اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل

اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل ؛ سرویس جدیدی از گوگل در راه است

اگرچه گوگل تمرکز خاصی بر روی موتور جستجوی خود داشته و قدرت ربات‌ها و الگوریتم‌های فوق‌العاده پیچیده آن برای مرتب‌سازی وب سایت‌ها بر هیچکس پوشیده نیست، اما در سال‌های گذشته پای خود را از سرویس موتور جستجو فراتر گذاشته و در حال ارائه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های بیشتری است. اکوسیستم گوگل هر لحظه در حال تغییر است و هیچکس نمی‌داند مقصد بعدی این شرکت کجاست و در چند ماه آینده، باید توقع چه چیزی از گوگل داشت. عرضه پروژه جدید اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل در آینده‌ای نزدیک، خبر ناگهانی دیگری است که به تازگی از آن مطلع شده‌ایم.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، پیش‌بینی آینده گوگل تبدیل به امری بسیار سخت شده است. به عنوان نمونه، مدتی قبل شاهد تغییر ناگهانی نام پیام‌رسان Messenger گوگل بودیم. روز گذشته، خبر جدیدی درباره توقف پشتیبانی از ارسال پیام کوتاه در پیام‌رسان هنگ اوتس شنیدیم و امروز نیز شاهد خبر پروژه جدید اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل هستیم. اپلیکیشن یا به عبارت دیگر پلتفرم جدید گوگل، فضای همکاری تازه‌ای را برای کار کردن بر روی تصاویر فراهم خواهد کرد. در این پلتفرم، گروه‌های کوچک متشکل از چندین کاربر می‌توانند عکس‌های خود را به اشترک‌ گذاشته و آن‌ها را با یکدیگر ویرایش کنند. به عبارت دیگر، اکنون با یک نسخه فوق‌العاده پیشرفته سرویس قدیمی Google Photos روبه‌رو هستیم که امکان همکاری و انجام پروژه‌های کوچک با یکدیگر را برای کاربران فراهم می‌کند.

اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل

هنوز نام اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل مشخص نیست!

همانند دیگر سرویس‌ها، با ارائه اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل نیز توقع داریم الگوریتم‌‎های ماشین یادگیری گوگل برای شناخت افراد، اشیا و همچنین تعامل با سرویس جدید تغییر پیدا کرده و بتوانند به صورت خودکار به طبقه‌بندی تصاویر بپردازند. متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل در دسترس نیست. حتی نام مشخصی برای این سرویس تعیین نشده و یا حداقل گوگل با وجود تعیین نام، هنوز آن را به صورت عمومی منتشر نکرده است. در هر صورت یکی از نمایندگان این شرکت، عرضه سرویس ویرایش گروهی عکس گوگل در آینده‌ای نزدیک را تایید کرده است.

اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل

البته، بر اساس دیگر منابع، ممکن است شروع به کار پلتفرم / اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل تا زمان شروع کنفرانس Google I/O به تعویق بیفتد. این رویداد بین تاریخ هفدهم تا نوزدهم ماه می (بیست و هفتم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه) برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*