مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 را با دمیدن در پورت USB برطرف کنید!

مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 با دمیدن در میکروفون و پورت USB حل می‌شود!

مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8)، گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) با یک روش عجیب اما واقعی حل می‌شود؛ در آن فوت کنید!

پس از آنکه مشخص شد مشکل قطع شدن میکروفون گوشی های گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال با فوت کردن در میکروفون پایینی آنها برطرف می‌شود، حال به نظر می‌رسد مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 و پرچمداران سری S سامسونگ نیز با همین روش عجیب رفع خواهد شد.

با نگاهی به انجمن‌های تخصصی سامسونگ، خواهید دید که تعدادی از کاربران گوشی های گلکسی نوت 8 ، گلکسی S8 و +S8 با مشکل قطع شدن میکروفون در زمان برقراری تماس و یا هنگام کار با اپلیکیشن‌های دستیار مجازی مواجه شده‌اند. بر اساس گزارش‌ها، این مشکل با دمیدن در میکروفون و یا پورت شارژ اسمارت فون ها برطرف می‌شود. در ادامه، برخی نظرات کاربران را درخصوص مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 و روش برطرف کردن آن ببینید:

میکرفون گلکسی نوت 8 کار نمی‌کند

شاید عجیب به نظر برسد اما من کاور گوشی را برداشته و در میکروفون و پورت USB فوت کردم. مشکل کاملا برطرف شد و عملکرد آن در هنگام برقراری تماس و کار با گوگل اسیستنت و بیکسبی، به حالت عادی بازگشت. شما هم این روش را امتحان کنید. گاهی برخی مشکلات به سادگی حل می‌شوند.

کاربر دیگری در پاسخ به مطلب بالا، نظر زیر را نوشته است:

میکروفون نوت 8 کار نمی‌کند

اگرچه دوست نداشتم باور کنم، اما این روش کاملا عملی‌ست. فقط باید محکم و سریع در حفره میکروفون فوت کنید.

البته تضمینی صد در صدی برای حل مشکل میکروفون نوت 8، اس 8 و اس 8 پلاس با این روش وجود ندارد. با این حال، به نظر می‌رسد برای عده‌ای از کاربران جواب داده است. برخی دیگر نیز ریستارت کردن گوشی و یا غیر فعال کردن برخی اپلیکیشن‌ها را نیز راه‌حلی برای این موضوع عنوان کرده‌اند.

هنوز بیانیه رسمی از سوی سامسونگ و گوگل در خصوص وجود این مشکل در دردانه‌های سال 2017 آنها منتشر نشده است.

۴ دیدگاه

 1. خاک بر سرت سامهنگ

  (0)
 2. یکیش که منفجر میشد. این یکی رو باید فوت کرد. بعدی رو باید براش آبمیوه خرید.
  حتی راه حل مشکلاتش هم دور از منطق و عقلانیته.

  (-1)
 3. یاد گوشی نوکیا مرحوم خودم افتادم

  (0)
 4. نوت 8 … یک افتضاح

  (-4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*