دو گوشی سونی اکسپریا جی 3112 / جی 3121

آیا دو گوشی سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ در MWC 2017 رونمایی می‌شوند؟

دیروز اطلاعات جدیدی از دو گوشی معرفی نشده سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ /جی ۳۱۲۱ در وبسایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا قرار گرفت که به نظر می‌رسد کنگره جهانی موبایل اسفند ماه می‌توانیم با این دو گوشی ملاقات کنیم. در حال حاضر اطلاعات دیگری از این دو دیوایس خانواده اکسپریا در دست نیست.

به نظر می‌رسد که گوشی های خانواده سونی اکسپریا ایکس چندان در جذب مخاطبین موفق نبوده‌اند؛ اما آنچه که مهم است این خواهد بود که شرکت ژاپنی سونی قصد دارد هنوز هم همراه هوادارانش باشد و در حال تدارک است تا طی ماه‌های آینده از محصولات جدیدی پرده برداری کند.

این‌گونه که گفته می‌شود سونی قصد دارد طی کنگره جهانی موبایل سال آینده میلادی که بین روزهای ۲۷ فوریه الی ۲ مارس (۹ الی ۱۲ اسفند) برگزار خواهد، از دیوایس های جدیدی رونمایی کند. بنابراین تنها چند ماه دیگر، می‌توانید با دیوایس های جدیدی از خانواده پر جمعیت سونی اکسپریا ملاقات کنید.

با این حال اخیرا اولین جزئیات مربوط به این گوشی های هوشمند جدید در وبسایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا دیده شده است. این دو گوشی با شماره مدل سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ مشاهده شده‌اند و متاسفانه هنوز نام اصلی آن‌ها را نمی‌دانیم. تنها چیزی که باعث می‌شود ما باور کنیم این دو گوشی طی کنگره جهانی موبایل (MWC 2017) رونمایی می‌شوند، شماره مدل آن‌ها خواهد بود که از الگوی شماره مدل گوشی های اخیر سونی تبعیت می‌کند.

دو گوشی سونی اکسپریا جی 3112 / جی 3121

آیا سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ پرچمداران جدید سونی موبایل هستند؟

سال ۲۰۱۵ میلادی شماره مدل گوشی های سونی اکسپریا با حرف “E” و سال جاری نیز با حرف “F” آغاز می‌شود و دنباله رو این نام گذاری به نظر می‌رسد که سال آینده میلادی، همان‌طور که در خبر امروز خواندیم این حرف “G” خواهد بود. حتی اگر این قضیه برای طرفداران سونی خیلی جذاب نباشد، حداقل ما می‌دانیم پس از این با چه نامی باید در سطح اینترنت در خصوص گوشی های هوشمند سونی اکسپریا به جستجو بپردازیم. در حال حاضر سوالی که اینجا پیش میاید این است که آیا این دو گوشی پرچمداران جدید سونی خواهند بود یا خیر!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. والا ما که هرکیو دیدیم داره میره ایکس زد بخره نمیدونم چجوری باید مخاطب جذب کنه ک شما راضی شید. لااقل آگه نمیخره کسی یه تست میکنن ببینن چجوریه
    گوشی های سامسونگ رو ک کسی از ترس جونش تست هم نمیکنه ??

  2. به نظر می‌رسد که گوشی های خانواده سونی اکسپریا ایکس چندان در جذب مخاطبین موفق نبوده‌اند

    خوبه گفتید به نظر، اما در اصل موفق بوده اند.. حداقل منفجر نشدن :/

  3. صد در صد یه فبلت قوی معرفی میکنه…..