اپلیکیشن Contacts

اپلیکیشن Contacts برای اندروید با قابلیت‌های جدید به‌روز شد + دانلود

اپلیکیشن Contacts برای دستگاه‌های اندرویدی با قابلیت‌های جدید به‌روز شد تا علاوه بر بهبود عملکرد این سرویس محبوب، استفاده از آن آسان‌تر از همیشه باشد.

شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی نسخه جدید اپلیکیشن Contacts را اضافه شدن کلیدهای اکشن عنوان کرد؛ چیزی که ارسال پیام، برقراری تماس و انجام کارهای مورد نیاز دیگر را آسان‌تر از قبل می‌کند.

به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان در پاسخ به درخواست کاربران و بازخوردهای دریافتی، تصاویر بزرگ برای مخاطبان را بازگردانده‌اند. به علاوه، نسخه جدید این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا مخاطبان تکراری را به‌سرعت با یکدیگر اقدام کنند.

حالا کاربران قادر به مشاهده G Suite Directory به منظور جستجو و پیدا کردن همکاران خود هستند. یکی دیگر از موارد قابل توجه، دریافت پیشنهادات خودکار برای اضافه کردن افرادی‌ست که دائما از طریق گوگل با آنها در ارتباط هستید. در نهایت، اپلیکیشن Contacts امکان شخصی‌سازی بخش اصلی در نمایش مخاطبان به منظور نمایش برچسب‌های که کاربران می‌خواهند را فراهم کرده است.

اگرچه ما با یک آپدیت بزرگ از سوی گوگل رو به رو نیستیم، ولی همین موارد تجربه بهتری از کار کردن با این برنامه را منتقل خواهند کرد.

با کلیک روی این لینک می‌تواند نسخه جدید برنامه Contacts را دانلود کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ۱۰ ساله ایفون contacts رو داره اینا تازه ریختن!!!!