berlinetta Lusso 250 الهام گرفته شده است.

۲. جواهر سبز (Green Jewel): یک طراحی سبز رنگ از خودروی P2 365 که در رقابتهای Le Mans شرکت کرده بود.

۳. استرلینگ (The Stirling): مدلی که بر اساس خودروی GT Berlinetta SWB 250 طراحی شده است. این خودرو در سال ۱۹۶۱ توسط Stirling Moss به قهرمانی رسید.

۴. شوماخر (Schumacher): این مدل طراحی قرمز رنگی از خودروی فراری در مسابقات فرمول یک سال ۲۰۰۳ است. خودرویی که مایکل شوماخر، راننده افسانه‌ای فرمول یک هفت بار با آن مقام قهرمانی را کسب کرد

۵. عنکبوت سفید (White Spider): مدلی برای بزرگداشت خودروی ۳۷۵ MM Pinin Farina Spider

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*