سونی از مدل جدید نمایشگرهای سه‌بعدی پوشیدنی خود رونمایی کرد

سونی امسال در IFA، مدل جدید نمایشگرهای سه‌بعدی پوشیدنی خود را با نام HMZ-T2 معرفی نمود که نسبت به مدل قبلی بهبود یافته و ویژگی‌های قوی‌تری دارد. جزئیات کامل در مورد این نمایشگر سه بعدی پوشیدنی را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 این مدل با نام HMZ-T2 در نمایشگاه IFA معرفی شد و مجهز به همان نمایشگر ۷۲۰p و ویژگی سه‌بعدی استریوسکوپیک مانند نسل قبل است، اما دیگر از هدفون‌های یکپارچه‌ای که در مدل قدیمی‌تر وجود داشت، خبری نیست و البته وزن آن نیز ۲۰ درصد کاهش یافته است.

{photo}91/06/09/Sony-HMZ-T2{/photo}

حالا کاربران می‌توانند هدفون‌های دلخواه خودشان را در محل مخصوصی که روی این دستگاه پیش‌بینی شده است تعبیه نمایند و از صدای مطلوب خودشان که در این دستگاه به پردازنده Sourround Sound نیز مجهز می‌شود، لذت ببرند.در حالی که نمایشگر ۰.۷ اینچ OLED این دستگاه دستخوش هیچ تغییر خاصی نگردیده، اما HMZ-T2 از تکنولوژی ۲۴p True Cinema پشتیبانی می‌کند تا نرخ فریم بسیار خوبی را برای فیلم‌های صفحه بزرگ فراهم نماید.هنوز معلوم نیست که این دستگاه کی روانه بازار خواهد شد و این که آیا قیمتش همچون مدل سال قبل ۸۰۰ دلار خواهد بود یا خیر؟ اما نمایندگان سونی تایید کرده‌اند که این مدل حتما در آمریکا نیز ارائه خواهد شد.

{photo}91/06/09/Sony-HMZ-T2-hands-on{/photo}


منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*