ضمانت نامه های سامسونگ

خدمات نوین ضمانت نامه های سامسونگ و چگونگی اطمینان از اعتبار آن‌ها

شرکت سامسونگ برای اطلاع مشتریان از صحت و تاریخ انقضای ضمانت نامه های سامسونگ ، یک مرکز تماس و همچنین یک سامانه پیامکی را راه‌اندازی کرده است.

خرید گوشی یا هر وسیله الکتریکی جدید در بازار متنوع و پر زرق و برق امروز کار ساده‌ای نیست. حتی بعد از آن که با تحقیق و بررسی‌های چندباره و گسترده، مدل دستگاه را انتخاب می‌کنیم، مشکلی جدید پیدا می‌شود. فروشنده همان مدل مورد نظر ما را با چند قیمت مختلف معرفی می‌کند. یک جمله معروف: قابل شما را ندارد، این مدل با ضمانت نامه فلان، این قیمت و با ضمانت نامه بهمان، آن قیمت برایتان تمام می‌شود.

با توجه به در دسترس بودن تمامی اطلاعات فنی، تصمیم‌گیری در مورد مدل گوشی یا وسیله‌های الکتریکی دیگر کار ساده‌تری است اما شناخت و انتخاب از میان ضمانت‌نامه‌ها معمولا کار ساده‌ای نیست. شاید به این دلیل که به اندازه کافی درباره آن‌ها اطلاع‌رسانی نمی‌شود و خریداران هم کمتر راه‌های اطمینان از اعتبار و خدمات ضمانت نامه‌های معرفی شده توسط فروشنده را می‌شناسند.

ضمانت نامه تلفن‌ همراه در کنار کیفیت دستگاه و قیمت محصول، یکی از معیارهای مهم و موثر برای خریداران است. ضمانت نامه‌ای که حقوق خریدار را تضمین و خیال‌‌شان را بابت آسیب‌های احتمالی کالا راحت کند، می‌تواند به عاملی مهم برای برگزیدن مدل و دستگاهی خاص از میان انبوه مدل‌های متنوع گوشی‌ها و تبلت‌ها تبدیل شود.

ضمانت نامه های سامسونگ : معتبر و متنوع

در این میان گوشی های سامسونگ با داشتن گارانتی معتبر و همین‌طور مرکز خدمات متعدد و پیشرفته در ایران، سطح گسترده و متنوعی از سرویس و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه کرده است. به همین منظور سامسونگ الکترونیکس مرکز تماسی مخصوص کاربران گوشی های موبایل راه‌اندازی کرده است تا کاربران از این طریق اعتبار ضمانت نامه گوشی خود را بسنجند و علاوه بر آن از مکان نزدیک‌ترین مراکز خدمات موبایل آگاه شوند.

مرکز تماس موبایل سامسونگ به شماره ۴۲۱۳۲-۰۲۱ در هفت‌ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات کاربران در مورد صحت و اعتبار ضمانت نامه های سامسونگ خواهد بود. این مرکز با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و متخصصان کارآزموده و مجرب پاسخگوی‌ سوالات عمومی و فنی مشتریان در مورد گوشی های تلفن همراه سامسونگ و اطلاع از موقعیت مکانی و ساعات کاری مراکز خدمات سامسونگ خواهد بود.

ضمانت نامه های سامسونگ

همچنین شماره پیامک ۳۰۰۰۴۲۱۳۲ برای کاربران گوشی های سامسونگ در نظر گرفته شده تا با ارسال شماره سریال IMEI گوشی از صحت و تاریخ انقضای ضمانت نامه خود مطلع شوند.

سامسونگ الکترونیکس با آگاهی از ارزش بالای اعتبار، اطمینان و زمان مشتریان دو راهکار ارسال پیامک و تماس تلفنی را پیش‌بینی کرده تا خریداران تلفن های همراه و تبلت سامسونگ در زمانی بسیار کوتاه و با اطمینان خاطر بیشتر از ضمانت نامه های سامسونگ و دریافت خدمات پس از فروش یقین پیدا کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*