آیفون 8 اپل

احتمال معرفی آیفون ۸ اپل در ۱۵ شهریور ماه

گوشی‌های آیفون ۸ اپل (Apple iPhone 8)، آیفون ۷ اس (iPhone 7s) و آیفون ۷ اس پلاس (iPhone 7s Plus) به زودی رخ نشان خواهند داد. ماه سپتامبر به احتمال بسیار زیاد، زمان دیدار ما با گوشی‌های جدید غول کوپرتینو خواهد بود.

تجربه به ما ثابت کرده که اپل به طور معمول و طبق یک سنت هرساله، گوشی‌های جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می‌کند. تاریخی که تقریبا دو ماه تا آن باقی مانده است. با شایعاتی که پیرامون آیفون‌های جدید اپل در گردش است، پیش‌بینی می‌شود که امسال، سه مدل از آیفون‌های جدید اپل راهی بازارهای جهانی شوند و مسلما برای اپل سخت خواهد بود که تمامی ویژگی‌های جدید مدل‌های آیفون خود را مخفی نگه دارد.

شایعات منتشر شده، درک کلی از آیفون ۸ اپل را در اختیار ما گذاشته‌اند. شایعات می‌گویند که اپل آیفون ۸ دارای یک صفحه نمایش اولد بزرگتر با نسبت تصویر جدید در یک بدنه کوچکتر است. یک طراحی جدید شیشه‌ای از این دستگاه در پنل پشتی و جلویی آن دیده می‌شود. قابی فلزی خواهد داشت و تکنولوژی تشخیص چهره سه بعدی به احتمال بسیار زیاد جایگزین اثر انگشت تاچ آی دی شده و یا شاید آن را تقویت کند.

اما این آیفون‌های جدید با چه قیمتی به بازار عرضه خواهند شد؟ قیمت آیفون ۸ اپل و آیفون ۷ اس و یا آیفون ۷ اس پلاس در بازارهای جهانی چه اندازه خواهد بود؟

انتظارات از قیمت آیفون ۸ اپل ، آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس

حافظه / مدل آیفون ۸ آیفون ۷ اس آیفون ۷ اس پلاس آیفون ۷ آیفون ۷ پلاس آیفون SE
۳۲ گیگابایت ۵۵۰ دلار ۶۷۰ دلار ۴۰۰ دلار
۶۴ گیگابایت ۱۱۰۰ دلار ۶۵۰ دلار ۷۷۰ دلار
۱۲۸ گیگابایت ۶۵۰ دلار ۷۷۰ دلار ۵۰۰ دلار
۲۵۶ گیگابایت ۱۲۰۰ دلار ۷۵۰ دلار ۸۷۰ دلار

این موضوع را به خاطر داشته باشید که تمامی قیمت‌هایی که برای این اسمارت فون‌ها ذکر شده، در هیچ جایی نه به صورت رسمی توسط اپل تایید شده و نه رسما توسط این کمپانی اعلام شده است، بلکه این قیمت‌ها بر اساس تاریخچه آیفون‌های عرضه شده در چند سال گذشته و همچنین شایعات اخیری که از این سه دستگاه جدید به بیرون درز کرده، برداشت شده است.

در پایان چیزی که اطمینان بیشتری در مورد آن وجود دارد، تاریخ عرضه آیفون ۸ اپل و دو مدل جدید دیگر این کمپانی است. سامسونگ به دنبال آن است تا فبلت گلکسی نوت ۸ خود را در تاریخ ۲۳ آگوست برابر با اولین روز از شهریور ماه، معرفی کند. این کمپانی کره‌ای همیشه به دنبایل آن بوده تا گوشی پرچمدار جدید خود را زودتر از آیفون اپل به بازار معرفی کند و امسال نیز همین کار را انجام خواهد داد.

در زیر انتظارات از تاریخ معرفی و عرضه آیفون ۸ اپل و آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس در کنار تاریخ معرفی و عرضه آیفون‌ سال‌های قبل این کمپانی آورده شده است.

تاریخ معرفی و عرضه آیفون ۸ اپل ، آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس

مدل تاریخ معرفی تاریخ عرضه فاصله زمانی
آیفون ۸ اپل ، آیفون ۷s و آیفون ۷s Plus ۵ یا ۶ سپتامبر ۲۰۱۷      سه شنبه یا چهارشنبه ۱۵ یا ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷    به ترتیب برای آیفون ۷s، ۷s Plus و آیفون ۸ اپل ۱۰ یا ۱۷ روز فاصله بین معرفی و تاریخ عرضه
آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ۷ سپتامبر ۲۰۱۶    چهارشنبه ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶       جمعه ۹ روز
اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس ۹ سپتامبر ۲۰۱۵              چهارشنبه ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵            جمعه ۱۶ روز
اپل آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس ۹ سپتامبر ۲۰۱۴             سه شنبه ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۴            جمعه ۱۰ روز

به خاطر داشته باشید که تاریخ معرفی و عرضه آیفون ۸ اپل نیز هنوز در هیچ منبع خبری به صورت رسمی تایید نشده است. مطمئنا به زودی جزئیات بیشتر و اطلاعات موثق‌تری از آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*