قیمت وان پلاس 3 تی

تاریخ عرضه و قیمت وان پلاس ۳ تی مشخص شد

همانطور که می‌دانید فقط ۵ ماه از معرفی گوشی هوشمند وان پلاس ۳ گذشته است. یک گوشی هوشمند بالارده با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ و رم ۶ گیگابایتی که قدرت عظیمی را ارائه می‌دهد. اکنون جایگزین این پرچم دار یعنی گوشی هوشمند وان پلاس ۳T معرفی شده که در اصل نسخه بهبود یافته وان پلاس ۳ است. حال ۲ روز پس از معرفی این گوشی،‌ تاریخ عرضه و قیمت وان پلاس ۳ تی مشخص شده است.

گوشی موبایل وان پلاس ۳T دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ است، بدون شک استفاده از آخرین چیپست قدرتمند بازار در یک گوشی هوشمند پرچم دار برای مصرف کنندگان جذاب است. حال ممکن است طرفداران محصولات وان پلاس درباره قیمت این گوشی هوشمند جدید نگران باشند؛ اما باید اعلام کنم که قیمت وان پلاس ۳ تی در مقایسه با دستگاه‌هایی مانند آیفون ۷ و گوگل پیکسل اکس ال  تفاوت بسیاری دارد.

قیمت وان پلاس ۳ تی

  • وان پلاس ۳T / نسخه ۶۴ گیگابایتی  ۴۳۹ دلار
  • وان پلاس ۳T / نسخه ۶۴ گیگابایتی  ۴۷۹ دلار
  • گوگل پیکسل اکس ال / ۶۴ گیگابایتی ۸۶۹ دلار
  • آیفون ۷ پلاس / نسخه ۱۲۸ گیگابایتی ۸۶۹ دلار

خبر خوب اینجاست که گوشی هوشمند پرچم‌ دار وان پلاس در کشورهای ایالات متحده آمریکا و انگلستان در دسترس قرار می‌گیرد و بعد از آن وارد بازار هند خواهد شد. اعلام شده که وان پلاس ۳T دارای گارانتی بوده و در کشورهای مختلف پشتیبانی دارد. این گوشی هوشمند در تاریخ ۲۲ نوامبر برابر با ۲ آذر ماه روانه بازار آمریکا خواهد شد و فروش آن در انگلستان در تاریخ ۲۸۸ نوامبر برابر با ۸ آذر ماه آغاز خواهد شد.

وان پلاس اعلام کرد که فروش دستگاه جدید خود را در برخی از کشورهای اروپایی همزمان با عرضه در کانادا آغاز می‌کند، البته انتظار می‌رود که قبل از آن Carl Pei، رویدادی را برای معرفی و اعلام فروش برگزار کند. البته دستگاه جدید وان پلاس دارای ۷ ویژگی جدید است که نسخه قدیمی آن‌ها را ندارد. اکنون باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر درباره جزئیات فرویش این گوشی هوشمند باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*