تکنولوژی super mcharge

نسل جدید گوشی میزو تنها در ۲۰ دقیقه به صورت کامل شارژ می‌شود؛ عرضه در اوایل سال ۲۰۱۸

کمپانی گوشی ساز چینی میزو که به تولید گوشی های مقرون به صرفه و جذاب معروف است، هفته گذشته با حضور در نمایشگاه MWC 2017 از تکنولوژی شارژ جدید “Super mCharge” خود رونمایی کرد که باعث شگفتی همگان شد. به گفته میزو تکنولوژی Super mCharge با استفاده از یک کابل دیتا بهبودیافته و یک مدار هوشمند می‌تواند شارژ باتری یک گوشی هوشمند مدرن را تنها در ۲۰ دقیقه از صفر به ۱۰۰ درصد برساند. علاوه بر این، گوشی مذکور برای دریافت ۶۰ درصد شارژ، تنها نیازمند ۱۰ دقیقه اتصال به شارژر خواهد بود. بی‌تردید این تکنولوژی می‌تواند هر کسی را تحت تاثیر بگذارد و عاملی برای موفقیت شگفت انگیز نسل‌های آینده گوشی های شرکت میزو باشد.

با تمام این تفاسیر میزو تنها به رونمایی از این تکنولوژی جذاب پرداخت و اعلام نکرد که چه زمانی آن را به گجت های الکتریکی خواهد آورد و چه زمانی می‌توانیم به طور مثال یک گوشی هوشمند را تنها در ۲۰ دقیقه به شارژ کامل برسانیم. ما کمی بیشتر جویای این قضیه از مدیران این شرکت چینی گوشی ساز شدیم. پس از صحبت با برخی از افراد مرتبط با این شرکت،‌ سرانجام به اطلاعات جدیدی دست پیدا کردیم. نه تنها این تکنولوژی واقعی است و هیچ شک و شبه‌ای در آن وجود ندارد، بلکه یک گوشی هوشمند میزو مجهز به تکنولوژی Super mCharge نیز در اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی رونمایی می‌شود. گوشی مذکور می‌تواند ظرف مدت ۲۰ دقیقه به صورت کامل شارژ شود. این اطلاعاتی است که توسط یکی از کارمندان شرکت میزو به دست آمده است.

تکنولوژی super mcharge

گوشی میزو حاوی تکنولوژی Super mCharge چگونه خواهد بود؟

زمانی که ما این سوال را از فرد مسئول پرسیدیم وی در پاسخ به ما گفت که متاسفانه میزو هنوز آمادگی لازم را برای ارائه این محصول به خارج از چین نداشته و در صورتی که آن‌ها قصد عرضه گوشی مذکور را داشته باشند، احتمالا تا مدتی تنها در خاک چین به فروش خواهد رسید. تجربه نیز نشان داده است که این کمپانی چینی بیشتر علاقه‌مند به حضور در بازار خود چین است و در ابتدا محصولات رده بالای آن تنها در بازار این کشور به فروش می‌رسند. اما ما امیدواریم تا مدیران میزو کمی وسعت طلب باشند و شاهد عرضه جهانی این گوشی هوشمند شگفت انگیز باشیم.

فروشگاه جانبی، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه MWC 2017.فروش ویژه انواع لوازم جانبی Huawei و لوازم جانبی گوشی p10 از بهترین برند ها و لوازم جانبی mate 9 عرضه شده در فروشگاه جانبی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اه۲۰۱۸ تازه میخواد عرضه بشه ای بابا تا اون موقع اکثر کمپانی ها تو زمینه شارژ کردن کلی پیشرفت کردن مثلا کوالکوم میاد کویک شارژ ۵ رو میزنه ۹۰ درصد تو ۲۰دقیقه شاید بازم میزو جلو باشه اما اونقدر اثر گذار نیست تو صنعت موبایل