دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

دلایل محکم یوفولوژیست ها برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

بر مبنای اطلاعات و شواهد موجود و ادعای محکم یوفولوژیست ها، دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌بایست به عنوان موضوعی جدی مورد توجه قرار داد!

آیا اجداد ما در حدود ۴۶۰۰ سال پیش، به ابزارهای لازم برای ساخت هرم جیزه در مصر دسترسی داشته‌اند؟ اندازه‌گیری‌های بسیار دقیق، هم‌ترازی با اجرام آسمانی و همچنین تشخیص درست شمال مغناطیسی کره زمین از جمله عواملی هستند که به عنوان دلایلی محکم برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر معرفی شده‌اند.

یک نظریه‌ی کاملا جدید ادعا می‌کند که موفق به شکستن این معمای تاریخی شده است. به گفته‌ی محققین، بیگانگان فضایی در هزاران سال قبل، از مصریان باستان بازدید کرده‌اند. از این رو، می‌توان گفت که مصریان باستان با بهره‌گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته‌‌ای که بیگانگان در اختیار آنان قرار داده‌اند، موفق به ساخت این اهرام شگفت‌انگیز شده‌اند.

در ادامه‌ی این نظریه، یک ادعای تکان دهنده نیز مطرح شده است! اهرام مصر، چندین هزار قبل‌تر از تصورات امروزی ما ساخته شده است. در واقع، گفته می‌شود که قدمت ساخت این اهرام، به ۱۲ هزار و ۵۰۰ سال قبل برمی‌گردد؛ زمانی که هنوز هیچ تمدنی بر روی کره زمین وجود نداشت!

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

نظریه پردازان بیگانگان یا فضانوردان باستانی ادعا می‌کنند که ساخت اهرام مصر و یا بناهای استون هنج در انگلستان، به کمک تکنولوژی انسان‌های دوران تاریخی غیرممکن بوده است. با استناد بر این نظریه، می‌توان اینطور پیش‌بینی کرد که نیاکان ما، با بهره‌گیری از یک جهش علمی (به کمک بیگانگان)، موفق به ساخت چنین بناهای پیشرفته‌ای شده‌اند.

این بازدیدکنندگان فرازمینی که از دنیاهای دیگر به زمین آمده‌اند، توسط نیاکان ما به عنوان خدایان شناخته شده و در طول دوره‌های مختلف مورد پرستش آنان قرار داشته‌اند.

نظریه‌پردازان توطئه، به طور قطع بر یقین اعلام می‌کنند که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر غیر قابل انکار است:

آیا شما سازه‌های سنگی بزرگ در مصر باستان را می‌شناسید؟ ظاهرا بسیاری از اهرام به عنوان آرامگاهی برای فراعنه مصر ساخته شده‌اند. آیا واقعا فکر می‌کنید که این اهرام توسط نیاکان ما ساخته شده‌ است؟ سخت در اشتباهید؛ چرا که ما با شواهدی غیر قابل انکار می‌توانیم مسئله دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را به اثبات برسانیم.

آیا اسناد موجود برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر کافی هستند؟

چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است؟ به نظر می‌رسد که موجودات بیگانه با وسیله نقلیه خود از سرزمینی بسیار دور به نزدیکی کره زمین آمده و دلتای نیل را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌اند تا جهت قرارگیری هرم به درستی انتخاب شود. همچنین محل قرارگیری این هرم، به درستی با شمال مغناطیسی تنظیم گردیده‌ است. حال این سوال پیش می‌آید که نیاکان ما بدون دارا بودن قطب‌نمای مغناطیسی، چگونه توانسته‌اند هرم جیزه را درست در نقطه مقابل قطب شمال مغناطیسی تنظیم کرده و سپس آن را بنا کنند؟

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

بیگانگانی که به زمین آمدند، از فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردار بوده‌اند. آنان با استفاده از قطب‌نمای دقیق خود، توانستند مکان صحیح قطب شمال و جنوب را شناسایی و از آن در ساخت اهرام مصر به زمینیان کمک کنند.

یکی دیگر از عوامل اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌توان به اندازه‌گیری‌های محاسباتی بسیار دقیق نسبت داد. اهرام ساخته شده در مصر، هم‌ترازی شگفت‌آوری را با برخی از اجرام آسمانی دارند. ساخت مستقل این اهرام توسط مصریان باستان، اندکی دوری از ذهن است.

در بعدازظهر روز «انقلاب تابستانی»، از نگاه یک ناظر در نزدیکی مجسمه ابوالهول، خورشید درست در بین هرم جیزه و هرم همسایه آن قرار می‌گیرد. در آن زمان، مصریان باستان از طول دقیق یک سال و یا مفهوم «انقلاب تابستانی» بی اطلاع بودند؛ پس چه کسانی در همکاری با نیاکان ما موفق به طراحی چنین اهرام پیچیده‌ای شده‌اند؟

بیگانگان فضایی، طولانی‌ترین روز سال را هم به طور دقیق محاسبه‌ کرده و برای ساخت اهرام جیزه در اختیار نیاکان ما قرار دادند. همچنین جالب است بدانید که در سحرگاه روز «انقلاب زمستانی»، طلوع خورشید درست از قسمت سر مجسمه ابوالهول انجام می‌گیرد.

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

همچنین گفته می‌شود که موقعیت اهرام مصر، درست در هم‌ترازی سه ستاره از صورت فلکی جبار در حدود ۱۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح قرار داشته است. نظریه‌پردازان توطئه در این باره می‌گویند:

بیگانگان در حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح به زمین آمده و مجسمه ابوالهول و اهرام مصر را بنا نهادند. فرازمینی‌ها، این کار را با ساخت سر یک شیر، جهت هم‌ترازی با کمربند جبار و همچنین صورت فلکی لئو انجام دادند. هزاران سال بعد، رامسس (فرعون یازدهم مصر)، از وجود سر یک شیر بر روی یک مجسمه در سرزمین خود اعلام نارضایتی کرد. از این رو، او دستور ساخت سری مشابه با آن را در مجسمه‌ی مخصوص صادر کرد.

نظریه‌پردازان توطئه، بر این باورند که انسان‌ها با دانش آن روز، نمی‌توانند چنین سازه‌هایی را ساخته باشند. به نظر می‌رسد که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را باید به طور جدی‌تری مورد توجه قرار داد.

البته این نظریه، مخالفانی را نیز دارد! برای مثال، گروهی با استناد بر شواهد تاریخی معتقدند که انسان‌ها، به تنهایی قادر به ساخت چنین سازه‌هایی بوده‌اند. در یک مقاله در مورد اهرام مصر، مخالفین نظریه توطئه آورده‌اند که اکتشاف ستون‌ سنگی از جنس گرانیت با وزن ۱۰۰۰ تُن، می‌تواند دلیل محکمی بر ساخت آنان توسط نیاکان ما باشد. از کاربرد این سنگ در ساخت اهرام مصر، به علت شکاف برداشتن صرف نظر شده است. مخالفان نظریه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر ، می‌گویند:

پس از شکل دادن سنگ‌ها، کارگران شروع به صیغل دادن آنان می‌کردند. انواع مختلفی از ابزارهای سمباده کشیدن سنگ‌ها در مصر کشف شده‌اند، با این حال شواهد موجود نشان می‌دهد که انسان‌های آن زمان، توانسته‌اند به طور مستقل این سازه‌ها را برپا کنند.

همچنین برخی مخالفان با نظریه مذکور، نحوه‌ی حرکت دادن این تکه سنگ‌ها را به سورتمه‌های چوبی و طناب نسبت می‌دهند. آیا به نظر شما دلایل ارائه شده برای اثبات این موضوع کافی هستند؟ شما چه فکر می‌کنید؟ آیا نیاکان ما به تنهایی توانسته‌اند این سازه‌ها را برپا کنند و یا اینکه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر مسئله‌ای غیرقابل انکار است؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴۶ دیدگاه

 1. کلا با کمک فرازمینی ها درست شده ودر ضمن هر اندازه که ارتفاع داره همون اندازه هم داخل زمین هست و با تونل به هم ربط دارن من داخل رفتم وارتباط اصلی انان با خدایان زیر زمین در جایی که این ۳ هرم به هم وصل میشد اتفاقی وجود دارد اتفاق می افتاد فقط خدایان مصر می رفتنن نه مردم عادی .

 2. تبق مستندات معلوم شده که اهرام مصر یک مبل انرژی برای جابجایی بین ستاره ای بوده واهرام مصر تنها نبوده یک مزرعه گندم طوری گندم هاشو درو کرده که مثل اهرام مصر بوده و یکی دیگه که من باخبر هستم توی یک جنگل توی چین هست ، یک بنای عجیب که سنگ های آن اندازه یک اتاق نشین من هست ، از دیگری باخبر نیستم چون به دستور یکی از دولت ها خراب شده ، وقتی که ای ۴ چیز سالم بودند جو زمین به صورت یک هرم بود و از نوک هرم انرژی ای به صورت لیزر مانند خارج میشد که این لیزر به مکانی بین ستاره ها یا یک کهکشان دیگر می رسید ، در کل که این ۴ چیز توسط فضایی ها طراحی و ساخته شده بود.

 3. سلام
  اینا همش چرته.من به موجود فضایی اعتقاد دارم ولی این که انها در ساخت اهرام مصر دخالت داشتن من میگم چرته
  باستان شناسا وسایلشو پیدا کردن مردم اون رو سیقل میدادن صافش میکردن. عکساش هست که دانشمندا
  وسایلو پیدا کردن خواست ببینن میشه امتحان کردن دیدن شده خیلی هم طول میکشید اره شو پیدا کردن عکسش هست .
  تو سنگایی که نقاشی میکردن نقاشی کردن که چطور اره میکردن .
  مجسمه ابولهول من مستندشو دیدم یارو یه تیکه ستگ بزرگ ورداشت مجسمه ساز با ابزار اولیه نصفشو ساخت.
  فیلمشو دیدم کات نکرده بودن که بگیم با دیپستگاه کردن تا همون نصفه نشوش دادن.

  • من میگم ما یه سیاره داریم خوشید همهی سیاره ها به دور خوشید میچرخه خب خورشیبه دور چی میچرخه یا بلعکس بزار اینطوری بگم ۱۰۰۰۰ ده هزاران سیاره مثل خورشید هست تو ۱۰۰۰۰ هزار سیاره ۱۰۰۰۰۰ صد هزار تا هم کره پیدا میشه خب ، ۱۰۰۰۰۰۰ ما الان یک میلیون کهکشان داریم توی ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون کهکشان ۱۰۰۰۰ هزار تا هم سیاره داریم توی سیاره مونم۱۰۰۰۰ صد هزار تا هم کره پیدا میشه خب شما چی فکر میکنین به نظرتون ادم فضایی وجود نداره .، انسان تا به حال به کرهی مریخ رسیده هنوز انسان هیچی نمیدونه

 4. اول باید مشخص بشه که کاربرد این اهرام چی بود!اگر طبق گفته های تعدادی از دانشمندان صرفا یک ادای دین به مردگان بوده یا یک قبرستان !طبعا و مطلقا ننی ارزه و اوناهم همچین زحمتی رو که تصورش هم مشکله رو نمیکشیدند!پس کاربردش چی میتونه باشه! بنظر ممکنه که یک مقر یا چیزی شبیه ان بوده که توسط بیگانگان ساخته و استفاده میشده چونکه اگر ساخت دست بشر بود باید شبیه سازه های میبود که در ذهن بشر قابل تصور بوده یا حد اقل نشونه های از چیزی که بشر با ان اشنایی داشته را درخود داشته باشد

 5. واقعا شگفت انگیزه
  در تمدن اشکفتان هم از این موارد مشاهده شده است

 6. اقا از نظر من خیلی غیر منظقیه که مردمان ان زمان که ما بارها در فیلم ها دیده ایم که از زندگی خوبی برخوردار نبودند و هیکل قوی و بزرگی نذاشته اند حالا چه برسه به حمل سنگ ۴۰ تنی نکته بعدی اینکه وجود فیلم های بیشمار از یوفو ها که هرروز تعدادشان بیشتر میشود در اینترنت پخش میشود حالا بعضی ها میگویند ک همه این فیلما فوتوشاپه خب به فرض مثال ۱۰۰ تاش فوتوشاپ بقیش چی همش رو که بیکار نیستن فوتوشاپ کنن نکته بعدی اینکه اگر در همایش معرفی موبایل galexi sIII دقت کرده باشید زیر پوستر ان نوشته design human یعنی طراحی انسان ها خب مگر کسی غیر از انسان ها موبایلو درست کردن؟!ما در اینده ای نزدیک ب موجودات فضایی دیدن میکنیم و من به شما تضمین میدم موجودات فضایی مثل فیلمها صرفا موجودات خشن و وحشی نیستن

 7. اقا از نظر من خیلی غیر منظقیه که مردمان ان زمان که ما بارها در فیلم ها دیده ایم که از زندگی خوبی برخوردار نبودند و هیکل قوی و بزرگی نذاشته اند حالا چه برسه به حمل سنگ ۴۰ تنی نکته بعدی اینکه وجود فیلم های بیشمار از یوفو ها که هرروز تعدادشان بیشتر میشود در اینترنت پخش میشود حالا بعضی ها میگویند ک همه این فیلما فوتوشاپه خب به فرض مثال ۱۰۰ تاش فوتوشاپ بقیش چی همش رو که بیکار نیستن فوتوشاپ کنن نکته بعدی اینکه اگر در همایش معرفی موبایل galexi sIII دقت کرده باشید زیر پوستر ان نوشته design human یعنی طراحی انسان ها خب مگر کسی غیر از انسان ها موبایلو درست کردن؟!ما در اینده ای نزدیک ب موجودات فضایی دیدن میکنیم و من به شما تضمین میدم موجودات فضایی مثل فیلمها صرفا موجودات خشن و وحشی نیستن

 8. سلام لطفا به حرفام خوب مطالعه کنید شاید با کمی فکر و تامل به دلیل منطقی برسید
  بنظر من در مورد جا به جایی سنگها شاید از حیوانات با انسان استفاده میکردند همون طور که امروزه برای جا به جایی مصالح یا چیز های سنگین دیگر از ماشین های مکانیکی استفاده میکنن و این تکنولوژی هم به مرور زمان به این شکل که میبینیم هستش و ما مدیون تفکرات نسل های قبل خودمون هستیم که با عذاب کشیدن وسختی اونا باعث راحتی ما شدن.جمله معروف بعد هر سختی راحتی وجود داره
  و در مورد موجودات فضایی باید اینطور گفت که هر چیزی امکان پذیره و وجود وماهیتش رو نمیشه انکار کرد و این اثبات شدس که تخیلات ریشه در واقعیت دارن پس هر چیزی که به ذهن ما میرسه خدا دادی هستش و واقعیت داره یه مثال جالب میزنم براتون تو قرآن اومده که ما در زمین و آسمان ها موجوداتی را خلق کرده ایم و این کلمه آسمان خودش یه دنیا سوال داره که عیر از پرندگان چیزهای دیگری هم هست.همه ما مسلمون ها به ملایکه وفرشته ها اعتقاد داریم برای مثال تو شب قدر میگن ملایکه ها از اسمون به زمین میان و این خودش نشون میده که غیر از پرندگان در آسمان ها چیز های دیگه ای هم هستش که بسیاری از افراد بهشون اعتقاد ندارن و جبرگرا هستن
  امیدوارم منظورمو خوب بفهمید و کمی مطالعه داشته باشید خودتون هم به نتیجه خوبی میرسید که آیا چیزهای تخیلی ریشه در واقعیت دارن یا نه و من هم در مورد موجودات فرازمینی باید بگم که اعتقاد دارم چون ریشه اونا هم از آسمون هاست.و باز هم تکرار میکنم باید در بسیاری از مسایل اطلاعات داشته باشید و مطالعه کنید به نتیجه خوبی میرسید.
  با سپاس از شما…

  • خیلی دوست دارم درمورده تخیلات ریشه در واقعیت دارن پس هر چیزی که به ذهن ما میرسه خدا دادی هستش و واقعیت داره أین جملرو میشه بهم توضیح بدید.یا منبعی بکید مطلاعه کنم

 9. دوستان ما یک ورزشگاه درپیت نقش جهان اصفهان را با تکنولوژی ناب کشورمون به بیشتر از ۲۰ سال شده ولی هنوزم ۲۰ سال کار داره . اگه میخواد انسان اون زمان دانش داشته باشه که نداشته باید مغزش بزرگتر از الان مغز انسان باشه منظورم کله انسان باید فرق میکرد ولی مغز انسان سر و تهش معلومه . در ضمن در تاریخ بشریت انسانهایی اومدن که کشفیات و اختراعهایی کردن که همونها هم بنظر من جای سوال هست . چطور اندک انسانهایی بودن که کشف و مخترح شدن یا کسایی مث هیتلر و غیره جهان را تکان دادن . اینها از مغز کوچیک آدمیزاد خارج هست . حالا هر چی پشت این ماجرا هست جز مغز انسان . نیرویی صد درصد هست حالا اون نیرو بیگانگان باشن یا قدرت الهی . ما هیچوقت نخواهیم فهمید اون نیروی ماورایی چی بوده

 10. سلام این هرمها توسط موجودات فضایی ایجاد نشده مگه زمان سلیمان دیوهای برده حکومت سلیمان رو درست نکردن خب با یکم تفکر میشه فهمید کار جن‌ها ودیوها بوده هم چون از اول خلقت بودن و به راز و رمزهای زمین وستارگان آشنا بودن همچنین در قضیه انتقال یک تخت برای حضرت سلیمان به دیوها گفته کی می‌تونه اونو از اونور زمین برام بیاره یکی از دیوها گفته تا فردا یکی دیگه از دیوها گفته تا استراحت بکنه حضرت سلیمان تخت رو میاره وهی گفتن تا رسیده به یکی گفته شما تا از جا پاشی من میرم میارم تختو تا اینکه یکی از دیوها گفته در یک چشم بهم زدن پادشاه تخت رو میارم .گول موجودات فضایی رو نخورید همون جور که تو عکس ها و فیلم هامون پیداست الکیه به قیافشون میخوره نمیتونن شلوارشون رو بالا بکشن چه برسه یک سنگ چند صد تنی رو جابجا کنن. از اون مهمتر هرجای هرمها رو نگاه می‌کنی ساخته شده واسه کشتن آدمها کدوم آدم فضایی خری میاد از یک جهان دیگه یک جایی درست کنه آدم ها رو رو قربانی کنن اگه تکنولوژی داشتن همون اول همورو پودر میکردن.جن ها مخصوصا مدل دیوها شون هم قویا هم سگ کارن بعد چون با آدمها لج هستن فقط میخام آدم بکشن.احتمال زیاد خدا برای ساخت کهکشان ها مثل سگ‌از اینا کار کشیده بعد که گفته به آدم سجده کنین ترش کردن خدا هم کاری کرد کارستون..دمت گرم خدا فقط خاک تو سر طبع آتشی ها بشه حاضرند هر کاری بکنن تا شیطون از شوند راضی بشه

 11. انسان ذهن بالقوه قوی داره،همانطور تحقیقات نشان داده انسانها در حالت عادی از ده درصد مغزشان استفاده میکنن،فقط کافیه شرایط تغییر کنه تا انسان هم درصداستفاده از مغزشو کم یا زیاد بکنه،اگه الان شمارو تو دل ی کویر بزارن و تا ده سال دیگه بهتون سر نزنن خودتون تصور کنین چه چیزایی برای راحتی و پیشرفت خودتون میسازین،؟؟اهرام مصر کار خاروق العاده‌ای هست !!ولی کار خود نیاکان ماست

 12. من یه نظریه دارم اونم اینکه دانشمندان امروزی سفر در زمان رو پیش بینی کرده اند همونطور که سفر به خارج کره زمین پیش بینی شده بود . اگه دست موجود فضایی تو کار باشه چرا همه سازه ها جوریه که سالهای سال است به عقل انسان امروزی دور از انتظار نمیرود و تو جیهاتی برای ساخته شدن این اثار بدست انسانهای ان دوره دارند و لی نظری که من دارم اینه که این خوده ما هستیم که با ماشین زمان بر گشتیم و اون اثار مختصات جغرافیایی شمال مغناطیسی و ابعاد اشکال و جنس سازه رو توضیح دادیم بهشون همه چیزی که خودمون طی تاریخ طولانی بشریت بدست اورده ایم اگه روزی که ماشین زمان به عرصه ظهور بیاد دانشمند مخترع اون ماشین، خدای زمان است و همه رموز باستان اشکار خواهد شد و اون کس شاید امام زمان واقعی است که مسلما با یه دونه خر نمیاد و بر علوم ممکنه تسلط کافی دارد “شایدم نخواد پرچمی رو از کسی قبول کنه به نشان حاکمیت” ولی از حاشیه که بگذرم تقریبا همه چیزایی که انسان امروزی مجبور به کشف اون بوده برای پیشرفت علوم مثل مختصات قطب ها ستاره شناسی سنگ ها پیکر تراشی ها عظیم رو یجا مشاهده میکنیم این یک “”علامت”” است و در اخر یه “نظر سورپرایز کننده” اینکه دانشمندان یک ماده با قابلیت رسانایی بالاتر از طلا کشف کرده اند البته_ اگه شایعه نباشه_ که خاصیتش مثل عناصر جدول مندلیف نیست و اسمشو _ ائروژل _گذاشته اند و گفته ها حاکی از اینه که با حرارت دادن به این ماده به وزن منفی میرسیم و ماده خلاف گرانش زمین حرکت میکند شاید سنگها رو روی این ماده روی هوا حرکت دادند تصور کنید !!!! چون که اگه روزی ده ها تن سنگ به محل حمل کرده باشند که با چوب و شن و اب و طناب غیر ممکن و غیر علمی است باز برای ساخت بنا به اندازه چندین برابر حکومت مصر وقت لازمه ولی معلومه شاید نهایتا چند دهه طول کشیده باشه . حالا تصور کنید با ایروژل میشه چه ابزاری ساخت و به چه سرعتی از سفر در فضا رسید اگه اشتباه نکنم انیشتین گفته اگه انسان بالاتر از سرعت نور دست بیابه در زمان حرکت خواهد کرد ………………..!!!

  • با سلام کدوم عاقلی تو کل بشر تونسته بجز حسین رضازاده دو سه برابر وزن خودشو بلند کنه اون زمان فقط نوشتن غذای اصلی کارگران پیاز بوده کی با خوردن پیاز می‌تونه سنگ هزار تنی پایه اصلی هرم جیزه رو بلند کنه فقط کار جن‌ها بوده

  • دوست عزیز چیزی که انیشتین گفته فقط برای سفر به آینده ممکنه نه واسه گذشته در ضمن علم ثابت کرده که صفر به گذشته به شکلی که شما فکر میکنید ممکن نیست و فقط تحت یه شرایط خاص و در حد محدودی انسان میتونه به گذشته برگرده.

   بهتر قبل از حرف زدن یه تحقیقی بکنید.

 13. جوری که هست معلوم است که بیگانه گان در ساخت هرم مصر بودند و کمک کردند یا ایدی خود بوکه این حرم را بسازند و بعد به مصریان هدیه بدهند
  وگرنه چگونه میتوان هرم را دقیق قرار دهند عجیب است
  خیلی عجیب است
  وباستاره ها و خورشید در روز انقلاب زمستان و تابستان عجیبه?

  • با سلام کدوم عاقلی تو کل بشر تونسته بجز حسین رضازاده دو سه برابر وزن خودشو بلند کنه اون زمان فقط نوشتن غذای اصلی کارگران پیاز بوده کی با خوردن پیاز می‌تونه سنگ هزار تنی پایه اصلی هرم جیزه رو بلند کنه فقط کار جن‌ها بوده

 14. بایددراینودرنظرداشت که تا۱۰۰کیلومتری هیچ سنگی برای ساخت همچین بنای وجودنداشت وجالبترانسانهای ان زمان چطورتوانسته سنگهای به وزن ۴۰تن رو جابجاکنن درشرایطی که دردنیای مدرن امروزهم بااین همه امکانات ساختن همچین هرم های امکان پذیرنیست وهزاران.دانشمندامروزی ازجواب وچگونگی ساخت همچین سازای عاجز ماندان تصورکن سنگی به وزن۴۰تن رو هیچ جرثقیلی ویاهزاران موجودزنده نمیتونن جابجاکنن وقتی علم امروزی ازحل کردن ان عاجزمانده است پس باید نتیجه گرفت که نظریه موجودات فرازمینی کاملا محتمل ودرسته …

 15. سلام.بنظر من اهداف سیاسی دارن بعضی ازکشورها،بابه میان کشیدن اینجور بحث ها.منم بادوستانی که میگن بعضیامیخوان بهمون القا کنن که موجودات فضایی هست،موافقم.

  • درسته..
   این متن فقط یک فرضیه هست
   ولی به نظر من همون کشور هایی که میگید میخوان با میون کشیدن این بحث ها بهمون القا کنن که موجودات فضایی وجود دارن خودشون احتمالا با فضایی ها رابطه دارن و ذهن های مارو دارن اماده سازی میکنن برای قبول این حقیقت

 16. فیلم pyramid 2014 محصول امریکا بسیار فیلم عجیبی در مورد اهرام است پیشنهاد میکنم که ببینید

 17. واقعا اصلا نمیشه باور کرد سازه ای با این بزرگی و ابعاد و دقت در زمان مصر باستان به دست خود انسان ها ساخته شده باشد
  اخیرا از اتاق های جدیدی که کشف شده نقش هایی شبیه به موجودات فرا زمینی پیدا شده که در کنار مصریان مشغول انجام فعالیت بودند.
  نگاه کنید که ما با وجود این همه پیشرفت علمی هنور موفق به رفتن به مریخ نشده ایم ولی موجودات فضایی در ۴۰۰۰ سال پیش و یا به گفته مقاله بالا ۱۲۰۰۰ سال پیش موفق شدند از منظومه یا کهکشانی دیگر به زمین ما بیایند و با این دقت و دانش چنین سازه های بزرگی را بسازند که ما هنوز از ساختن اینچنین سازه هایی ناتوان هستیم.
  واقعا دنیا چقدر بزرگه ….
  و چه خدای بزرگی داره…

 18. من دخل داشتن موجودات فضایی در ساخت اهرام رو کذب نمیکنم اما باید این رو مدنظر داشت که فراعانه تو اون زمان خدا بودن و هر دستوری میدادن باید انجام میشد و میتونستن همه مردم رو مثل برده به کار بکشن

 19. اونا که میگن انسان ها ساختن خب اشکالی نداره همین الان همون ابزارهای اون موقع رو باسازی کنن حرم نمیخوایم بسازن خب شروع کنن به ساختن یک ستون‌ سنگی از جنس گرانیت با وزن ۱۰۰۰ تُن اینو اگه تونستن بسازن ما انوقت ساخت حرم توسط انسان رو ازشون قبول میکنیم

  نکته:
  کره زمین یک قطب شمال جغرافیایی و یک قطب شمال مغناطیسی دارد. قطب شمال جغرافیایی در انتهای محوری فرضی واقع است که زمین به دور آن می‌چرخد. در انتهای دیگر این محور قطب جنوب قرار گرفته است.

  شمال مغناطیسی زمین در جزیره‌ای واقع در شمال کانادا ، در فاصله ۲۵۷۰ کیلومتری قطب شمال جغرافیایی ، قرار دارد.
  در حال حاضر اختلاف بین شمال جغرافیایی و شمال مغناطیسی حدودأ ۵۰۰ کیلومتر میباشد، ولی شمال مغناطیسی در هر سال کیلومترها تغییر میکند. این پدیده به نام تئوری انتقال قطبی شناخته شده است.

  ……
  انقلاب تابستانی طولانی‌ترین روز سال است که در آن می‌توان نزدیک به ۱۷ ساعت از نور روز بهره برد.
  انقلاب زمستانی (شب یلدا) که کوتاهترین روز سال است

  ===============

 20. من میدونم که انسان ها این کار بزرگ را انجام داده اند اولین انسان روی زمین با ارتفاع ۶یا۷متر طول داشته و جد به جد کوتاه تر شدن تا الان که ما هستیم و ما الان تو قد عادی هستیم مردم خیلی قدیمی زور بسیار زیاد یعنی ده برار ما بودند پس یعنی انسان این اثار باستانی را بنا کرده اند. سپاس از مدیر سایت

  • سلام دوست عزیز

   علم ثابت کرده اگر قد ادم بیشتر از دومتروهشتادسانتیمتر باشه قلب توانایی پمپاژ خون رو نداره درنتیجه ادم زنده نمیمونه که بخواد این اثارو بناکنه

   انسانهای نخستین یااجدادمون میمون قدشون زیر ۸۰-۲ بودن…..وگرنه اصلا فرایند تکاملی انجام نمیشد

   به نظر من ساخت این اهرام میتونه کار بیگانگان باشه

  • زور داشته ولی نه در این حد که چهل تن رو یه جا بلند کنه دلایل بر وجود یوفو ها کاملا منطقی هس اثبات شده

 21. با سلام و خسته نباشید
  در قرآن آمده است که گذشتگان ما هم از ما باهوش تر بودند هم قوی جثه تر( آیش یادم نیست) ولی فکر انتهای یکی از سوره ها بود. البته نمیخواهم بود یا نبود موجودات فضایی را انکار کنم نه میگویم هستند نه میگویم نیستند.
  به عنوان مثال میگویم اگر بروس لی و دیگر رزمی کاران بزرگ دنیا نبودند شاید ورزش های رزمی باید خیلی عقب تر از الان کار خود را پیش می بردند اگر ادیسون نبود،اگر گالیله نبود و و و های دیگر، آنها با داشتن کمترین امکانات بزرگترین اکتشافات خود را انجام دادند الان یک موبایل هوشمند در دست هرکسی است در دست آنها چه بود نسبت به الان، پس نمیشود منکر هوش و استعداد آنها شد بعضی چیزها به نسلهای بعدی رسیدند بعضی چیزها مدفون شدند مانند اطلاعات، تاریخ، کشفیات وووو ، و چون ما نمیدانیم چطور اهرام ساخته شده است نمیشود گفت کار انسان ها نبوده است اگر گذشتگان نبودند ما الان اینجا نبودیم در این سطح دانش و معلومات و تکنولوژی
  و همینطور بعضی مواقع میتوان کارهایی از گذشته و تاریخ دید که حتی از علم امروز هم فراتر است.
  این نظر من بود با احترام به تمام نظرهای دوستان خوبم.

 22. موضوع اصلی اینه که بخواهید موجودات فضایی را چه چیز یا چه کسانی بدونید
  آیا به نظر شما باغ های وارونه را هم موجودات فضایی کآشتند؟؟؟!!!
  بناهای زیادی هست که ما میدانیم در گذشته ساخته شدند اما اکنون اثری از اونها نیست و یا اگر هم هست بخش اعظم آنها تخریب شدند و تنها بخشی از اونها خیلی عظیم به نظر نمیاد باقی مانده که الان میدونیم در زمان خودشون بسیار عظیم و خیره کننده بودند مثل معبد سلیمان یا کاخها و معابد آشوریان یا سدی که ذوالقرنین بنا کرده و امثال اینها زیاد هستند .
  فقط باید دید برداشت هر شخصی از موجودات فضایی چیست ؟
  پیشنهاد میکنم درباره کابالا بیشتر مطالعه بشه، اینطوری شاید کسی دیگه صحبت از موجودات فضایی که سعی دارن در ذهن ما القا کنند ، نکنه، البته شاید !

 23. بابا خب تخت جمشید خودمون هم از این سنگها داره تا ۱۴ متر از سطح زمینو سنگ گذاشتن چجوری بلند کردن اینم یه سواله

 24. اگه خود مصری های باستان ساختن چقدر زمان برده؟سنگ هایی به وزن ۵ الی ۱۰ تن رو چجوری اونقدر دقیق کنار هم گذاشتن؟و اگه بخوان دقت ببرن تو کار چیدن اون سنگ های عظیم که فقط چیدنشون نیست بلکه داخلش هم راهرو هایی با حساب کتاب وجود داره اونم با اون امکانات اون زمان اینجاش یکم منطقی به نظر نمیرسه چون با اون حساب خیلی سال زمان لازم بود نیروی انسانی زیاد لازم بود و اینکه زندیگی اون زمان راحت نبود بالاخره باید ی دانش خیلی خیلی بالا وجود داشت دیگه حالا اون دانش وجود داشت اما اینکه دانش خود انسان ها بوده یا نه تردید هست
  حالا اگه دانش خود انسانها بوده پس چرا مدرکی چیزی نیست چون همش حساب کتاب مهندسی پس باید کتابی چیزی نقشه ای روی سنگی حداقل پیدا میشد
  اگر هم دانش خودشون نبود پس دانش کی بوده؟!!!واقعا سخته بیخود نیست که عجایب روی زمینه

  • در کل میگم که اگه دانش ساخت واسه خود انسان ها بوده پس چرا اثار قبل و یا اثار بعد اهرام وجود ندارن؟مثلا انسان یهو بدون هیچ مقدمه ای نمیتونه ی چیز بدون ایراد بسازه مثل گوشی همراه همه میدونیم که تلفن همراه های اولیه چه شکلی بودن و با چه امکاناتی و میدونیم که الان گوشی ها چه شکلی شدن و با چه امکاناتی هستن پس بعنوان نمونه گوشی آیفون ۴ رو در نظر بگیریم اثار قبلش تلفن های همراه اولیه و اثار بعدش هم ایفون ۷ با امکانات خیلی بیشتر و تکنولوژی بهتر حالا حرف من اینه چجوری شده انسان اومده یهو اهرام مصر رو ساخته اونم یکدفعه ای که هنوز ما نتونستیم از رازش باخبر بشیم و ……….. خیلی حرف های دیگه ………..

 25. اقا در اینده ی نزدیک ما این موجودات رو میبینیم ببین کی بهتون گفتم

 26. شما از کجا میدانید شاید در آن زمان ستاره شناس داشتن و از علمی بر خوردار بودند که این اهرام هارا بسازند علاوه بر این که در آن زمان انسان ها از انسان های امروزی به نسبتی قوی تر یودند

  • دوست گرامی حرفتون متین و قبول دارم ک دانش اون زمان هم بوده اما
   گاهی دیده شده بناهای هست ک سنگهای چند تنی رو کوه بردن واینکه از خدایان دایم حرف میزنند وعکسهای ک از اشیا پرنده بود اینا مشخصا گواه وچود بیگانگان

  • متن رو اگه خونده باشید ساخت اهرام مال زمانیه ک تمدنی هم وجود نداشته کسی علمی نداشته ینی زمان انسان های اولیه و واقعا همچین چیزی ک حتی الان بااین همه امکانات و پیشرفت تواناییش وجود نداره ک ساخته بشه یا ححتی عملش رو ندارن ک بدونن چطور ساخته شده و حتی ی چیزایی خیلی گنگ هنوز درش وجود داره و کسی نفهمیده رو چجوری اون زمان ک کسی علم و دانشی نداشته چجور انسان ها میتونن ساخته باشن؟؟؟اونم این اندازه دقیق حالا گیریم ک اونا مثلا دیدن این کره یا شهاب سنگ رو ک اهرم رو ساختن چجوری اندازش اونقد دقیقه/؟؟؟علم ب مرور پیشرفت کرده و صد البته ک ما خیلی از نیاکانمون جلوتر هستیم از نظر علم و پیشرفت ولی اهرم مصر حتی چیزی فراتر از علم امروزی ماست پس نمیشه گف کار کسایی بوده ک هیچ علمی نداشتن..

 27. اصلاً محال ممکنه با تکنولوژی و ابزار آلات اون زمان قادر به ساختن این اهرام باشند! وزن هر کدام از سنگ های این اهرام بین ۵ تا ۱۲ تُن هست! اصلا با عقل جور در نمیاد که تونسته باشند این سنگ های سنگین رو خودشون روی هم قرار داده باشن! تازه حمل هر کدوم از اون سنگ ها با ماشین آلات پیشرفته امروزی کار سخت و پر کاریه! گذشته از اینا ، موقعیت این آثار و نحوه ی قرار گرفتن آن ها و ارتباط آن ها با بعضی از ستارگان ، هرگز تصادفی نیست! والا با این همه مدارک دیگه کسی بخواد منکر این موضوع بشه واقعا خودشو داره گول میزنه !!!

 28. نظرات هر دو گروه چنگی به دل نزد و چندان قانع کننده هم نبودن

  • چطور قانع کننده نیست؟؟نظرات گروه دوم ک منکر موجودات فرازمینی شدن بله قانع کننده نبود ولی چطور منکر ارتباط این اهرام با ستاره ها و فضا بشیم با این همه شباهت؟؟

 29. ولی چه نیازی داشتن اینارو بسازن اونم تو زمین؟!

 30. سلام . خوب شاید توانسته باشند این بنا ها را خودشون ساخته باشند . ولی هم تراز با ستاره ها و خورشید در روز انقلاب تابستانی و زمستانی خوب خیلی عجبیه واقعا عجیبه و قطب شمال جنوب هم تراز و من در در مورد هرم مصر مطلب های دیگری هم خوندم که در واقع از بالا این اهرام ۸ ضلعی هست .