با هاورکرافت فوق مدرن MercierJones آشناشوید

دو پسر عموی خلاق و مبتکر با نامهای مایکل مرسیر و کریس جونز با الهام از طراحی خودرو های اسپرت امروزی دست به طراحی یک هاورکرافت پیشرفته زدند که از آن میتوان به عنوان تحولی در صنعت تولید اینگونه وسایل نقلیه نام برد.در ادامه با توضیحات بیشتر ، گالری تصاویز و ویدیوی جذاب این هاورکرافت با ما همراه شوید.

عدم توانایی بالا در مانور های حرکتی همواره یکی از نقاط ضعف هاورکرافت های قبلی بوده و همیشه پیداکردن راهی برای بالا بردن قدرت مانور در این وسیله چالشی بزرگ بر سر راه طراحان آن بوده است.اما تیم مرسیر و جونز ادعا میکند این هاورکرافت از قدرت مانور بسیار بالایی برخوردار است تا حدی که توانایی شبیه به فرمان و ترمز در ماشین های اسپرت در آن وجود دارد!

تیم MercierJones در مقابل طرفداران خود اعلام کردند که قابلیت های ناوبری پیشرفته ای که در این وسیله طراحی گردیده است امکان حرکت به جلو،طرفین و عقب را به خوبی فراهم ساخته و این وسیله در نوع خود بی نظیر است.

در طراحی این هاورکرافت مدرن از صنایع دریایی ،خودرو و هوافضا الهام گرفته شده و در ساخت آن نیز از موادی بسیار سبک و مقاوم ازجمله فیبر کربن،آلومینیوم،فایبر گلاس و چوب های مورد استفاده در صعنت دریانوردی استفاده شده است.
این هاورکرافت از دو موتور بنزینی و الکتریکی بهره می برد که متور الکتریکی آن در مواقعی که نیاز به قدرت بالا نباشد فعال شده و باعث کاهش آلودگی محیط زیست و همچنین کاهش چشم گیر آلودگی صوتی می گردد تا سرنشینان آن لذت یک سواری بسیار راحت و بی سرو صدا را تجربه کنند.

نکته بسیار جالب در این هاورکرافت قیمت به نسبت پایین آن است که علارقم استفاده از قطعات و مواد گرانقیمت در ساخت آن ، این وسیله نقلیه جالب تنها ۲۰.۰۰۰ دلار قیمت دارد!
این وسیله فعلا مراحل طراحی و تولید آزمایشی خود را سپری می کند و به گفته سازندگان آن اگر بودجه لازم برای طراحی و تولید آن تامین گردد تا ماه می سال ۲۰۱۳ از این وسیله رونمایی خواهد شد.


منبع : gizmag

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*