پیشرانه جدید هیوندای سانتافه 2017

آیا پیشرانه جدید هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ ایراد موتوری آن را رفع می‌کند؟

با توجه به این که ورود خودروهایی با حجم موتور ۲۵۰۰ سی‌سی به ایران با محدودیت‌هایی همراه است، یکی از اصلی‌ترین معایب خودروی هیوندای سانتافه، موتور ضعیف آن بود که نمی‌توانست از پس این شاسی بلند بزرگ‌جثه بربیاید؛ اما اکنون شنیده می‌شود که پیشرانه جدید هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ از نوع ۲ لیتری توربو خواهد بود و به نظر می‌رسد که دیگر سانتافه‌سواران از مشکل موتوری اتومبیل خود رنج نخواهند برد.

پیشرانه جدید هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ از نوع ۲ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب بخار خواهد بود. شرکت کره‌ای هیوندای برای مدل ۲۰۱۷ خودروی سانتافه (Hyundai Santa Fe) سه موتور متفاوت را ارائه داده است: پیشرانه ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۸۵ اسب بخار، پیشرانه ۳.۳ لیتری ۶ سیلندر با قدرت ۲۹۰ اسب بخار و پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب بخار که مدل آخر آن وارد بازار کشورمان می‌شود.

پیشرانه جدید هیوندای سانتافه 2017

پیشرانه جدید هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ خیال خریداران را راحت می‌کند

پیش از این به خاطر محدودیت واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی، همواره خریداران خودروی هیوندای سانتافه از ضعف موتوری آن گلایه می‌کردند اما به نظر می‌رسد که با استفاده از پیشرانه جدید ۲ لیتری توربوشارژ، این مشکل نیز برطرف شود.

علاوه بر آن، مجموعه‌ای از تجهیزات ایمنی جدید و مدرن در این خودرو به کار رفته است. ترمزهای خودکار، کروزکنترل هدایت راداری، نمایش نقاط کور، سیستم کمکی پارک خودکار و سیستم هشدار برخورد از عقب برای پارکینگ‌های شلوغ از جمله قابلیت‌هایی هستند که در هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۷ عرضه می‌شوند. همچنین تمامی نسخه‌های این خودرو از طراحی متفاوت سپرها و چراغ‌های جلو و عقب نسبت به نسل قبل به همراه جلوپنجره‌ی جدید بهره می‌برند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*