اپل واچ نایکی پلاس

فروش رسمی اپل واچ نایکی پلاس از تاریخ 7 آبان + قیمت

همان‌طور که می‌دانید کمپانی اپل همراه با ساعت‌های هوشمند اپل واچ سری 2، از یک ساعت هوشمند خاص به نام اپل واچ نایکی پلاس (+Apple Watch Nike) نیز رونمایی کرد که این ساعت با همکاری برند ورزشی معتبر نایکی تولید شده است. هرچند که تا بدین لحظه این ساعت هوشمند عرضه نشده و اپل قرار است از تاریخ 7 آبان، فروش آن را رسما آغاز کند.

زمانی که اپل از دومین سری ساعت‌های هوشمند خود یا همان اپل واچ رونمایی کرد، این شرکت همچنین از همکاری خود با برند تولیدکننده معتبر ورزشی نایکی برای ساخت یک ساعت ویژه به نام اپل واچ نایکی پلاس (+Apple Watch Nike) خبر داد. با توجه به این که موتور و پردازنده این ساعت ویژه همانند نسخه اصلی اپل واچ سری 2 است، انتظار می‌رود که از نظر ظاهری ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بر روی این مدل باشیم و این ساعت از قابلیت‌های منحصر به فردی بهره ببرد.

دو نسخه مختلف اپل واچ نایکی پلاس با قیمت زیر 400 دلار به فروش می‌رسند

در هر صورت زمانی که اپل واچ سری 2 عرضه شد، نام اپل واچ نایکی پلاس در لیست فروش دیده نشد و حال به نظر می‌رسد که کمپانی اپل قصد دارد فروش این محصول را از تاریخ 7 آبان (28 اکتبر) آغاز کند. قیمتی که برای مدل 38 میلی‌متری این ساعت در نظر گرفته شده، 369 دلار و قیمت مدل 42 میلی‌متری آن نیز 399 دلار خواهد بود.

اپل واچ نایکی پلاس

با توجه به این که از نظر موتور و پردازنده اپل واچ نایکی پلاس کاملا مشابه با نسخه اصلی اپل واچ سری دو است، بعید به نظر می‌رسد که این شرکت کوپرتینویی رویداد خبری مخصوصی را برای آن در نظر بگیرد. در هر صورت همان‌طور که گفته شد احتمالا این ساعت هوشمند از قابلیت‌های منحصر به فردی نظیر واچ فیس‌ها، نرم افزار، یک اپلیکیشن مخصوص ورزش دو و بندهای مخصوص ورزش‌های مختلف بهره‌مند خواهد بود که می‌تواند این ساعت را از سایر ساعت‌های هوشمند شرکت اپل مجزا کند.

اگر علاقه‌مند به این ساعت هوشمند اسپرت هستید، می‌توانید با رفتن به صفحه رسمی اپل واچ +Nike از آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون آن باخبر شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*