معرفي اسپيکر شاخ Edifier !

شايد عنوان اين مطلب برايتان جال باشد اما کلمه شاخ درواقع کلمه شاخ بهترين عنوان براي اين گجت دوست داشتي است چرا که کارايي و ظاهر آن دقيقا مصداغ کلمه شاخ است! در ادامه با معرفي اسپيکر بلوتوث و زيباي Spinnaker محصول جديد شرکت Edifier به همراه گالري تصاوير زيباي آن با ما همراه باشيد.

Spinnaker يا (بادبان سه گوش) نام محصول جديد شرکت Edifier است که زيبايي،تکنولوژي پيشرفته،کيفت و قدرت آن باعث شد تا جايزه بهترين نو آوري را در نمايشگاه CES 2012 از آن خود کند.
اين گجت به لطف دستگاه گيرنده بلوتوث تخم مرغي شکل خود تقريبا با تمامي دستگاه هاي مجهز به بلوتوث همخواني داشته و تا مسافت 10 متر بهترين خروجي را به شنوه خود ارائه مي دهد.

Spinnaker علاوه بر اتصال بيسيم از طريق بلوتوث امکان اتصال توسط USB ، AUX و همچنين فيبر نوري را نيز داشته و برق مورد نياز اين اسپير هم از دو طريق USB  و آداپتور جدادگانه آن قابل تامين است.

ظاهر عجيب و شاخ گونه اين دستگاه باعث شده تا اجزاء آن از قبيل تويتر،ميدرنج و خروجي جداگانه ساب ووفر در محلي قرار بگيرند که به لطف تکنولوژی پردازش صدای دیجیتال (DSP) و با قابليت تفکيک 6 کانال صوتي بهترين حالت تفکيک صدا را به شنوده ارئه دهد.

اين گجت دوست داشتني با قيمت 349،99 دلار  به بازار عرضه شده است.

 


منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*