میزو ایکس

انتشار مشخصات تکمیلی و تصاویر رندر شده جدید میزو ایکس

در حالی که چند روز اخیر اخباری در رابطه با ویژگی‌های سخت افزاری گوشی میزو ایکس به بیرون درز کرده است، امروز نیز یک منبع چینی وابسته به میزو تصویری رندر شده از قاب جلویی این محصول منتشر کرد.

اگر صحت تصویر فوق تایید شود، شاهد آن هستیم که میزو در طراحی گوشی میزو ایکس به وضوح از Honor 8 الگو‌برداری کرده، به طوری که شاید در نگاه اول تنها تفاوت این دو محصول، تعبیه دکمه فیزیکی هوم در مدل ساخت میزو باشد.

مشخصات احتمالی میزو ایکس

البته منبع خبر معتقد است میزو ایکس برخلاف اخبار از پیش درز کرده، یک بالا‌ رده بوده که قرار است هفته آینده در مراسمی اختصاصی معرفی گردد. بر این اساس شنیده می‌شود گوشی میزو ایکس میزبان تراشه Helio X20 بوده که نسبت به مدل هلیو ایکس ۱۰ ده درصد قدرتمندتر است.

میزو ایکس

علاوه بر این گوشی مورد بحث دارای ۶ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بوده و دسترسی به فضای ذخیره‌سازی بیشتر با بهره‌گیری از کارت حافظه جانبی قابل دسترس است. میزو همچنین این گوشی را به مودم Cat. 6 تجهیز کرده که سرعت دانلود ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه را به ارمغان می‌آورد.

از آنجا که اغلب گوشی‌های بالا رده شرکت میزو خارج از کشور چین عرضه می‌شوند، انتظار می‌رود که مدل ایکس نیز به زودی با قیمت پایه ۲۸۹ دلاری در بازار کشورهای اروپایی و روسیه عرضه گردد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*