ال جی و دریافت ۹ جایزه طراحی از انجمن Red Dot

شرکت ال‌جی موفق به کسب ۹ جایزه طراحی از انجمن Red Dot شد. در این میان گوشی G3 ال‌جی با دارا بودن صفحه کلید هوشمند، Knock code و گرافیکی با دسترسی آسان و بی‌نظیر (GUI) عنوان بهترین بهترین‌ها (Best of Best) را به خود اختصاص داد.تلویزیون نوآورانه Webos Smart+ نیز بدلیل داشتن رابط کاربری مناسبی که به سادگی تصویر یکپارچه نوینی را به نمایش می گذارد، مورد تحسین این انجمن قرار گرفت.

انجمن بین‌المللی Red Dot محصولات را در سه رده: طراحی ارتباطات، طراحی محصول و طراحی مفهومی مورد بررسی قرار می دهد. این رقابت با ۷،۰۹۶ شرکت کننده از ۴۹ کشور دنیا ، توسط انجمن Red Dot برگزار می‌گردد، که یکی از سه مهمترین مسابقات طراحی از نظیر iF Design و IDEA می‌باشد.

LG G3 UX_Red Dot Award

صفحه کلید هوشمند ال‌جی با گوشی G3 به دنیا معرفی شد، گوشی هوشمندی است که با شعار سادگی دراوج هوشمندی شکل گرفته است . درهمین راستا، می‌توان گفت که کیبورد هوشمند ال‌جی در کاهش بیش از ۷۵% از خطاهای تایپی کاربر کمک می کند. صفحه کلید بی‌نظیر ال‌جی به واسطه داشتن فناوری تطبیقی به منظور تحلیل عادات نوشتاری صاحب خود، تایپ سریع‌تر با اشتباهات کمتر را ممکن می‌کند. این صفحه کلید هوشمند کلیه لغات را پیش بینی کرده و تایپ کردن را برای کاربر به مراتب آسانتر کرده است.

قابلیت Knock code با توجه به نظرکاربران در مورد قفل گوشی‌های هوشمند که بسیار زمانبر و و پر دردسر می‌‌باشد ساخته شده است.این قابلیت کاربران را قادرمی سازد تا با استفاده از یک الگوی ضربه‌ای (tap) قفل گوشی خود را باز کنند.با استفاده از این کد کاربر می‌تواند در نه نقطه مربع شکل که قابلیت ۸۰۰۰۰ رمز را دارد،یک کد ضربه ای دلخواه در هر نقطه ای از صفحه نمایشگر خود طراحی کنند.
طراحی گرافیکی کاربردی GUI ال‌جی در گوشی G3 تجربه‌ای خوشایند و لذت بخشی را به کاربران ارائه می‌دهد.این طراحی با کاربری آسان و ساختاری بی‌نظیر به همراه رنگ‌آمیزی حرفه‌ای و سازگار با لوگوی شرکت طراحی شده است.

LG webOS TV_Red Dot Award

همچنین شرکت ال‌جی شش جایزه دیگر را در زمینه طراحی ارتباطات از جمله webOS Smart+ TV کسب کرده است. سیستم ارتباطی ذکر شده کاربران را قادر می سازد که در زمان استفاده از تلویزیون بسرعت و آسان از یک محتوا به محتوای دیگر مراجعه کنند، خواه پخش زنده یک برنامه، سرویس VoD، Smart TV app و یا پخش فایل موجود در یک دستگاه متصل شده به تلویزیون باشد. همچنین سیستم webOS با استفاده از شخصیت انیمیشنی “BeanBird” جستجو و استفاده ساده از محتوا را فراهم کرده است.

به گفته مدیر بخش تکنولوژی شرکت ال‌جی کسب جایزه طراحی Red Dot برای ما معنای خاصی به همراه داشت، چراکه بهبود تجربه کاربری از طریق ایجاد ارزش برای کاربران محیا می‌شود. قابلیت‌های پیشرفته ال‌جی در زمینه تجربه کاربری بخاطر تمایل ال‌جی به شنیدن، یادگرفتن و درک عمیق، اینکه مردم چگونه از تکنولوژی در زندگی روزمره خود استفاده می کنند می باشد. ما به یافتن راه حل‌هایی جهت بهبود کیفیت زندگی کاربران، ادامه خواهیم داد.

منبع : دفتر نمایندگی ال جی در ایران

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. رد دات ۲۰۱۴ که اردیبهشت برگزار شده و اون موقع هنوز جی۳ به بازار نیومده بوده!
    ۲۰۱۵ هم که هنو برگزار نشده! جریان این خبر چیه؟؟؟!!!
    یکم تحقیق کنید من توسایتش ندیدم همچین چیزی. مطمئنید درسته این خبر و این منبع معتبره؟؟

  2. من بیشتر از همه عاشق تلویزیون های هوشمند الجیم و بقیه محصولاتش زیاد برام جالب نیستن البته جی۳ جز اون محصولاتی که گفتم نیست به خاطرطراحی وکیفیت ساخت خیلی خوبش.