هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز ؛ 7 ساعت عمر باتری با مقاومت در برابر پاشش آب

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز نام تازه‌ترین دستاورد غول چینی دنیای فناوری است. این هدست همانطور که از نامش پیداست با طراحی شیک خود برای جوانان و به خصوص افراد ورزشکار می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد که با مقاومت در برابر پاشش آب و عمر باتری 7 ساعته، آن را به یک هدست بلوتوثی مقاوم تبدیل کرده است. این هدست با قیمت 22 دلار و از تاریخ 11 نوامبر (21 آبان) به فروش خواهد رفت.

هدست های بلوتوثی نیز برای خود عالمی دارند و در بازار قشر خاصی از جامعه را هدف قرار می‌دهند. معمولا افرادی که به سمت استفاده از هدست های بلوتوثی می‌روند، شاغلینی بوده که ناچارند حتی در هنگام راه رفتن نیز به گفتگو با تلفن همراه خود بپردازند. شرکت چینی شیائومی کمی از این موضع گیری فاصله گرفته و با ارائه یک هدست بلوتوثی اسپورت، به نوعی قواعد بازار هدست های بلوتوثی را از نو نوشته است.

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز (Xiaomi Mi Sports) نام هدست جدید ساخت کمپانی شیائومی است که روز گذشته رسما توسط این غول چینی دنیای فناوری از آن رونمایی شد. با یک طراحی هدفون مانند درون گوشی، ایربادهای این هدست با شکل دایره‌ای خود به خوبی در لاله گوش شما جای می‌گیرند تا هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز به خوبی بر روی گوش شما قرار گیرد. دو بخش مخصوص گوش چپ و راست این هدست نیز توسط یک سیم به یکدیگر متصل هستند؛ بنابراین نگران گم شدن هر یک از آن‌ها نباشید چون در کنار یکدیگر هستند.

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز و قابلیت اتصال همزمان به دو دیوایس

در حالی که ایربادهای این هدست بلوتوثی شیائومی کمی بزرگ به نظر می‌رسند، اما تنها وزنی بالغ بر 17.8 گرم را در بر می‌گیرند. این در حالیست که یک باتری 110 میلی‌آمپر ساعتی تعبیه شده در آن، عمر باتری 7 ساعت را به ارمغان آورده است. این هدست از طریق بلوتوث 4.1 به گوشی هوشمند متصل می‌شود؛ البته یکی از جذابیت‌های این هدست بلوتوثی ، قابلیت اتصال همزمان به دو دیوایس جداگانه است که می‌تواند ویژگی جذابی به حساب آید.

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز (Xiaomi Mi Sports) موفق به دریافت مجوز سری IPx4 شده و این بدان معنا خواهد بود که این هدست در برابر پاشش آب از خود مقاومت خواهد کرد. علاوه بر این شما می‌توانید از این دیوایس در دمایی بین منفی 20 الی مثبت 70 درجه سلسیوس استفاده کنید؛ هرچند اگر این میزان استفاده طی مدت‌های زیادی تکرار شود، بی‌تردید می‌تواند بر روی عملکرد و عمر مفید هدست بلوتوثی شیائومی تاثیرگذار باشد.

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز

هدست بلوتوثی شیائومی می اسپورتز

بر اساس گفته‌های شیائومی، هدست می اسپورتز با قیمت 22 دلار و از جمعه آینده در چین به فروش خواهد رسید. حال آنکه هدست جدید این کمپانی آیا به بازار کشورهای دیگر راه خواهد یافت یا خیر، چیزیست که هنوز نامشخص باقی مانده است و در آینده‌ای نزدیک می‌توان بیشتر در این باره به صحبت پرداخت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*