نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت

نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت؛ حفظ تناسب اندام با طعم هواوی

سال گذشته هواوی به عرصه گجت‌های پوشیدنی قدم گذاشت و با معرفی هواوی واچ (Huawei Watch) نام خود را در لیست تولیدکنندگان ساعت‌های هوشمند قرار داد. این مدل در مقایسه با امکاناتی پایینی که داشت، قیمت بالایی را طلب کرده و علاوه بر آن تجربه همیشگی کار کردن با ساعت‌های هوشمند را به کاربران نمی‌داد. با این وجود، نمی‌توان ظاهر تحسین‌برانگیز و شکیل بودن استایل آن را فراموش کرده و به کلی آن را نفی کرد. حالا با رسیدن به سال 2016 و با کسب تجربه از مدل قبلی، این کمپانی چینی مدلی پیشرفته‌تر را به بازار عرضه کرده است. در نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت (Huawei Fit) با ما همراه باشید.

نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت

خریداران هنگام جستجوی ابزاری برای داشتن آمار آهنگ تناسب اندام خود، با هزاران گزینه برای انتخاب مواجه هستند، از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در گوشی‌های هوشمندشان گرفته تا انواع گجت‌های پوشیدنی که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیتدر میان این گجت‌ها، ساعت هوشمند، از آنجایی که امکانات و زیبایی را در کنار هم به ارمغان می‌آورد، بسیار بیشتر از بقیه گجت‌ها مورد توجه کاربران است. در نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت قصد داریم تا ارزش خرید محصول جدید هواوی را در میان انبوه حق انتخاب رو به روی کاربران مورد ارزیابی قرار دهیم. هواوی در مدل پیشین در فراهم کردن زیبایی سنگ تمام گذاشت، از همین رو این بار تمرکز ما بیشتر بر روی امکانات داخلی ساعت هوشمند هواوی قرار دارد. برای شروع بررسی ساعت هوشمند هواوی فیت ، با معرفی اقلام درون جعبه شروع می‌کنیم:

  • هواوی فیت
  • کابل میکرو یو‌اس‌بی
  • پایه شارژ مغناطیسی
  • راهنمای شروع سریع
  • بروشور گارانتی و موارد امنیتی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*