تبدیل گلکسی اس 8 به کامپیوتر دسکتاپی

تبدیل گلکسی اس ۸ به کامپیوتر دسکتاپی؛ کانتینیوم ویندوز در پرچمدار آینده سامسونگ؟!

تا به امروز زیاد شنیده‌ایم که سامسونگ قصد دارد برای جبران ماجرای گلکسی نوت ۷، پرچمدار آینده خود گوشی گلکسی اس ۸ را با قابلیت های جذاب و متمایزی نسبت به سایر رقبای اندرویدی خود روانه بازار کند. حال اگر آخرین اخبار و شایعات در خصوص این تلفن هوشمند صحت داشته باشد، ما می‌توانیم قابلیت کانتینیوم را در این گوشی تجربه کنیم و با تبدیل گلکسی اس ۸ به کامپیوتر دسکتاپی ، تجربه استفاده از یک کامپیوتر دسکتاپی در کنار گوشی را هم داشته باشیم.

بر اساس شواهد و قراین این قابلیت دقیقا مطابق قابلیت کانتینیوم ویندوز ۱۰ (Windows Continuum) عمل می‌کند. تنها کافیست گوشی گلکسی اس ۸ خود را از طریق یک کابل مخصوص به یک مانیتور وصل کنید. سپس با استفاده از یک کیبورد و ماوس بلوتوثی (و یا قابل اتصال به مانیتور) می‌توانید از اپلیکیشن ها در قابلیت چند پنجره‌ای استفاده کنید.

تبدیل گلکسی اس 8 به کامپیوتر دسکتاپی

تبدیل گلکسی اس ۸ به کامپیوتر دسکتاپی نیازمند همکاری سامسونگ با توسعه دهندگان اپلیکیشن ها است

مایکروسافت کانتینیوم به کاربران گوشی های ویندوزفونی یک کامپیوتر دسکتاپی کامل را ارائه می‌کند که این کار تماما نیازمند یک داک مخصوص و مانیتور خواهد بود. هرچند گوشی پرچمدار کمپانی سامسونگ در پلتفرم متفاوتی است و در دنیای اندرویدی به سر می‌برد، اما این امکان وجود دارد که سامسونگ با همکاری توسعه دهندگان اپلیکیشن ها، برنامه های معروف و کاربردی همچون مایکروسافت آفیس را بتواند برای سیستم دسکتاپی خود بهینه سازی کند تا کاربران با استفاده از ماوس و کیبورد نیز مشکلی بابت استفاده از این برنامه ها نداشته باشند. هرچند هنوز مشخص نیست در صورت صحت داشتن این خبر، کدام اپلیکیشن ها می‌توانند از قابلیت تبدیل گلکسی اس ۸ به کامپیوتر دسکتاپی برآیند.

بدون شک در این صورت باید پرچمدار آینده کمپانی سامسونگ را یک محصول بسیار قدرتمند بدانیم که به کاربران خود لذت استفاده واقعی از مالتی تسکینگ را همانند گوشی های ویندوزی ارائه می‌کند. البته سامسونگ در حال حاضر هیچ واکنشی به این خبر نداشته و نه آن را تایید کرده است و نه رد! لازم به ذکر است که این غول کره‌ای دنیای فناوری گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8) را در ماه آوریل و طی یک رویداد خبری ویژه در نیویورک معرفی خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*