هواوی پی 8 لایت 2017 با اسمی جدید عرضه شد؛ هواوی پی 9 لایت 2017

هواوی پی ۸ لایت ۲۰۱۷ با اسمی جدید عرضه شد؛ هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷

گویا کمپانی چینی هواوی قصد دارد با استراتژی‌های غیر عادی خود در عرضه محصولاتش، بازار تلفن همراه را به تسلط خود درآورد؛ این شرکت سازنده گوشی موبایل در سال‌های اخیر با ارائه یک محصول تحت نام‌های مختلف به کشورهای متفاوت سعی کرده به این هدف نزدیک شود. در جدیدترین مورد، هواوی پی ۸ لایت ۲۰۱۷ (Huawei P8 Lite 2017) با نام جدید هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷ (Huawei P9 Lite 2017) در چند کشور دیده شده است.

هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷ در کشورهای مختلف، اسامی متفاوتی دارد!

اگر خاطرتان باشد، هواوی پی ۸ لایت ۲۰۱۷ در اواخر دی ماه معرفی و جهت عرضه در تعدادی از بازارهای اروپایی به این قاره ارسال شد. پس از آن، محصول جدید هواوی تحت عنوان آنر ۸ لایت (Huawei Honor 8 Lite) به کشورهای حوزه دریای بالتیک راه پیدا کرد. چندی نگذشت که ژاپنی‌ها نیز شاهد عرضه این گوشی با نام هواوی نووا لایت (Huawei Nova Lite) در کشور خود بودند. حال خبر رسیده فروشگاهی در کشور ترکیه این اسمارت فون را با عنوان هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷ جهت فروش بر روی وب‌سایت خود قرار داده است.

با مراجعه به وب‌سایت فروشگاهی MediaMarkt خواهیم دید محصولی با عنوان هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷ جهت فروش قرار داده شده است. در ابتدا، تصور می‌شد گوشی جدیدی از سوی هواوی بدون برگزاری تشریفات و مراسم خاصی معرفی شده اما با دیدن مشخصات آن، اصالت این محصول فاش شد.

هواوی پی ۹ لایت ۲۰۱۷ در وب‌سایت مذکور با قیمتی معادل ۳۸۰ دلار یا ۳۶۰ یورو به فروش می‌رسد. جالب اینجاست که همین موبایل -البته تحت نامی دیگر- در سایر کشورهای اروپایی ارزان‌تر بوده و قیمتی معادل ۲۳۹ یورو دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*