الکامپ 2016

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ از صبح امروز در تهران آغاز به کار کرد

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ به عنوان بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران، از صبح امروز و با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد. این نمایشگاه به مدت ۴ روز در نمایشگاه بین‌المللی تهران پابرجا خواهد بود.

صبح امروز و با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و همچنین محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد. در بیست و دومین دوره‌ی این نمایشگاه کامپیوتری و الکترونیکی، بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی، خارجی، استارتاپ‌ها و همچنین دستگاه‌های دولتی، دستاوردهای جدید خود را به نمایش خواهند گذاشت.

الکامپ 2016

از بین این ۶۰۰ شرکت، حدود ۲۵۰ استارتاپ، جدیدترین ایده‌ها و طرح‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند و برترین استارتاپ‌ها نیز به نمایشگاه کامپیوتر سبیت (CeBIT) در آلمان اعزام خواهند شد.

حضور ۸۶ شرکت خارجی از ۱۸ کشور در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶

در نمایشگاه الکامپ سال ۹۵، نزدیک به ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای چین، تایوان و کره‌ی جنوبی حضور دارند و پاویون این سه کشور نیز در نمایشگاه برپا شده است. بر اساس شنیده‌ها، امسال در مجموع ۸۶ شرکت خارجی از ۱۸ کشور در نمایشگاه الکامپ حضور پیدا خواهند کرد. دستگاه‌های دولتی هم از قافله عقب نمانده‌‌ و جدیدترین دستاوردها و خدمات الکترونیکی خود را برای معرفی به مردم، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته‌اند.

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ از صبح امروز (۲۵ آذر ۹۵) تا روز یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران و در فضایی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ از جدیدترین دستاوردها و خدمات الکترونیکی و کامپیوتری شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه بازدید کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*