معرفی اسپیکر شاخ Edifier !

شاید عنوان این مطلب برایتان جال باشد اما کلمه شاخ درواقع کلمه شاخ بهترین عنوان برای این گجت دوست داشتی است چرا که کارایی و ظاهر آن دقیقا مصداغ کلمه شاخ است! در ادامه با معرفی اسپیکر بلوتوث و زیبای Spinnaker محصول جدید شرکت Edifier به همراه گالری تصاویر زیبای آن با ما همراه باشید.

Spinnaker یا (بادبان سه گوش) نام محصول جدید شرکت Edifier است که زیبایی،تکنولوژی پیشرفته،کیفت و قدرت آن باعث شد تا جایزه بهترین نو آوری را در نمایشگاه CES 2012 از آن خود کند.
این گجت به لطف دستگاه گیرنده بلوتوث تخم مرغی شکل خود تقریبا با تمامی دستگاه های مجهز به بلوتوث همخوانی داشته و تا مسافت ۱۰ متر بهترین خروجی را به شنوه خود ارائه می دهد.

Spinnaker علاوه بر اتصال بیسیم از طریق بلوتوث امکان اتصال توسط USB ، AUX و همچنین فیبر نوری را نیز داشته و برق مورد نیاز این اسپیر هم از دو طریق USB  و آداپتور جدادگانه آن قابل تامین است.

ظاهر عجیب و شاخ گونه این دستگاه باعث شده تا اجزاء آن از قبیل تویتر،میدرنج و خروجی جداگانه ساب ووفر در محلی قرار بگیرند که به لطف تکنولوژی پردازش صدای دیجیتال (DSP) و با قابلیت تفکیک ۶ کانال صوتی بهترین حالت تفکیک صدا را به شنوده ارئه دهد.

این گجت دوست داشتنی با قیمت ۳۴۹،۹۹ دلار  به بازار عرضه شده است.

 


منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*