گلکسی جی 5 2016

سامسونگ اندروید ۷.۱.۱ را برای گلکسی جی ۵ ۲۰۱۶ منتشر کرد

گلکسی جی ۵ ۲۰۱۶ نیز طعم اندروید نوقا را خواهد چشید. سامسونگ انتشار آپدیت اندروید ۷.۱.۱ برای گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۶ را آغاز کرده است.

کاربران لهستانی پیش از بقیه به‌روزرسانی اندروید ۷.۱.۱ را برای گلکسی جی ۵ ۲۰۱۵ خود دریافت کرده‌اند. انتظار می‌رود تمامی کاربران کشورهای اروپایی نیز این آپدیت را طی چند روز آینده دریافت کنند. علاوه بر قابلیت‌های نسخه جدید اندروید، سامسونگ نسخه ۸.۵ رابط کاربری Experience خود را نیز در این به‌روزرسانی گنجانده که مملو از قابلیت‌های متنوع است. به این ترتیب گوشی میان‌رده سامسونگ، از نظر قابلیت‌های نرم افزاری با گلکسی نوت ۸ پابه‌پا خواهد شد.

آپدیت اندروید ۷.۱.۱ گلکسی جی ۵ ۲۰۱۶ بر پایه نسخه جدید رابط Experience توسعه پیدا کرده است

رابط کاربری سامسونگ پیش از این با عنوان تاچ‌ویز شناخته می‌شد، اما این شرکت از چندی پیش، نام رابط کاربری اختصاصی خود را به اکسپرینس تغییر داده است. Experience 8.5 در مقایسه با نسخه ۸.۱ این رابط کاربری سرعت بیشتری دارد. Experience 8.1 در اندروید ۷.۰ نوقا گنجانده شده بود و برای اولین دفعه شاهد استفاده از آن در گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس بودیم. اگر شما نیز کاربر گلکسی جی ۵ ۲۰۱۶ بوده و هنوز نوتیفیکیشن دریافت به‌روزرسانی سیستم عامل را دریافت نکرده‌اید، به مسیر Settings -> About Device -> Download Updates Manually رفته و امکان دریافت آن را به صورت دستی چک کنید. بعید نیست هم‌اکنون این آپدیت برای کاربران سراسر جهان قابل دریافت باشد. اگر قادر به دریافت اندروید ۷.۱.۱ برای گلکسی جی ۵ ۲۰۱۶ خود شدید، این موضوع را با ذکر محل زندگی‌تان در بخش نظرات با دیگر کاربران در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. اقا برا من نیومده برا دوستم یه ماه اومده چیکار کنم

  2. دیروزبروزرسانی اومدبرای j5من دانلودکردم عالی بود

  3. باسلام اندروید۷ نوقابارابط کاربری ۸برای سامسونگ جی ۵پرایم۲۰۱۷دیروزپنج شنبه ۲۹دیماه ۹۶ارائه شد من دانلودکردم کلآ عملکردگوشی بهترشد