بسته های کمکی سامسونگ برای مناطق زلزله زده

بسته های کمکی سامسونگ برای مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد

بسته های کمکی سامسونگ برای مناطق زلزله زده کرمانشاه در غرب کشور ارسال شد. این شرکت همچنین قصد دارد اقدامات دیگری را برای کمک به مردم این مناطق انجام دهد.

شرکت سامسونگ الکترونیکس در ایران اعلام کرد صدها بسته کمکی را به مناطق زلزله زده کرمانشاه در غرب کشور ارسال کرده است. بسته های کمکی سامسونگ برای مناطق زلزله زده غرب کشور شامل مواد غذایی، لوازم بهداشتی خانواده به خصوص برای کودکان و بانوان، تجهیزات گرمایشی شامل بخاری و پتو، جنراتورهای سیار تولید برق و تجهیزات ارتباطی شامل موبایل و سیم کارت می‌شود.

در اولین فاز از برنامه کمک رسانی سامسونگ به مناطق زلزله زده که با هماهنگی جمعیت هلال احمر ایران انجام می‌شود، این شرکت پنج تریلی از بسته‌های کمکی خود را طی روزهای اخیر به منطقه زلزله‌زده اعزام کرده که توسط کارمندان داوطلب سامسونگ و اعضای هلال احمر در میان خانواده‌های آسیب دیده زلزله توزیع شدند.

بام سوک هونگ، مدیر سامسونگ در ایران می‌گوید:

ما واقعا از این حادثه متاثر شده و به نیابت از شرکت سامسونگ الکترونیکس صمیمانه‌ترین همدردی خود را با مردم ایران در این برهه اعلام می‌کنیم. تمامی کارمندان سامسونگ در این غم شریک بوده و مسئولیت خود می‌دانند برای حمایت از کشور و مردم در این دوره دشوار تمام تلاش خود را انجام دهند. ما بار دیگر از صمیم قلب به جمهوری اسلامی ایران و مردم این کشور تسلیت می‌گوییم.

توزیع بسته های کمکی سامسونگ برای مناطق زلزله زده با هدف برآوردن نیازهای ضروری

او همچنین افزود اولین محموله‌های کمکی ما با هدف برآوردن ضروری‌ترین نیازهای زلزله‌زدگان توزیع شد، اما سامسونگ همچنان در کنار این خانواده‌ها باقی مانده و نیازهای دیگر آنها را از طریق استقرار مراکز خشکشویی و توزیع محصولات مورد نیاز در فازهای‌ آینده برنامه کمک‌رسانی، برآورده خواهد کرد. با توجه به از بین رفتن امکانات ارتباطاتی در روستاهای دورافتاده مناطق زلزله‌زده که مشکلاتی را در عملیات امداد و نجات ایجاد کرده است، شرکت سامسونگ قصد دارد چند صد دستگاه گوشی موبایل را به همراه سیم کارت در این روستاها توزیع کند.

در فاز نهایی این برنامه کمک رسانی، شرکت سام سرویس، نماینده رسمی لوازم خانگی سامسونگ اقدام به تعمیر و راه‌اندازی لوازم خانگی آسیب دیده در جریان زلزله خواهد کرد. تعمیرکاران سام‌سرویس با حضور در محل این لوازم را به صورت رایگان تعمیر خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. دوستانی که دم از تبلیغ میزنن;اگه مرد تشریف دارین حقوق یک ماه خودتون رو اهدا کنین…شما هم تبلیغ کنین
  خداشاهده ریالی کمک نمیکنین و دم از انسان دوست بودن میزنین…چرا بقیه برندهای بازار و حتی شرکتهایی مثل ایرانخودرو و سایپا و خود دولت ما دست بکار نمیشه؟
  در جریان باشین که شرکت سامسونگ تو سال ۲۰۱۷ پر سود ترین شرکت دنیا بوده..احتیاجی به تبلیغ نداره…همه میدونن بهترین وسایل رو میزنه
  پس اصلاح کنیم خودمون رو…وقتی خودمون دلمون نمیاد چیزی بدیم و اهدا کنیم;یک شرکت انسان دوست و فهمیده میاد کمک میکنه;از روی تعصب حرفی نزنیم…بخدا کشورهایی مثل کره و اسرائیل شرف دارن به خیلی ها که فقط از روی باد معده حرف انسان دوست بودن رو میزنن

 2. سامسونگ و الجی غلط زیادی کردن اگه واقعاً نیتشون کمک بود نباید تبلیغ برندشون رو میکردن الان این دو شرکت روی بسته های ارسالی کلی آرم تبلیغاتی چسبوندن که اصلا خود محصول معلوم نیست چیه

 3. سامسونگ پول پرست چه به کمک ، حتی از زلزله زده ها هم تبلیغ میسازه

 4. قابل توجه اپل و آیفون پرستان ایرانی

 5. همه جا کارش شده تبلیغ ان شرکت