سفر به آینده

سفر به آینده در داستانی واقعی و شگفت انگیز؛ وقتی پاول آمادیوس به کما رفت و در سال 3906 به هوش آمد!

آیا تا به حال این فکر کرده‌اید که آینده‌ی ما در سال‌هایی بسیار دور چگونه خواهد بود؟ اگر وضعیت زندگی و شرایط حاکم بر زندگی بشریت در چند صد سال قبل را با امروز مقایسه کنیم، شاهد تغییراتی چشم‌گیر در زمینه‌های علم، فناوری، ابزار، تمدن‌ها، مرزبندی‌های جغرافیایی و … هستیم. حال تصور کنید که این مسئله را در مقیاسی هزار ساله مورد بررسی قرار دهیم! سفر به آینده و به طور کلی سفر در زمان، همواره یکی از رویاهای انسان بوده است. برای مطالعه‌ی گذشته‌ی نیاکان خود، می‌توانیم به کتاب‌های تاریخی گوناگونی مراجعه کنیم، اما در مورد آینده چطور؟ در سال 1921 میلادی، یک معلم سوئیسی-اتریشی با نام پاول آمادیوس (Paul Amadeus Dienach) به دلیل مشکلات سلامتی خود به کما رفت. او به مدت یک سال در کما به سر می‌برد و در این مدت به آینده و به طور دقیق‌تر، به سال 3906 میلادی سفر کرد!

در رابطه با این داستان شگفت انگیز، حتی یک کتاب هم به چاپ رسیده است؛ نویسندگان اظهار داشته‌اند که مردمان آینده، به طور دقیق این وضعیت عجیب و غریب پزشکی پاول آمادیوس را درک کرده‌اند. مردمانی که در آینده زندگی می‌کنند، تمامی وقایع‌ تاریخی بین قرن‌های 21 تا 39 میلادی را برای او بازگو کرده‌اند. اما مسئله‌ی عجیب اینجاست که آنان از رویدادهای دقیق قرن بیستم (عصر فعلی)، اطلاعات چندانی را برای پاول آمادیوس تشریح نکرده‌اند. به نظر می‌رسد مردمانی که پاول آمادیوس ضمن سفر به آینده با آن‌ها ملاقات داشته است، از بازگو کردن حقایق و رویدادهای عصر امروز خودداری نموده‌اند؛ چرا که بازگو کردن این حقایق می‌تواند منجر به تغییر در گذشته‌ی تاریخی تمامی انسان‌های زمین شود!

زمانی که پاول آمادیوس از حالت کما خارج شد، در سال 1922 به هوش آمد. اما او حقایق شگفت‌آور و خارق‌العاده‌ای را برای بازگو کردن داشت؛ چرا که او در طول یک سال، توانسته بود ضمن سفر به آینده ، قرن‌های بعد را به وضوح مشاهده کند!

پاول آمادیوس، ماجرای سفر به آینده خود را در قالب یک کتاب به چاپ رسانده است!

از آنجا که پاول آمادیوس می‌دانست فرصت برای بازگو کردن این وقایع و رویدادها ناچیز است، تصمیم گرفت داستان سفر به آینده را در قالب یک کتاب به چاپ برساند. او تصمیم گرفت هرآنچه را که از این تجربه شگفت‌انگیز به خاطر می‌‌آورد، برای آیندگان به ثبت برساند. نکته جالب این است که پاول آمادیوس، هیچ تجربه‌ای در زمینه نویسندگی، سرودن شعر یا زمینه‌های مشابه با آن نداشت؛ از این رو حتی تصور نمی‌کرد که داستان شگفت‌انگیز او از سفر به آینده ، تا این اندازه سر و صدا کند.

سفر به آینده

پیش‌گویی‌های پاول آمادیوس برای آینده‌ بشریت

سال‌های 2000 تا 2300 میلادی – بشریت همچنان با مشکلاتی از قبیل ازدحام بیش از اندازه جمعیت، تخریب محیط زیست، معضلات اقتصادی، سیستم‌های پولی، عدم تغذیه مناسب برای تمامی افراد و جنگ‌های داخلی کشورهای مختلف دست و پنجه نرم می‌کند. انسان‌ها درگیر مشکلات ریز و درشت مالی بوده و دیگر فرصتی برای اصلاح درون و باورهای معنوی ندارند.

سال 2204 میلادی – تعداد 20 میلیون از انسان‌ها، در سیاره مریخ سکونت دارند و کولونی‌سازی بر سطح این سیاره به حد قابل قبولی رسیده است. اما یک رویداد طبیعی در سال 2265 منجر به نابودی همه‌ی انسان‌های ساکن در مریخ می‌شود. این رویداد موجب می‌گردد که انسان برای همیشه سیاره سرخ را ترک کند.

سال 2309 میلادی – در نتیجه‌ی مشکلات حل نشده‌ی حاکم بر زمین، فاجعه‌ای دیگر سرنوشت بشریت را تغییر می‌دهد. وقوع جنگ جهانی بزرگ موجب نابودی خیل عظیمی از انسان‌ها می‌شود. بخش بزرگی از تمدن موجود بر روی زمین نابوده شده و نژادهای زرد و سیاه پوست، بیشترین قربانی‌ها را در طول این جنگ‌ها خواهند داشت.

سال 2396 میلادی – این تغییر بزرگ، منجر به شکل‌گیری آخرین پارلمان جهانی بر روی زمین با عنوان سازمان ملل یا ایالت‌ها می‌شود. این پارلمان جهانی تازه تاسیس، اعضای خود را از طریق سیستم رای‌گیری توسط ملت‌ها انتخاب می‌کند. اما این بار به جای استفاده از سیاست‌مداران، از نیروهای متخصصی همچون دانشمندان، مردان تکنولوژی و چهره‌های بشردوستانه استفاده می‌گردد. پول به آن شکلی که ما می‌شناسیم دیگر وجود ندارد! منابع موجود در سیاره‌ زمین بین ساکنین زمین تقسیم شده و هر فرد به اندازه‌ی کافی از این منابع برخوردار است. در پی این تغییرات، مشکلاتی همچون افزایش بی‌رویه جمعیت، آب و هوا، تغذیه و زیست محیطی برطرف می‌شوند.

سفر به آینده

زندگی انسان‌ها ساده‌تر شده و افراد در طول زندگی‌شان کمتر و کمتر کار می‌کنند. یه اتفاق جالب توجه اینکه از سال 2396 به بعد، مجددا شمارش سال‌های میلادی از عدد 1 آغاز خواهند شد. با این حال، پارلمان جهانی حاکم بر جهان، در واقع یک رژیم حکومتی متمرکز در قدرتی مرکزی است. از این رو برخی دولت‌ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تصمیمات پارلمان جهانی به مخالفت برمی‌خیزند. هنوز مردمانی با باورهای ناسیونالیستی، حاضر به تغییر عقاید خود نبوده و به فکر توسعه اهداف بشردوستانه برای آینده‌ی زمین نیستند.

مشکلات اقتصادی به آن شکلی که ما می‌شناسیم وجود ندارد، اما در زمینه کنترل تکنولوژی و سطح دسترسی به آنان در بین مردم، نابرابری‌هایی وجود دارد. مردم از لحاظ عقاید معنوی بسیار سست و ضعیف هستند، این “عصر تاریکی عجیب و غریب” تا سال 3400 به طول می‌انجامد.

سال 3382 میلادی – یک پدیده قابل توجه و بسیار مهم در زندگی بشریت رخ می‌دهد. انسان‌ها یکی پس از دیگری و به صورت کاملا اتفاقی به یک توانایی جدید با عنوان “بینایی فوق‌العاده” دست پیدا می‌کنند. علاوه بر این، یک جهش ناگهانی در مغز، منجر به دسترسی مستقیم به دانش پیشرفته برای دستاوردهای خلاقانه می‌گردد.

سفر به آینده

سال‌های 3400 تا 4000 میلادی – عصر طلایی درست در همین دوران شکل می‌گیرد. بعد از گذشت 1000 سال از عصر تاریکی، سرانجام دورانی بسیار قابل تحسین بر زندگی بشریت سایه افکنده است. در این دوره از زندگی انسان، مردان تکنولوژی و دانشمندان در پارلمان جهانی نقشی ندارند. به جای آن، از افرادی با عنوان “سازندگان جهانی” استفاده می‌شود. آن‌ها اشخاصی هستند که به طور همزمان در زمینه‌های مختلفی همچون فلسفه، هنر، علم، عرفان و … مهارت و تخصص دارند. همه چیز در دنیا رایگان و برای همه قابل دسترس است! امکاناتی همچون لباس، غذا، خانه، حمل و نقل و … برای همه افراد در سطحی یکسان است.

موفقیت‌های زندگی افراد، بر مبنای سرمایه‌ی مالی و یا افتخارات تکنولوژیکی نخواهد بود، به جای آن، انسان‌ها توجه ویژه ای بر مسائل عاطفی، معنوی و رشد ذهنی خود خواهند داشت. انسان‌ها در کل دوران زندگی خود تنها به مدت 2 سال به کار مشغول هستند، البته این در حالی‌ست که عمر هر فرد به طور متوسط بین 17 تا 19 سال است. جمعیت کره زمین کمتر از 1 میلیارد نفر است و منابع موجود برای زندگی افراد به اندازه کافی وجود دارد. قوانین موجود برای جوامع زمین به کمترین تعداد ممکن رسیده و جرم و جنایت به مقدار ناچیزی کاهش پیدا کرده‌اند.

فقط سه نوع قانون در دنیا حکم‌فرماست:

1- قوانین مرتبط با اشتغال 2 ساله‌ی افراد

2- قوانین مرتبط با رفت‌وآمد و توزیع کالا

3- قوانین مرتبط با کنترل جمعیت (زاد و ولد)

۱۱۸ دیدگاه

 1. مهم نیست از آینده چیزی بدونیم آینده رو میشه با بله ها و نه ها فهمید مثلا آیا فلان کس خوبه بله ها را جمع کن و نه ها رو هم جمع کن بعد میفهمی فلان کس خوبه یا نه و آینده هم همیشه در حال تغیره و کسی جز انبیا به آینده نگاه نکرده اند و کسی میتواند اسرار رو ببینه که فاش نده
  هرکه را اسرار حق آموختیم مهر کردیم و زبانش دوختیم
  و همه اینها فقط تخیل بود و بیماری که اون فرد داشت و مغزش درگیر بیماری بود و قدرت تخیلش رو زیر و رو کرده بود و همش تصور ذهنی بود مانند خوابی که ما میبینیم و فردای ان روز دوست داریم ان خواب اتفاق بیفته .
  محمدی هستم روانشناس

  (0)
 2. توی یوتیوب هم یه یدئو با همین مضمون هست. با عنوان :مردی که یک سال در سال 3906 زندگی کرد”
  اینم لینکش:
  http://www.youtube.com/watch?v=vwiLanyEhfY

  (0)
 3. با عرض سلام خدمت دوستان عزیز . این کتاب فقط برای فروش بالا اینقدر جداب شده . همش ساختگیه . لطفا به این اکاذیب توجه نکنید . آینده به این سادگی درست نمیشه

  (0)
 4. از کجا معلوم که کتاب نوشته شده در تاریخ معاصر نیست ؟ ، یکی الان اومده تخیلاتشو نوشته و زده به اسم یه نفری که صد سال پیش مرده , چرا هیچ پیشگویی در مورد این زمان نشده ؟ ، پیش گویی ها برا دویست سال به بعده

  (2)
 5. سلام به ساختگی بودنش شک نکنین چون گفته ۱۹ سال انسان ها بیشتر عمر نمی کنند ولی توی ماجرا گفته شده در جسم پرفسور حدود میانسال یا پیر بوده چون گفته تا به هوش آمدم بدنم خیلی پیر تر شده بود که ایشون در زندگی اصلی خودش حتما ۱۹ سال رو رد کرده بود تا معلم بشه و سلام

  (1)
  • اصلا بعید نیست چون هم در قرآن گفته شده و هم انیشتین به این موضوع اشاره کرده هر جا سرعت نور بیشتر باشه زمان در آنجا کندتر میگذره ب طور مثال ۱ سال در محلی که سرعت نوربسیار بیشتر است برابر با ۱۰۰ سال ماست این رو مثال عرض کردم‌. بنابراین میتونه این فرضیه وجود داشته باشه که ۱۹ سال زندگی در سال های آینده برابر با ۹۰ سال زنگی این سال های زمین باشه‌.

   (4)
 6. ببینم آیا من درست خوندم ؟اونجا که نوشته آن زمان عمر انسان نهایت ۱۹ساله !!!!

  (1)
 7. به نظر من همین سیصد صفحه هم خیلی راحت اشاره کرده ب حکومت مرکزی جهان ب دست ی نفر که اونم امام زمان(ع) و وقتی ک خداوند با این همه عظمتش اصحاب کهف رو ب سیصد سال آینده برده …پس هیچ شکی در این نیست که میتونه ب سیصد هزار سال آینده هم افرادی ک لایق میدونه رو ببره
  و اگ این کتاب واقعا مربوط ب قرن ۱۹ بوده دلایل واضحی هست ک نویسنده واقعا چیزهایی رو دیده چون این تصورات برای انسان قرن ۱۹ نیست.برای مثال اگر شما ب ۶۰۰سال قبل برید و ب انسان های اون زمان در مورد هواپیما بگید قطعا کسی حرف شما رو باور نخواهد کرد درحالی ک شما حقیقت رو گفتید…ب امید ظهور منجی ما مهدی موعود و آسایش و ارامش جهانی برای تمامی انسان ها دعا میکنم😍

  (-5)
 8. اول از همه اینکه منجی کجا بوده اینم خودش مثل این مطلب دروغه! اگه قرار باشه چیزی قطعیت داشته باشه خالق و افرینش هست تمام! ١۴٠٠ ساله اسلام وعده منجی رو میده ٢٠٢٠ ساله مسیح این وعده رو میده و یهود و غیره اصلا دین جز وعده وعید چیزی داشته؟ اگه ب بدبختی مردم نیاز باشه برای ظهور دورانهای سختتر و فلاکت بار تر از امروز هم گذشته و مردم عادی ب امید منجی تحمل کردن و مردن و نسلهای بعدیش هم همین راه و دارن میرن ! این از این بشینید تا بیاد نسلای بعدیم بشینن نمیاد! در مورد اینکه دوستان میگن ضد مهدویته! اخه تا کی سیاه بازی رو میتونید باور کنید تا حالا کدوم پادشاه و سیاستمداری تو ٢٠٠ سال اخیر توی جنگی ک خودش راه انداخته مرده؟ هیچ کدوم! ۵٠٠ صفحه در مورد ظهور!؟ واقعا چ فکری میکنید؟ میگین اون ۵٠٠ صفحه رو کلیسا نزاشته چاپ بشه چون درمورد ظهوره؟ عجب! در ثانی اونا ک از انیشتین و عالمان علم و فناروی هم دم میزنن هم منو یاد دوران قبل گالیله و نیوتن میندازن! از کجا معلوم ک علمی ک ما ازش دم میزنیم درست باشه و یکی نیاد کلش رو ببره زیر سوال!؟؟؟؟ چرا درگیر اعتقاداتی میشید ک دیگران بهتون دیکته کردن؟ خودتون چی پس؟ نشستین یکی بگه ب چی فکر کنید؟ واقعا هیچوقت زمین روی خوشی رو نمیبینه تا وقتی فاش نشه ٨-٩٠٠٠ سال قبل چ خبر بوده و قطعا ب این شکل نبوده و قطعا چیزی حالا میبینیم ی دروغه ک اسمشو گذاشتن زندگی

  (7)
 9. من فقط یک سوال دارم از دوستان ارجمند و اینکه آیا به نظر شما این منطقی میرسه که در سال ۱۹۲۱ یعنی حدود ۱۰۰ سال پیش یک نفر در اثر یک حادثه دچار بیهوشی بشه و یک سال این رو در حالت بیهوشی ازش نگهداری بکنند و حال این در این یک سالی که در کما بوده که ازش نگهداری می کرد آیا علم پزشکی انقدر کامل بوده که بتونه یک شخص رو یک سال زنده نگه داره تا اونجایی که من می دونم یکصد سال قبل سرم به وجود نداشته وجود نداشته و این شخص تو این یکسالی که بستری بوده آیا زخم بستر نگرفته همین امروز اگه یک نفر دچار یک مشکلی بشه و بره توی کما در کمتر از یکسال پزشکان اعلام مرگ مغزی می کنند و آن را به گوشه قبرستون می فرستند حالا چطوره که ۱۰۰ سال پیش یک نفر در اثر یک بیماری به کما می ره در این یک سال ها آیا چطوری از این نگهداری می کنند در حالی که ایشان فقط یک معلم ساده بوده و آدم مهم این بود که به هیچ وجه وبعد ناگهان این شخص به هوش میاد و جالبه تمام خاطرات و چیزها ومسائلی که در این یک سال در کما بوده رو همه رو بخاطرش میمونه و از یادش نمیره در حالی که می دانیم به لحاظ علمی اگر شخصی مدت فقط چند روز یا یک ماه به کما بره قطعاً دچار فراموشی میشه و حتی اسم خودش را هم ممکنه تا مدت زیادی به یاد نیاره در حالی که ایشان به محض اینکه از کما در میاد مقدار زیادی اطلاعات به خاطرش میاد به صورتیکه یک کتاب در ۸۵۰ صفحه چاپ میکنه در صورتی که ما دیشب یه خواب ببینیم تا فردا نمی تونیم ۱۰ درصد از اون خواب رو هم به خاطر بیاریم در هر صورت به نظرم داستان از ریشه مشکل داره

  (0)
  • منم موافقم.ببینید اون میگه از سال 2هزارو خورده ای به بعد مردم دیگه باهم صحبت نمیکنن بلکه با تله پاتی باهم ذهنی ارتباط برقرار میکنن درحالیکه خودش تو سال3906 بادکتره انگلیسی حرف میزنه!!!بنظرمن یه جایه کار میلنگه

   (3)
   • اره یکم مشکوکه ولی نگفت فقط از طریق تلپاتی گفت میتونن از طریق تلپاتی هم ذهن همدیگرو بخونن البته من ویدیوش رو دیدم مطالب اینجارو نخوندم

    (1)
  • دوستان اصن توجه کرده بودید که چرا نوشته اتفاقات سالهای اخیر رو به بهش نگفتند و توی کتاب نیست؟

   برای اینکه دوستانی که این کتاب ساختگی رو میخواستن به فروش برسونن، ملت چیزی در مورد اتفاقات حال حاضر نخونن و شک نکنن که عه! پس چرا دری وری گفته؟!!! الان که ما هستیم که اینجوری نشده!!!

   (0)
 10. چشم بسته غیب گفته معلومه جنگ میشه من میگم قبل ازسال 2050 میلادیه
  اون هم نه یه جنگ بلکه 2 جنگ اولی به دلیل فساد سیاستمداران جهان اما جنگ دوم به دلیل ارتقای سطح فکری بشر به نظرم فکر انسان رشد خواهد کرد و انسان ها به یه نتیجه کلی خواهند رسید اول حل مشکلات کلی بشر مثل اب و غذا و محل سکونت دوم افزایش طول عمر انسان با بهره گیری از علم برای مثال جایگزینی اعزای بدن که به مرور زمان تحلیل میره با نمونه های مکانیکی مادام العمر دوم افزایش سرعت یادگیری علم در انسان و عملی کردن ان در جامعه

  (1)
 11. باسلام
  این جورداستانها برای ماایرانیها بالأخص بچه شیعه ها که با اعتقاد به چیزهایی تمام عمر زندگی کردیم شاید خیلی سخت ودروازواقعیت به نطربرسه ولی این وسط یه موضوع هست اونهم چرادرتمام دورانها پای ثابت مخالفت چاپ کلیسابوده این نظر شخصی من هست که اون بخشهاربط مستقیم به ظهور امام دارد البته اشتباه نکنین من اصلا ادم مذهبی نیستم.

  (2)
 12. دلیل ساختگی بودنش اینه ، گفته شد برای این از زمان زندگی این مسافر بهش اطلااتی ندادن که باعث تغییر در آینده نشن. خب مرد مومن از زمانهایی ک گفتی هم انسانها زندگی میکنن و میبینن و میخونن چی گفتی و باعث تغییر میشن چه فرقی میکنه. کسی که این کتاب و نوشته باهوش بوده تو زمانش کسی ک الان اینو قبول میکنه احمقه تو زمانمون

  (3)
  • احسنت. منم دقیقا همین نظر رو دارم.

   دوستان این کتابا رو میسازن با این عنوانای جذاب که یه سری دوست پلید فروش چند میلیون دلاری کنن با این چرت و پرتا.

   (0)
 13. سلام من کتابشو خوندم اون میگه انسان با وصل کردن یک تراشه در مغز خود میتونه به زندگی جاودانه دست پیدا کنه

  (2)
 14. بابا ژول ورن نمیتونست همچین داستانی بنویسه عقلتون یکم به کار بندازین طرف رفته عالم برزخ اونجا گیرش اوردن اذیتش کردن چرت پرت بهش گفتن اونم واقعا فکر کرده زمینه اونجا بعد دید کما بوده گفت ی داستان درست کنم بنویسم ی پولی در بیارم

  (3)
 15. تو برو 2000سال پیش ببینم میتونی باهاشون صحبت کنی

  (5)
 16. به نظر من اگر حضرت ظهور نکنند این اتفاقات خواهد افتاد شاید خدا یک طوری می خواست بهمون بفهمونه که زندگی بدون ولی معصوم یعنی این …

  (-32)
 17. سلام به کسیکه کتاب رو به صورتِ خلاصه برامون تشریح کرده .
  یه سوال ؛ چرا راجع به ظهورِ یک مُنجی صحبتی نکرده ؟ چرا نگعته شخصی میاد و همه ی دنیا رو در علم و روشنایی و توازُن فرو میبره ؟ هیچ حرفی هم از فظاییها نزده؟ در حالیکه همین حالاش هم انسانها با فرازمینیها ارتباط داره . تا اونموقعی که این شخص گفته تا ۲۰۰۰ سال بعد انسان سیارات و کهکشانهای زیادی رو کشف خواهد کرد و طریقه ی زندگی کردن در اون رو هم پیدا خواهد کرد و انسانها فقط در زمبن نیست که زندگی میکنن ؛ بلکه در هممه ری جاای کهکشانهای مختلف زندگی خواهند کرد و با هم در ارتباط خواهند بود .. چرا از این موارد چیزی نگفته ….

  (0)
  • سلام کتابی که ایشون نوشتن در اصل 850 صفحه بوده که تنها 300 صفحه ی اون اجازه ی چاپ گرفته توضیح افراد مسئول در خصوص صفحاتی که اجازه ی چاپ نگرفته هم فشار دولت و کلیسا با دلیل《تغییر احتمالی عقیده ی معنوی و دینی مردم در اون زمان》بوده به شخصه عقیده دارم که این صفحات در خصوص ظهور منجی بوده که باعث میشده عقیده ی مردم تغییر پیدا کنه

   (5)
  • آخه همچین چیزی وجود نداره مطالعات کتاب خیییییلی کمه

   (0)
  • اونجایی که میگه بعد از یه جنگ بزرگ نصف مردم جهان میمیرن و دیگه جنگی رخ نمیده همه باهم با محبت رفتار میکنن همه یه میزان ثروت دارن نیازی به دادگاه ندارن چون اختلافی ندارن مردم با قدرت درون خودشون یا اطرافیانشون درمان میشن اینا ینی حضور امام زمان

   (2)
  • تو از اون ادمهایی هستی که فقط منتظرن یکی بیاد گندشونو جمع کنه و خودش هیچ عرضه ای نداره نه؟؟

   (0)
 18. وای آدم میترسه اینارو که میخونه:((((

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*